Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jeżyk donosi .... obóz aikido Ińsk 2004


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Jeżyk donosi .... obóz aikido Ińsk 2004
Wszystkim zainteresowanym, którzy nie moga sie doczekac relacji z tego obozu (słynacego z godnych imprez aikidockich obok ciekawych treningów) nasz człowiek - Jezyk - szpieg z krainy aikiai wysłany do wykradania tajemnych kudenów bedzie przesyłał swe fotorelacje.

I tak najpierw cos z działu mody i urody :wink: . Ponoc wszycy ludzie z dojo Pancera noszą koszulki z takim emblematem:
Dołączona grafika
czyżby była to forma powrotu do etosu rycerskiego wyrażającego sie gloryfikacja zakutego łba :wink: :) :P

Oprócz imprez i innych uciech zadrza się ze jednak uczestnicy obozu także cusik ćwiczą, czego dowody ponizej
Dołączona grafika

Dołączona grafika

tyle na razie relacji z frontu.....
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeżyk donosi .... obóz aikido Ińsk 2004
Fajne, ale mam takie hmmmmmm, niedystkretne pytanie - czy tu nie brakuje jakichś zdjęć...... a może to tylko ja czegoś nie dostrzegam?
  • 0

budo_kiod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 797 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeżyk donosi .... obóz aikido Ińsk 2004

Fajne, ale mam takie hmmmmmm, niedystkretne pytanie - czy tu nie brakuje jakichś zdjęć...... a może to tylko ja czegoś nie dostrzegam?

Radziłbym w okulary zainwestować :) :) :wink:
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeżyk donosi .... obóz aikido Ińsk 2004

Fajne, ale mam takie hmmmmmm, niedystkretne pytanie - czy tu nie brakuje jakichś zdjęć...... a może to tylko ja czegoś nie dostrzegam?

Radziłbym w okulary zainwestować :) :) :wink:



no na takie coś mogę odpowiedzieć tylko w jeden sposób - OSZUKAŁ MNIE OPTYK!!!!!

Okulary mam a fotek jak nie było tak nie ma...... a może to nie optyk tylko pan w komputerowym sprzedał mi ten internet bez fotek.....

tak czy tak, świat jest pełen oszustów :cry: :cry: :cry:

:) :)
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeżyk donosi .... obóz aikido Ińsk 2004

Oprócz imprez i innych uciech zadrza się ze jednak uczestnicy obozu także cusik ćwiczą, czego dowody ponizej

taaaaa.....to ze stoja lub siedza pod scianami to nazywasz cwiczeniem? 8O 8O 8O
Tylko jeden gdzies biegnie, drugi za nim, chyba robia sztafete, bo wyciaga reke do tego z tylu :P :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_kiod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 797 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeżyk donosi .... obóz aikido Ińsk 2004

Okulary mam a fotek jak nie było tak nie ma...... a może to nie optyk tylko pan w komputerowym sprzedał mi ten internet bez fotek.....

tak czy tak, świat jest pełen oszustów

Może nie powiedziałeś do pana od internetu dzień dobry, kiedy do sklepu wchodziłeś :) :) :wink:
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeżyk donosi .... obóz aikido Ińsk 2004

Okulary mam a fotek jak nie było tak nie ma...... a może to nie optyk tylko pan w komputerowym sprzedał mi ten internet bez fotek.....

tak czy tak, świat jest pełen oszustów

Może nie powiedziałeś do pana od internetu dzień dobry, kiedy do sklepu wchodziłeś :) :) :wink:


kurde - myślisz, że taki delikatny i wrażliwy.....? :wink: :) :)
  • 0

budo_kita
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów / Jarosław
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeżyk donosi .... obóz aikido Ińsk 2004

Oprócz imprez i innych uciech zadrza się ze jednak uczestnicy obozu także cusik ćwiczą, czego dowody ponizej

taaaaa.....to ze stoja lub siedza pod scianami to nazywasz cwiczeniem? 8O 8O 8O
Tylko jeden gdzies biegnie, drugi za nim, chyba robia sztafete, bo wyciaga reke do tego z tylu :P :lol: :lol: :lol:


Szczepan jeżeli ty ćwiczysz aikikai to robisz identycznie to samo nie :>?? :| to czego sie czepiasz ??
  • 0

budo_kiod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 797 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeżyk donosi .... obóz aikido Ińsk 2004

Okulary mam a fotek jak nie było tak nie ma...... a może to nie optyk tylko pan w komputerowym sprzedał mi ten internet bez fotek.....

tak czy tak, świat jest pełen oszustów

Może nie powiedziałeś do pana od internetu dzień dobry, kiedy do sklepu wchodziłeś :) :) :wink:


kurde - myślisz, że taki delikatny i wrażliwy.....? :wink: :) :)


a niby dlaczego tych zdjęć nie widzisz??, przemyśl to. :wink:
  • 0

budo_kiod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 797 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeżyk donosi .... obóz aikido Ińsk 2004

Oprócz imprez i innych uciech zadrza się ze jednak uczestnicy obozu także cusik ćwiczą, czego dowody ponizej

taaaaa.....to ze stoja lub siedza pod scianami to nazywasz cwiczeniem? 8O 8O 8O
Tylko jeden gdzies biegnie, drugi za nim, chyba robia sztafete, bo wyciaga reke do tego z tylu :P :lol: :lol: :lol:

Szczapan Ty nie rozumiesz, na wyższym poziomie treningu Aikido, mistrzostwo się poprzez medytacje osiąga :) :) :D

pozdrawiam
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeżyk donosi .... obóz aikido Ińsk 2004

Szczepan jeżeli ty ćwiczysz aikikai to robisz identycznie to samo nie :>?? :| to czego sie czepiasz ??

kita wszystko ci sie pomylilo.
Aikikai to nie jeden styl, to jest federacja ktora zrzesza bardzo duzo calkiem roznych styli. Wiaze ich jedynie lojalnosc do rodziny zalozyciela aikido czyli Dziadka.

A to co widac na zjeciu to nie zaden styl z federacji aikikai. To federacja KOKUSAI AIKIDO KENSHUKAI / KOBAYASHI HIROKAZU HA
Oni cwicza ZUPELNIE cos innego :lol:

Po trzecie sie nie czepiam, tylko zyczliwie komentuje.
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeżyk donosi .... obóz aikido Ińsk 2004


Po trzecie sie nie czepiam, tylko zyczliwie komentuje.

Taaa.... to ja już wole nie słyszeć twoich mniej zyczliwych komentarzy :wink: :) :P Ale wiem, ze na ciebie zawsze można liczyć 8)
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeżyk donosi .... obóz aikido Ińsk 2004
Upsss :oops: to powyżej to oczywisci cytat z naszego prześwietnego Moda, oby krawędź mocy nigdy go nie uwierała w to i owo :wink: :lol: 8) :peace:
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeżyk donosi .... obóz aikido Ińsk 2004
Dobra kolejna ( i pewnie ostatnia "na żywo" ) relacja z obozu w Ińsku. Najpierw coś jak u Hitchcoca - osoby o słabych nerwach proszone sa o nie oglądanie pierwszych zdjęć :wink: :)

A więc stało się - aikido wyszło na ulicę :wink: Plastikowy tulipan po wodzie mineralnej kontra szybkie rece i biały pas :P

Dołączona grafika

no i jak zwykle skończyło się na obłapianiu parnerki :oops: Co bardziej naiwni moga to nazwać unieszkodliwieniem

Dołączona grafika

co zapobiegliwsi aikidocy zdaje sie wzieli po dwie hakamy - jedna do noszenia, jedna do składania :P A młodzież patrzy i się uczy :roll:

Dołączona grafika

A tu jesli mnie wzrok nie myli kolega Makumba zaznajamia sie z najnowszymi osiągnieciami elektroniki :P

Dołączona grafika

No to zdjęcie tłumaczy dlaczego niektórzy z taką radościa jada do Ińska i dlaczego część pozamerytoryczna ma tak wiele powabu :P :wink:

Dołączona grafika

I na koniec: zachód słońca jak u Mickiewicza w "Panu Tadeuszu" - tu metafora kończącego się obozu Ińsko 2004


Dołączona grafika

zdjęcia by Jezyk
komentarz myself ;)
  • 0

budo_kyrielejson
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 266 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa (CAA)

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeżyk donosi .... obóz aikido Ińsk 2004

Oprócz imprez i innych uciech zadrza się ze jednak uczestnicy obozu także cusik ćwiczą, czego dowody ponizej

taaaaa.....to ze stoja lub siedza pod scianami to nazywasz cwiczeniem? 8O 8O 8O
Tylko jeden gdzies biegnie, drugi za nim, chyba robia sztafete, bo wyciaga reke do tego z tylu :P :lol: :lol: :lol:

Podsunąłeś mi kolejny pomysł na działalność Internetowej Akademii Aikido, którą jak wiecie zamierzam powółać do życia. Mianowicie egzaminy będą polegały na ocenie nadesłanych zdjęć przedstawiających rózne techniki. ;) :)
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeżyk donosi .... obóz aikido Ińsk 2004

no i jak zwykle skończyło się na obłapianiu parnerki Co bardziej naiwni moga to nazwać unieszkodliwieniem


Ech, cos ty, nie rozpoznajesz tej niezwykle popularnej techniki aikido? Przeciez to jest ai hami wejscie w nogi omote .

zdjecia fajowskie, choc troche zamazane. ale to nic dziwnego, pewnie lacza internetu byly w Insku znieczyszczone :roll: :lol:
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeżyk donosi .... obóz aikido Ińsk 2004
Wydanie nadzwyczajne i ostatnie :-)
Trzech dzielnych wojów wraca po akcji; od lewej sensei P. Matoion, sensei Darek B. zwany Benkiem i towarzysz z pionu siedleckiego Michał A. zwany Makumbą :P
Dołączona grafika

Tego dzentelmena przedstawiać nie trzeba... to słynny Maciej Sz. zwany Zwiadowca (nie wiedzieć czemu) od nie dawna szczęśliwy posiadacz tytanowego stawy łokciowego po cwiczeniach z kol Jezykiem :-)

Dołączona grafika

a tu wasz dzielny reporter Jeżyk z plecaczkiem damskim w jakże modnym w tym sezonie rózowym kolorze wyrusza w droge do swych domowych pieleszy

Dołączona grafika

zdjecia fajowskie, choc troche zamazane. ale to nic dziwnego, pewnie lacza internetu byly w Insku znieczyszczone :roll: :lol:

Jakosć zdjęć taka sobie bo to z aparatu komórkowego Jeza, ale dzięki temu mają walor reporterskości ;)
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeżyk donosi .... obóz aikido Ińsk 2004
Co do reporterskosci to chyle czola. Jesli chodzi o jakosc, to pewnie mu rece z nerwow lataly :wink: , ale czemu??? ale czemu??? :lol: :lol: :lol:

Aczkowiek osobiscie bym wolal jakies zdjecia z meguri w locie 8)
  • 0

budo_tatsu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z mamusi... podobno ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeżyk donosi .... obóz aikido Ińsk 2004
Jako że jestem kapkę zmęczona po dziesiecio0 godzinnym powrocie w domowe pielesze... Raport z obozu zdam za kilka godzin...
  • 0

budo_feanor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeżyk donosi .... obóz aikido Ińsk 2004
Wierz mi Szczepan zamiast meguri w locie chciałbyś zobaczyć jak imć Jeżyk gra w bilard :D :) Aaaale o tym może sam szpieg z rejonów Aikikai opowie :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024