Skocz do zawartości


Zdjęcie

Włodzimierz Zawadzki - Wywiad


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Włodzimierz Zawadzki - Wywiad
Nadszedł Czas na odchudzanie

Z Andrzejem Zawadzkim, srebrnym medalistą turnieju Pytlasińskiego, rozmawia Oskar Berezowski

Jest Pan rozczarowany finałową porażką z Rosjaninem Aleksandrem Parafilkinem?

Czuję niedosyt. Miałem szansę na zwycięstwo, ale nie wykorzystałem jej. Nie wiem dlaczego. Jedno jest pewne - to była cenna lekcja.

Nauki miesiąc przed igrzyskami?

Człowiek musi się uczyć cały czas. W turnieju Pytlasińskiego miałem problemy ze zdobywaniem punktów. Przede mną trzytygodniowe zgrupowanie w Cetniewie, a potem krótki obóz w Spale. Ten czas poświęcę głównie na odchudzanie.

W ateńskich igrzyskach startuje Pan w wadze do 60 kilogramów. W Warszawie wyszedł Pan na matę w kategorii 66. Dlaczego?

To był start kontrolny. Nie było sensu męczyć się i odchudzać na takie zawody. Starłem się z rywalami silniejszymi i cięższymi od tych, którzy wystąpią z Atenach, i wcale nie czułem się słabszy. Wręcz przeciwnie - kondycyjnie i siłowo byłem lepszy.

Jak pozbędzie się Pan teraz siedmiu kilogramów nadwagi?

Jestem pod stałą kontrolą dietetyka. Będę mógł jeść najwyżej 1300 kalorii dziennie. Do tego dołożę ciężkie treningi.

Przy tak drakońskiej diecie będzie Pan chyba ciągle głodny...

Właśnie, że nie. Wszystko jest tak ułożone, żebym nie czuł głodu. Jedynie pić się chce. Boję się utraty siły i wytrzymałości, ale to jest nieuchronne. Sztuka polega na tym, by stracić jak najmniej. Jestem doświadczonym zawodnikiem, otaczają mnie fachowcy. Wierzę, że będę doskonale przygotowany do występu w Atenach, bo chcę tam wywalczyć medal.

Data: 2004-07-19
  • 0

budo_mazepa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 410 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Włodzimierz Zawadzki - Wywiad

kondycyjnie i siłowo byłem lepszy.

skromnosc od niego bije :)
poza tym nie wygrał tych zawodów wiec... chyba byli silniejsi i wydolniejsi Dołączona grafika
  • 0

budo_simonxxx
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Włodzimierz Zawadzki - Wywiad
sorry że się czepiam ale zamiast Andrzej Zawadzki niepowinno czasem być Włodzimierz Zawadzki
  • 0

budo_pietrass
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Włodzimierz Zawadzki - Wywiad
Ten człowiek jest nie do zajechania !!!
Wygrywa ze światową czołówką z wyższej wagi. Ma zdrowie i siły jak koń, a przecież ma 37 lat.
Naprawdę ewenement.
  • 0

budo_mazepa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 410 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Włodzimierz Zawadzki - Wywiad

sorry że się czepiam ale zamiast Andrzej Zawadzki niepowinno czasem być Włodzimierz Zawadzki

Powinno byc. 8)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024