Skocz do zawartości


Zdjęcie

Konfrontacja i Capoeira


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
85 odpowiedzi w tym temacie

budo_hezo
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dąbrowa Górnicza

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja i Capoeira
Poza tym dodam że, według mnie, capoeira jest "sztuką undergroundu". Na przykład moja była szkółka "Preciado Di Polonia" była szkółką na plebanii, można się śmiać, ale faktycznia tak było. Ksiądz przychodził z zażaleniem że jakieś orgie tam się dzieją :lol: "Że wszyscy tam seks uprawiamy" :lol: . Uprawialiśmy, ale Capoeire :wink: .

Nie powinienem, ale dodam, że capoeira to nie sztuka gibania się i robienia różnych tępych półobrotówek i akrobacji na odpi... się. Już przy samej rozgrzewce ćwiczy się równowagę.

Po ruchach człowieka można poznać że jest capoeristą (nie-capoerisci nie ch się troche pozastanawiają)

Pozdrawiam
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja i Capoeira

Po ruchach człowieka można poznać że jest capoeristą (nie-capoerisci nie ch się troche pozastanawiają)


Stary, nazwij sie nowym Kolumbem ;) No, chyba ze robisz ginga na ulicy, np. gdy czekasz na autobus :lol:
  • 0

budo_mijar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja i Capoeira
Och och lece trenowac TKD bo jest takie skuteczne... :wink:

Juz sie nawracam z tej obzydliwej nieskutecznej capoeiry na JEDYNA SLUSZNA DROGE...


Rustam... wyluzuj troche, skutecznos byla walkowana na 124235327 sposobow i wyobraz sobie ze niemal kazda dyskusja konczyla sie tym samym: awantura

Tak wiec prozba do moda by wyj..bal ten temat
  • 0

budo_campo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 905 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rybnik
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja i Capoeira

Tak wiec prozba do moda by wyj..bal ten temat

Hehe tylko, że Uirapuru chyba na wakacje się wybrał, bo cosik go niewidać ostatnimi czasy na budo. :D No chyba, że się pochlastał czytając ten tamacik :) :wink:
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja i Capoeira

Hehe tylko, że Uirapuru chyba na wakacje się wybrał, bo cosik go niewidać ostatnimi czasy na budo. :D No chyba, że się pochlastał czytając ten tamacik :) :wink:


urlop, definitywnie urlop Uirapuru
  • 0

budo_goliatus_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 491 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja i Capoeira


Po ruchach człowieka można poznać że jest capoeristą (nie-capoerisci nie ch się troche pozastanawiają)


Stary, nazwij sie nowym Kolumbem ;) No, chyba ze robisz ginga na ulicy, np. gdy czekasz na autobus :lol:

albo kręcisz biodrami :lol:
  • 0

budo_archon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja i Capoeira
Autor tematu sie juz jakis czas nie odzywa wiec moze przestaniemy juz pisac..........nie zauwazy i da sobie spokoj.... :) .........


Konfrontacja cala byla troszke lipna moim zdaniem.....Fajnie , kafary sie klepaly, panny tanczyly w przerwie.... pudlika szalala .........ale ogolnie nie wywarlo to na mni wielkiego wrazenia.... A koles z escrimy byl wyjebany.... przeciez wiedzial ze nie ma szans ..... escrima to przedewszystkim walka z bronia ,a on zglasza sie do turnieju razem z kolesiami z karate, judo, tkd, bjj czy tajskiego ..... Ja bym wiedzial ze przegram i nie mam sie co sprawdzac..................Po co ja to pisze skoro wszyscy to wiedza :?: :?: :wink:
  • 0

budo_maciej20
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja i Capoeira
No to jeszcze tylko ja :)
Rustam!! Co ty mi tu k...a pieprzysz!? Wstań i zobacz jak siedzisz! I w ogóle wytrzeźwiej człowieku! :evil:
Po co takie gadki piszesz ze ktos ci powiedzial ze capo ma 1000 razy mocniejsze kopniecia...i co uwierzyłeś???? Czy ty się wczoraj urodziłeś chłopie?! Ile razy sie słyszy że ktoś jest "milion" razy lepszy od kogoś czy takie inne rzeczy??? Czy ty tak zawsze wszystko łykasz czy po prostu zły dzień miałeś he?
Na takich zawodach z takimi zasadami to praktycznie żadna sztuka walki w czystej postaci nie bedzie dobra. Takie turnieje wygrywaja ludzie którzy potrafią wybrać z kilku sztuk walk to co najskuteczniejsze i połączyć to w dobrze zgrana całość. Dlatego koleś od kalaki poległ od razu... JA właściwie znam tylko jedna sztuke walki gdzie koleś koncentrujac sie tylko na niej mialby jakies szanse:bjj.

Zyj dalej z przekonaniem ze Capo to sztuka walki a skonczysz tak jak ten gostek ;Wiem jak trenuja kolesie z Capo mamy razem treningi na sali wiem ze przy pierwszym kopie polamią sobie giry o wlasne nogi.

Widać ze przylazłeś tu tylko po to zeby wkurzyc ludzi i wywołać niepotrebne spięcia.
I ty sie tak rustam chłopie nie ciesz bo nie masz z czego...
Ehh...nie chce juz mi sie wiecej "dykutować"....
Mimo wszystko pozdrawiam... :?
  • 0

budo_fominha
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 331 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja i Capoeira
i ja i ja!

rustam - jestes debilem :) ale przepotwornym po prostu. w dupie zyjej, gowno widzisz.
  • 0

budo_archon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja i Capoeira

rustam - jestes debilem ale przepotwornym po prostu. w dupie zyjej, gowno widzisz.


W sumie nie ma Uirapuru wiec mozna jezdzic... :D
  • 0

budo_campo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 905 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rybnik
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja i Capoeira

W sumie nie ma Uirapuru wiec mozna jezdzic... :D

:) :) :) Archon... Przyjacielu... rozj*bałeś mnie tym tekstem :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
  • 0

budo_maciej20
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja i Capoeira
a można wiedzieć kiedy wróci?? Żeby sie nie nawinąć akurat z bluzgami siakimiś :)
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja i Capoeira

a można wiedzieć kiedy wróci?? Żeby sie nie nawinąć akurat z bluzgami siakimiś :)


hmm...przeciez moro mial moderowac ;)
  • 0

budo_maciej20
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja i Capoeira
hmm mowisz?? :)
sorki..ostatnio nie jestem w temacie :D vakacie i ogolna "integracja" z ludzmi nie sprzyjają "forumowaniu" :P
  • 0

budo_archon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja i Capoeira

Archon... Przyjacielu... rozj*bałeś mnie tym tekstem


Sie wie ... 8)

ale moro cos tu nie zalgada :wink:


Jestem zly !!! Oj jestem.... :twisted: :) :) :)
  • 0

budo_campo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 905 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rybnik
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja i Capoeira
No dobra... skoro i moro ma Nas w .... :) to chodźcie wybierzemy jakiegoś kozła ofiarnego i zjedziemy go z góry do dołu :) :) :) :wink:
  • 0

budo_maciej20
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja i Capoeira
ale tez pomysły macie no..... :twisted:
żeby uczciwych i spokojnych forumowiczów jechać... no niesamowite...
pssssss.... jestem jak zwykle za... :)
  • 0

budo_galo-adg
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MB

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja i Capoeira
a ja wiem gdzie jest uirapuru: na surwiwalu jako instruktor;] :twisted:
  • 0

budo_campo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 905 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rybnik
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja i Capoeira

a ja wiem gdzie jest uirapuru: na surwiwalu jako instruktor;] :twisted:

Surviwal surviwalem, ale laptopa z satelitarnym mógł zabrać!!! :) :wink:
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja i Capoeira
A ja osobiscie zaluje ze ktos z capo nie wystartowal...skoro koles z kalaki mogl wystartowac 8O ,szcegolnie ze poziom grupy "uderzaczy"(bo jak pewnie wszyscy wiedza na zyczenie polsatu podzielono zawodnikow na uderzaczy i chwytaczy,przedstawiciele tych grup mieli zmierzyc sie dopiero w finale...lekko bezsensowe skoro Juras cwiczyl bjj )nie byl za wysoki,oprocz Jurasa rzecz jasna.Ktos od capo mogl cos pokazac,walka np.Goralem mogla by byc naprawde ciekawa...nie mowiac juz o promocji capoeiry.Poza tym co chwila na tym forum pojawiaja sie ludzie ktorzy powtarzaja legendy o tych nieszczesnych 1000 razy mocnijszych kopnieciach,o tym ze capoerista jest nie do trafienia etc.Dyskusje na temat skutecznosci sa i zawsze bede obecne,wiec dobrze by bylo miec jakis material do dyskusji zamiast tekstow "jak ty zrobisz to to ja zrobie tamto i bedzie ko" :roll:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024