Skocz do zawartości


Zdjęcie

Powazny problem :/


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
70 odpowiedzi w tym temacie

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Powazny problem :/

No własnie... Poza tym nic wielkiego. Idź Box + Judo. Takie ocś wystarczy. :-)

tez tak uwazam. sam trenowalem kung fu shaolin przez 2 lata (pozdrawiam wszystkich trenujacych kf shaolin na warszawskim Marysinie ;) ) prawie i mimo iz bylem zadowolony to nie powiem zeby to bylo morderczo skuteczne ;) . Tzn. bedziesz szybki i bedziesz znal pare trickow ktorymi moglbys wzbogacic np. box i judo ale nie oplaca sie placic tylko po to zeby poznac 5 trickow na krzyz ;) . Polecam box+judo.
Pozdrawiam
  • 0

budo_--siwy--
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Powazny problem :/
ogolnorozwojowka tez jest wazna i miedzy innymi z tego wzgledu chce isc na kung fu do nanbei, gadalem z gosciem ktory tam cwiczyl i mowil ze zaje.bistej sprawnosci tam nabyl. A z moja sprawnoscia ogolna jest cienkawo a przyszle treningi kung fu bede traktowal jak taką furtke do treningu innych sztuk walki bo zdaje sobie z tego sprawe ze w dzisiejszych czasach kung fu najskuteczniejsze nie jest. Kto wie moze za 2, 3 lata powstaną w Rzeszowie szkoly Thai boksu, bjj. Nawet kick boxingu nie ma u nas :(
  • 0

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Powazny problem :/
Słuchaj... Jak to powiedział administrator strony Fanklub Sztuk Walki- Charlie( nie w słowo w słowo tylko tak jak ja to zrozumiałem). Osoba która nie ma zbyt dużej sprawności fizycznej nie powinna iść na styl gdzie sie trenuje jak cholera. Nie ma czegoś takiego... Jednego dnia grzeje tyłek przed monitorem, a następnego zaczynam trenować Nanbei. Proponuję popracować ostro nad kondycją już tereaz, nawet od jutro. Bo inaczej się później zniechęcisz. Dla przykładu podam historyję, która zdażyła siędziś na moim treningu... Otóż, jak wszystkim wiadomo w wakacje zawsze jest przypływ wielu nowych. I tych co wcześniej coś trenowali, i tych co są lamami w tej dziedzinie sportu. W sród nich przyszło dzisaj dwóch po Judo. Podobno niedługo trenowali, ale zawsze. Walka o pozycję. Dostałem akurat jednego z nich. Nie zraziłem się, że może to być jakiś twardziel, tylko jak zazwyczaj zacżałem technicznie. I co sie okazało? Po pierwsze... Słaba technika walki w parterze. nie wiadomo czemu odklepał pieć razy podczas tego sparingu. Pewnie dlatago, że na przykład raz zrobiłem sobie zajebistą baze w tylniej, z której by sie nie wydostał. :P Ale teraz to co mnie zjednej strony bardzo zdziwiło, a z drugiej rozbawiło... Podczasu drugiego starcia, już po jednym odklepaniu, zaczął cholernie samać. I tak podczas trzech kolejnych starć. :twisted: Po czterech sobie zrobił dłuższą przerwę. A ja cały czas nie mogłem uwieżyć... Myślałem, ze gdybym ja na przykład poszedł na Judo to płuca by mi wychodziły nosem. :wink: A ty proszę.
  • 0

budo_--siwy--
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Powazny problem :/
Nie jestem gruby wrecz przeciwnie, waze 60kg na 174cm i do wrzesnia napewno zdąże poprawic sobie kondycje zaczne biegac od poniedzialku (bo narazie mam swinke) dodam do tego jeszcze jazde na rowerze i domową gimnastyke, a w Nanbei poprawie sobie rozciągliwosc i szybkosc
  • 0

budo_charlie novak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ciemna strona księzyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Powazny problem :/
moim skromnym zdaniem szkoda życia na nieskuteczne rzeczy....wytrzymałośc i takie pierdoły niezbędne w walce(szybkośc,siła,elastycznośc itd.)to zdobędziesz na własciwych treningach,ew. możesz to sam wyćwiczyć...apamiętaj,ze żaden trener(przynajmniej dobry trener)nie będzie od ciebie wymagał Bóg wie jakiej kondycji i obok techniki pocżatkowo powinien prowadzić treningi poprawiające wydolnośc fizyczną....moim zdaniem szkoda czasu,aby chodzić na treningi,które mają na celu poprawićwyłącznie aspekt fizyczny(no chyba,ze to jest twoim celem).....

pozdr.
  • 0

budo_--siwy--
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Powazny problem :/
a moim zdaniem nieszkoda :) :)
  • 0

budo_--siwy--
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Powazny problem :/
Paeł nie wiesz czy jest w Rzeszowie Taekwondo???????????
  • 0

budo_paeł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 942 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Powazny problem :/
TKD niestety nie ma w Rzeszowie ;(
Podobno ma byc sekcja vale tudo, jakis trener z Mielca ma ja otworzyc...
  • 0

budo_--siwy--
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Powazny problem :/
ku.rwaa mac nic nie ma u nas :( :( :( :(
  • 0

budo_sabum
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Powazny problem :/
Rzeszowski klub Taekwon-Do ITF
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_--siwy--
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Powazny problem :/
Dobra minal rok i nie bierzcie sobie na serio moich wczesniejszych postow :D :D Zrozumcie ze wtedy jeszcze nie wiedzialem co to UFC, Pride itd :D No wiec teraz trenuje bjj od roku i zapisalem sie jescze dodatkowo na zapasy. 3x w tygodniu bjj i 2x w tygodniu zapasy :-) Moze beda ze mnie ludzie :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024