Skocz do zawartości


Zdjęcie

Konfrontacja i Capoeira


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
85 odpowiedzi w tym temacie

budo_rustam
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Konfrontacja i Capoeira
Czesc. Mam pytanie czemy nie bylo zadnego przedstawiciela najbardziej zabojczej sztuki walki jaką jest Capoeira, na konfrontacji sztuk walki jestem bardzo rozcarowany bo sie nastawialem ze wreszcie zobacze w walce te wszystkie kopy 1000 silniejsze niz w zadnej innej sztuce.
Nawet Kalaki bylo :D ale marnie skończylo ale bylo, a Capoeira .... no coz, czyzby wszystkie te posty ze Capoeira jest de besciak ze jest bardzo niebiezpieczna i td.......
Jak rozumiem bedzie 3 edycja konfrontacji,moze ktos sproboje pokazac co to jest Capoeira i z czym to sie je, zamiast gadac moze ktos z Capoeristas pokaze do czego Capo sie nadaje....Tylko mam nadzieje ze nie skończy tak jak Kalaki System :)

Pozdrawiam
  • 0

budo_goliatus_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 491 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja i Capoeira
śmiejesz sie z kalaki system, a tu się okazuje, że takewondo też nie najlepiej wypadło na tej konfrontacji, było praktycznie niewidoczne :cry:
  • 0

budo_rustam
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja i Capoeira
Facet wygral 1 edycje w drugiej doszedl do filanalu.
wiec chyba troszke zaspales
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja i Capoeira
widac nie zrozumiales o co chodzilo goliatowi wiec pomoge: duszenie zza plecow jest techika tkd?
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja i Capoeira

widac nie zrozumiales o co chodzilo goliatowi wiec pomoge: duszenie zza plecow jest techika tkd?

żebys wiedział że jest :)
  • 0

budo_genosha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 565 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja i Capoeira
Tia. Gdzies tak od paru lat jest, jak sie okazalo, ze tym sie wygrywa walki :wink: Nagle sie okazuje ze we wszystkich SW jest parter!

pozdrawiam :)
  • 0

budo_campo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 905 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rybnik
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja i Capoeira

zamiast gadac moze ktos z Capoeristas pokaze do czego Capo sie nadaje....Tylko mam nadzieje ze nie skończy tak jak Kalaki System :)

Bardzo śmieszne!!! Boki zrywać. :evil:
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja i Capoeira
Czy uderzenia ręką i kopnięcia też wymyśliło Taekwon-do?
Każda technikę można wcisnąć do samoobrony i nie musi być rdzenna.

A jak komuś wyjebię z kija to nie znaczy że nie jestem wojownikiem TKD ale czasem trzeba :)
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja i Capoeira
juras otwarcie mowi, ze uzupelnia i jest ok.
natomiast post rustama to prowokacja niedowartosciowanego gostka.
wicemistrz polski valetudo to zawodnik capoeira (nie tylko ale rowniez) tylko co z tego?
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja i Capoeira

Czesc. Mam pytanie czemy nie bylo zadnego przedstawiciela najbardziej zabojczej sztuki walki jaką jest Capoeira, na konfrontacji sztuk walki jestem bardzo rozcarowany bo sie nastawialem ze wreszcie zobacze w walce te wszystkie kopy 1000 silniejsze niz w zadnej innej sztuce.


Widzisz, rustam, pchasz sie w miejsce, o ktorym nie masz zielonego pojecia. Jakbys przeczytal post o tych 1000x mocniejszych kopnieciach, wiedzialbys, o czym mowie. Dowiedzialbys sie, ze to bzdura wierutna, od ktorej wszyscy sie odzegnuja - jeden los to strzelil, trzech innych powtorzylo i poszla fama... Wyrywasz sie ni z gruchy, ni z pietruchy i piszesz mega pierdole, od ktorej, czytajac ja, chce sie zygac. Co Ty wiesz o capoeira? Swoim postem udowadniasz, ze jestes nikim wiecej niz tylko marnym prowokatorem, ktory chce pokazac, huz da madafakin bos. Smiesza mnie tacy jak Ty.
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja i Capoeira
ps.

i blagam, niech to nie stanie sie kolejnym postem o skutecznosci capo (gdziekolwiek, na turnieju, ulicy, sklepie i pociagu), bo bylo 1000000 razy i zawsze dochodzimy do tych samych wnioskow...
  • 0

budo_cheetah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja i Capoeira
Noite ma RACJE 8)
  • 0

budo_rustam
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja i Capoeira
Noite,powiem tak smieszy mnie cala ta Capoeira,jezelijestes taki cwany pomlysl co by ci zrobil Juras gdy bys zacząl sie bujac w prawo i lewo---umarł bys w butach, próc tego ze potrafisz robic fikolki i sie gibac jak perdolony rezus to co ty potrafisz.Zyj dalej z przekonaniem ze Capo to sztuka walki a skonczysz tak jak ten gostek z Kalaki System tyle ci powiem.Wiem jak trenuja kolesie z Capo mamy razem treningi na sali wiem ze przy pierwszym kopie polamią sobie giry o wlasne nogi.

Wiec nie gadaj jaki to jestes wspanialy.
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja i Capoeira

Noite,powiem tak smieszy mnie cala ta Capoeira,jezelijestes taki cwany pomlysl co by ci zrobil Juras gdy bys zacząl sie bujac w prawo i lewo---umarł bys w butach, próc tego ze potrafisz robic fikolki i sie gibac jak perdolony rezus to co ty potrafisz.Zyj dalej z przekonaniem ze Capo to sztuka walki a skonczysz tak jak ten gostek z Kalaki System tyle ci powiem.Wiem jak trenuja kolesie z Capo mamy razem treningi na sali wiem ze przy pierwszym kopie polamią sobie giry o wlasne nogi.

Wiec nie gadaj jaki to jestes wspanialy.


dalej potwierdzasz, ze jestes batonem. Pokaz mi choc 1 moj post swiadczacy o tym, ze trenuje capoeira dlatego, zeby wykorzystac ja w walce. Pisalem juz, ze nie masz pojecia, czym jest capo, ze wpierdalasz sie z butami w swiat, ktory dla Ciebie jest zupelnie obcy. Wydawalo mi sie, ze wszyscy na forum zakumali to, do czego zmierzam, ale zawsze musi wyskoczyc taki typ jak Ty, i usilnie chce dowiesc, ze "potrafie robic fikolki i gibac sie jak perdolony rezus" i nic wiecej. Chlopcze, dowiedz sie najpierw, co to jest capoeira, a potem pisz swoje dyrdymaly.
  • 0

budo_goliatus_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 491 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja i Capoeira

próc tego ze potrafisz robic fikolki i sie gibac jak perdolony rezus to co ty potrafisz

:lol: Dla takich tekstów warto wałkować ten temat :)

rustam: tego was na tkd uczą? 8)
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja i Capoeira

:lol: Dla takich tekstów warto wałkować ten temat :)

rustam: tego was na tkd uczą? 8)


Goliatus, nie warto. Po kiego ?? Co Ci to da? Szkoda gadac (pisac)
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja i Capoeira
widze ze ty rustam jestes z tych co sie chowaja za plecami innych.
sprawdze czy dziala mi ignore :D
  • 0

budo_campo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 905 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rybnik
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja i Capoeira
Ale młotek!!!
Noite poklon za wytrwałość.
  • 0

budo_largo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielkie Księstwo Warszawskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja i Capoeira
no fakt: to trza być specjalnym... :evil:
  • 0

budo_piaba
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja i Capoeira
Rustam,rozumujac tak jak Ty musialbym powiedziec,ze TKD jest totalnie niesktueczne,bo jak ogladam jego sportowa wersje(mistrzostwa itd.)to nie moge nie dojsc do takiego wniosku.Gosci skacza,nie trzymaja gardy,a walka polega tylko na wymianie kopniec.Myslac tak jak Ty - gdyby wyslac takiego zawodnika,nawet medaliste z TKD na K1,to pewnie nie dalby se rady(nota bene TKD nie wytrzymalo konkurencji z Muay Thaiem i KB - ale mniejsza o to).Ale nie znam sie na TKD,dlatego nie wypisuje takich rzeczy,nawet jesli mnie drecza.Pomysl teraz,ze nie trenujac Capo mozesz nie miec zbytnio pojecia na czym ta sztuka walki polega.
A to,ze ktos tam wygral cos nie oznacza,ze ten styl jest najlepszy.Jurkowski przede wszystkim walczyl w parterze,dlatego nie byla to dla mnie prezentacja skutecznosci TKD,tylko reklama BJJ.Gosc po roku treningu pokonal mistrza swiata w Sambo.To cos znaczy.Ale nie przemawia za skutecznoscia TKD.O tym pamietaj.Tym samym nie stwierdzam jednak,ze TKD nie jest skuteczne.I to jest roznica miedzy nami.

Nie wyciagaj zbyt pochopnych wnioskow i nie zachowuj sie jak napalony dzieciak.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024