Skocz do zawartości


Zdjęcie

Policjant uczestnikiem brutalnych walk w klatkach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
79 odpowiedzi w tym temacie

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Policjant uczestnikiem brutalnych walk w klatkach

Policjant uczestnikiem brutalnych walk w klatkach



"Express Ilustrowany": Policjant z łódzkiego pododdziału antyterrorystycznego, znany jako "Temil" lub "Uszaty", dorabia sobie do pensji organizowaniem brutalnych walk w klatkach. Bierze też w nich udział jako zawodnik.

Ostatnio był współorganizatorem "Gali Wolnej Walki" w Bełchatowie. Swojego przeciwnika powalił na deski w ciągu kilkunastu sekund. 35-letni "Temil" uchodzi za jednego z najlepszych w kraju zawodników walczących w klatkach. Jest uczestnikiem wielu tego typu zawodów - pisze dziennik.

W policji pracuje od 1996 r. Ma stopień sierżanta i służy w samodzielnym pododdziale antyterrorystycznym stacjonującym przy ul. Pienistej - dodaje "EI".

Inspektor Janusz Tkaczyk, komendant wojewódzki policji w Łodzi powiedział: "Gdy tylko dowiedziałem się o całej sprawie, natychmiast poleciłem podległym mi służbom wszcząć postępowanie wyjaśniające. Ten policjant poprzez swój udział w walkach w klatkach propaguje agresję. Otrzymałem już wstępne sprawozdanie. Wynika z niego, że funkcjonariusz nie naruszył dyscypliny służbowej. Nie mniej jednak w mojej koncepcji zarządzania policją nie mieści się, aby stróż prawa mógł być kojarzony z biciem i krwią. Chciałbym, aby wszyscy funkcjonariusze byli sprawni i skuteczni, ale w walce z przestępcami. Poleciłem już wydziałowi kadr wszcząć postępowanie administracyjne zmierzające do rozwiązania stosunku służbowego z policjantem, ze względu na ważny interes służby".


  • 0

budo_soohy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Breslau

Napisano Ponad rok temu

Re: Policjant uczestnikiem brutalnych walk w klatkach
Oczom nie wierze....to chyba jakaś kpina...
  • 0

budo_miki^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 171 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Policjant uczestnikiem brutalnych walk w klatkach
to polska...
  • 0

budo_vandal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Miasto Siedmiu Wzgórz

Napisano Ponad rok temu

Re: Policjant uczestnikiem brutalnych walk w klatkach
Co to za przegiecie???Mi to sie w glowie nie miesci.
  • 0

budo_tarciu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 968 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Policjant uczestnikiem brutalnych walk w klatkach

Nie mniej jednak w mojej koncepcji zarządzania policją nie mieści się, aby stróż prawa mógł być kojarzony z biciem i krwią. Chciałbym, aby wszyscy funkcjonariusze byli sprawni i skuteczni, ale w walce z przestępcami.


Zlikwidować kurwa Gwardię Warszawa, ale w try miga!
A wszystkie policyjne sekcje bokserskie rozpędzić w pizdu!!! Zawodnikom po naganie do akt i degradacja, a trenerów na bruk. Wtedy wszystkim ludziom Policja zacznie kojarzyć się z poezją śpiewaną, pierwszą spełnioną miłością, kwiatkami i motylkami na łące i w ogóle wszystkim co piękne i radosne w naszym kochanym kraju.
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Policjant uczestnikiem brutalnych walk w klatkach
Tarciu, pamietaj, ze masz u mnie piwo ;)
  • 0

budo_cwiara
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Policjant uczestnikiem brutalnych walk w klatkach
A zna ktos tego policjanta ;)
trzeba mu pogratulowac

"był współorganizatorem "Gali Wolnej Walki" w Bełchatowie. Swojego przeciwnika powalił na deski w ciągu kilkunastu sekund. 35-letni "Temil" uchodzi za jednego z najlepszych w kraju zawodników walczących w klatkach"
  • 0

budo_sandokan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 309 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Policjant uczestnikiem brutalnych walk w klatkach
Temil to wzor dla wszystkich policjantow - w tej sluzbie potrzeba odwaznych gosci z "cojones", a nie wymoczkow-okularnikow, jacy czesto chodza w patrolach!

Jedynym kryterium przyjecia do pracy w policji, powinna byc zdolnosc fizyczna i mentalna do realnego starcia z przestepca.
  • 0

budo_edipro_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Policjant uczestnikiem brutalnych walk w klatkach
Zaraz się dopierdolą do boksu i zapasów potem innych sportó aż w końcu będzie wszystko zabronione i wróci prześladowanie a ten cały IE ma na sumieniu zabranie pracy jednemu człowiekowi !
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Policjant uczestnikiem brutalnych walk w klatkach
Napisałem o tym na forum policyjnym, zobaczymy, jaki będzie odzew.
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Policjant uczestnikiem brutalnych walk w klatkach
Nie no poważnie facet jest w jednostce antyterrorystycznej a tam się odrobina agresji i zdecydowania chyba przydaje naprawdę jest to kur.... irytujące na maksa i wszystko przez zasranych pismaków i polityczną poprawność :?
  • 0

budo_kameh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 383 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: Policjant uczestnikiem brutalnych walk w klatkach
Cóż, to jest wynik tego artykułu, który zasugerował Komendantowi taki obraz Policji. W sumie nie dziwię się jego reakcji. Temil dużo ryzykował biorać udział w imprezie, jeśli chodzi o karierę zawodową.
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Policjant uczestnikiem brutalnych walk w klatkach
nagle rzucili sie na czlowieka, chociaz gosc walczy od jakiegos czasu - braklo chyba tanich sensacyjek pismakom.
dokladnie jak pisze tarciu ( i ja w swoim osobnym watku ktory jednoczesnie jakos tak zalozylem z tym ;) - zwolnic wszystkich at uprawiajacych sporty walki, a nowych funkcjonariuszy szkolic w pomocy pomasturbacyjnej przestepcom (aby nie szerzyli przemocy).
chory kraj.
  • 0

budo_el primo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 631 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Policjant uczestnikiem brutalnych walk w klatkach
To jest kurwa żałosne. Ma świetnie wyszkolonego fizycznie i technicznie człowieka w swoim oddziale i chce go wyjebać??Co to wogóle za tekst

"jednak w mojej koncepcji zarządzania policją nie mieści się, aby stróż prawa mógł być kojarzony z biciem i krwią."

a z czym do kurwy nędzy ma sie kojarzyć policjant?I to z AT??!!Z pracą za biurkiem?Z wypisywaniem mandatów? Otóż według mojej koncepcji z kimś kto jest wstanie dopierdolic kiedy zachodzi taka potrzeba. Przecież ja bym gratulacje Temilowi składał na miejscu szanownego komendanta. Zachęcał żeby przekazał nieco swoich umiejętności innym w grupie...
ŻENADA
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Policjant uczestnikiem brutalnych walk w klatkach
aha, no i tym sposobem caly swiat wraca do dyskusji ze te straszne, krwawe walki bez regul w klatkach na smierc i zycie to nie sport tylko zbrodnia ludobojstwa pffffff
  • 0

budo_campo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 905 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rybnik
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Policjant uczestnikiem brutalnych walk w klatkach
Mirko Filipovic jest chyba w służbach specjalnych (skorygujcie jak się mylę) i równocześnie bierze udział w walkach. A w Polszcze najchętniej by za takie coś chłostali! :?
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Policjant uczestnikiem brutalnych walk w klatkach
Slowo "klatka" powoduje juz u mnie odruchy wymiotne.
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Policjant uczestnikiem brutalnych walk w klatkach
NIe wiem czy w at ale napewno był w policji teraz jak przypuszczam już tam nie pracuje tylko zawodowo zajmuję się walką.
  • 0

budo_sandokan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 309 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Policjant uczestnikiem brutalnych walk w klatkach

kur.... irytujące na maksa i wszystko przez zasranych pismaków i polityczną poprawność :?


Jerz trafil w sedno - przeciez policja nie od walki z przestepczoscia jest, ale od tolerancji, asertywnosci, lagodnej perswazji i promocji standardow spoleczenstwa otwartego.... :wink:
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Policjant uczestnikiem brutalnych walk w klatkach
Tu jest calkiem inna sytuacja.
Walki w klatce nie sa dopuszczone legalnie do organizowania w naszym. To ze na to nikt nie zwraca uwagi i tego nie sciga nie znaczy ze jest to legalne. Dopuki nie zalegalizuje sie tego jako sportu tak jak judo, boks, zapasy to tak to bedzie traktowane. Sportowwe ju-jitsu w wersji full kontaktowej jest czesto nie mniej brutalne ale jest zalegalizowane jako sport dlatego nikt sie tego nie czepia. W tym wypadku policjant bierze udzial w nielegalnej imprezie lamiacej prawo czyli sam jest wspowinny przestepstwa. Gdyby takie walki byly zalegalizowane nikt by sie nie czepial a nawet policjant moze mialby premie za dobre wyniki i chlubne reprezentowanie policji ale nie kiedy wobec prawa jest przestepca.
Tak bedzie dopoki sie nie zalegalizuje tego - niestety czesto organizatorzy wola kosic pieniadze za gale, bukmacherzy swoje tez zarobia ;) - najmniej zawodnik - niz biegac po urzedach i zalatwiac papiery. Bo jak bedzie legalne trzeba bedzie robic badania lekarskie, prowadzic ksiegowosc, placic podatki robic uprawnienia ubezpieczac zawody itp.
Teraz jest pieknie nikt nic nie placi, rzadnych uprawnien, badan, ubezpieczen - do czasu kiedy ktoryc z zawodnikow nie bedzie mial naprawde powaznej kontuzji. Wtedy beda sprawy sadowe ciagnely sie latami.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024