Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tank vs. Cro-Cop!!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

budo_tengu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Tank vs. Cro-Cop!!!!
Nie no chyba skonam!!! :) Wlasnie przegladalem dwa serwisy, a tam info o mozliwej walce Tanka Abotta z Mirko! podobno probuja sie dogadac w tej sprawie!
Toz to bedzie masakra! :twisted:

Podobno znowu nie udalo sie ustalic terminu walki Cro-Copa z Silva, a jezeli Abott ma byc zastepstwem to jest to dla mnie juz nie tylko zagadkowe ale i groteskowe!

Nie wiem po co Tank pcha sie jeszcze na ring, bo juz nie jest to nawet zabawne. Rozumiem ze za tym brzuchatym (zawsze przypominal mi kierowce ciezarowki) brodaczem stoi sypatia widzow, ale ten czlowiek i jego mlocka juz sie przezyla i znudzila.

Pozdrawiam MH!
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Tank vs. Cro-Cop!!!!
Nie wiem czemu ale wydaje mi sie to wykluczone. Pożyjemy zobaczymy.
  • 0

budo_lukew
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 467 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Tank vs. Cro-Cop!!!!

Nie wiem po co Tank pcha sie jeszcze na ring, bo juz nie jest to nawet zabawne. Rozumiem ze za tym brzuchatym (zawsze przypominal mi kierowce ciezarowki) brodaczem stoi sypatia widzow, ale ten czlowiek i jego mlocka juz sie przezyla i znudzila.


Tengu komu sie znudzila ? Amerykanie kochaja Tanka :)
  • 0

budo_anduina
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tam jak się idzie

Napisano Ponad rok temu

Re: Tank vs. Cro-Cop!!!!

Wlasnie przegladalem dwa serwisy, a tam info o mozliwej walce Tanka Abotta z Mirko! podobno probuja sie dogadac w tej sprawie!


Ja gdzieś czytałam ze jak na razie to próbują się dogadać wogóle co do startów Tanka w Pride. A Mirko to jak na razie przyszłość. Ja jakoś teżnie wierzę w tą walkę, ale zobaczymy :)

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_watson
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 397 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Alliance Team Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Tank vs. Cro-Cop!!!!
nie wroze panu abbottowi nic dobrego... :nie:
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Tank vs. Cro-Cop!!!!

nie wroze panu abbottowi nic dobrego... :nie:


jesli dojdzie do do tej walki przychylam sie do wypowiedzi tego pana :)
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tank vs. Cro-Cop!!!!
przynajmniej zatanczy i bedzie wesolo.
  • 0

budo_soohy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Breslau

Napisano Ponad rok temu

Re: Tank vs. Cro-Cop!!!!
Według mnie to będzie egzekucja... i to wyjątkowo brutalna, czyżby Tankowi zabrakło gotówki?
  • 0

budo_blitz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lubelskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Tank vs. Cro-Cop!!!!
A czy orientujecie się swoją droga w temacie kondycji zdrowotnej CroCopa ? Niejednokrotnie , między wierszami docierały sygnały że jeszcze nie tak dawno miał poważne problemy z kręgosłupem. Lekarze byli zdania że walka z Sakurabą byla dla niego na granicy kalectwa.
Dzisiaj najwyraźniej wszystko już chyba zażegnane, skoro ten temat przycichł a Mirco jak widać ciągle walczy.
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Tank vs. Cro-Cop!!!!

Lekarze byli zdania że walka z Sakurabą byla dla niego na granicy kalectwa.

Ja nic takiego nie słyszałem 8O
  • 0

budo_anduina
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tam jak się idzie

Napisano Ponad rok temu

Re: Tank vs. Cro-Cop!!!!
Ja też nic na ten temat nie wiem. Wiem tylko że jak Crocop teraz wygra z Oyamą(czy ktoś w to wątpi? :) ) na Bushido 4 to prawdopodobnie będzie walczył na Pride Final Conflict 15.08. z bratem Fedora - Aleksandrem Emelianenko :)
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Tank vs. Cro-Cop!!!!

Ja też nic na ten temat nie wiem. Wiem tylko że jak Crocop teraz wygra z Oyamą(czy ktoś w to wątpi? :) )


Ja w to watpie i to powaznie.
Pozyjemy, zobaczymy....
  • 0

budo_tengu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Tank vs. Cro-Cop!!!!
jakby nie patrzec Tank dostarcza nieskomplikowanej rozrywki. watpie zeby Tank juz cokolwiek pokazal (no chyba ze siebie w gaciach jak ostatnio)!
  • 0

budo_anduina
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tam jak się idzie

Napisano Ponad rok temu

Re: Tank vs. Cro-Cop!!!!

Ja też nic na ten temat nie wiem. Wiem tylko że jak Crocop teraz wygra z Oyamą(czy ktoś w to wątpi? :) )


Ja w to watpie i to powaznie.
Pozyjemy, zobaczymy....


Fakt - zobaczymy. Ale moim zdaniem Mirko wygra. Przeciż musi sobie zdawać sprawę że 2 ostatnie walki nie były najlepsze i trzecia taka nie wróży mu dobrej przyszlości. To nieszczesne KO miało miejsce juz jakiś czas temu więc w sumie powinien się pozbierać.
A podobno Miro i Oyama już się kiedyś spotkali na sparingu. I podobno Oyama był lepszy. Przynajmniej z tego co mówił. Ale to bylo chyba w 2001 r. a przez 3 lata to sporo może się zmienić. No, zobaczymy. Ja tam wierzę w Mirka :)
  • 0

budo_tengu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Tank vs. Cro-Cop!!!!
eee, chodzi o Shungo Oyama?

tez mysle ze Mirko da rade :twisted: !!
  • 0

budo_blitz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lubelskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Tank vs. Cro-Cop!!!!
[quote name="Anduina"]
A podobno Miro i Oyama już się kiedyś spotkali na sparingu. I podobno Oyama był lepszy. Przynajmniej z tego co mówił. Ale to bylo chyba w 2001 r.
Hm ciekawe, przyznam , żę nie wiem z jakiego stylu wywodzi sie Oyama ale w 2001 roku to chyba mógł sparować z CroCopem wyłącznie na "zasadach K1 " (niech mnie ktoś poprawi jak sie mylę, ale CC jest przecież stosunkowo krótko w MMA, wiec wydaje mi sie że musieli sie wtedy sprawdzać w stójce ???).
A co do wyniku tych sparigów ( o ile rzeczywiście byłą to tylko stójka) to troche zastanawia mnie fakt, że jest on bite 10 kg. lżejszy od CroCopa, który jako tako :D ... uderzać potrafi :D Przy założeniu, że moje rozumowanie jest słuszne a podziały wagowe w stylach uderzanych wiadomo z jakich powodów wprowadzone; nie bardzo widze Mirca jako tego, który wracał na tarczy z dojo Oyamy. Ale mam nadzieję, że Przeurocza Anduina zechce sie odnieść do moich gdybań i o ile wiadomo jej coś więcej na temat formy tych sparingów - sprostować mnie :D
  • 0

budo_anduina
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tam jak się idzie

Napisano Ponad rok temu

Re: Tank vs. Cro-Cop!!!!
Niestety nie bardzo mi wiadomo 8) O tym sparingu to ja gdzieś kiedyś na sherdogu czytałam. Nic więcej nie bylo. Data, miejsce i wypowiedź Oyamy. Więc nie wiem 8)
  • 0

budo_herostrates
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 265 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skądinąd (Gdańsk)

Napisano Ponad rok temu

Re: Tank vs. Cro-Cop!!!!
Anduina, czy KO Cro Copa było "nieszczęsne", nie wiem.

W moim odczuciu Mirko powinien poprawić swój boks, jak na zawodnika K1, jest on u niego dużym brakiem. Opuszczona garda, mało urozmaicone ciosy itd. To że został znokautowany to była tylko kwestia czasu. Niestety po KO w walce z Randelman'em nie pracował nad tym.

Podobnie będzie z Silvą, jego szalone wymiany w stójce spowodują za jakiś czas ciężki nokaut. Zresztą kilka razy podczas właśnie takich wymian po ciosie był zamroczony. Takie wymiany to loteria. Tak więc sądze że Kondo moze zrobić suprise.

Pozdrawiam
  • 0

budo_sokaq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Tank vs. Cro-Cop!!!!
rowniez nie wierze, ze dojdzie do walki pomiedzy mirkiem a tankiem, chyba, ze nie wiem jaka kase im zaoferuja, ale kto mialby w tym interes

! pozdrawiam !
  • 0

budo_anduina
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tam jak się idzie

Napisano Ponad rok temu

Re: Tank vs. Cro-Cop!!!!

Anduina, czy KO Cro Copa było "nieszczęsne", nie wiem.


Ale o co chodzi? :roll:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024