Skocz do zawartości


Zdjęcie

Royce Gracie & Mike Swain


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Royce Gracie & Mike Swain
Dołączona grafika
  • 0

budo_scorpion_mma
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Royce Gracie & Mike Swain
Nikt tak jak Rodzina Gracie nie przyczynił się do rozwoju Bjj na świecie szkoda że najmłodsi Gracie nie są już tacy dobrzy jak choćby Rickson czy Royler :D
  • 0

budo_zorro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 453 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Camp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Royce Gracie & Mike Swain

Nikt tak jak Rodzina Gracie nie przyczynił się do rozwoju Bjj na świecie szkoda że najmłodsi Gracie nie są już tacy dobrzy jak choćby Rickson czy Royler


to nie o to chodzi, że nie są tak dobrzy po prostu nikogo poważnie zajmująego się walką nie zaskoczy się już bjj bo on też je zna i tyle.
Popatrz na walki Royca w ufc - wszystkie wygrane w ciągu kilku minut, tylko z severnem 15 min. a po paru latach przerwy - przez decyzję z Takadą , 1,5 h walki z Saku, druga walka z yoshidą też mimo przewagi Royca nie zakończyła się przed czasem.

Tak jak w na początku rozwoju mma na świecie już nie będzie - a poza tym rodzina Gracie bardziej stawia na kasę z nauki swego stylu niż udział za wszelką cenę w turniejach - jak to określił mój ulubiony przedstawiciel tej rodziny Royce gdy go zapytano w barwach jakiej federacji wystąpił by w meczu Pride vs UFC - ja nie jestem niczyją własnością, należę tylko do Graciech. I tak trzymać Royce!!!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024