Skocz do zawartości


Zdjęcie

Military,Boa,Tarani,Chief,mini Talon


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

budo_obol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 703 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Military,Boa,Tarani,Chief,mini Talon
sorrki Rybak :) P.S. miało być do Heimdall'a :oops:
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Military,Boa,Tarani,Chief,mini Talon
Nic sie nie stalo - a ja i tak zapomnialem napisac, ze Talon akurat mi sie podoba, mimo, ze tez malutki.
  • 0

budo_jaq
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: Military,Boa,Tarani,Chief,mini Talon
Obol-napisz jak ci się sprawuje chieve? zastanawiałem się nad tym malutkim chłyskiem... Jest wart swojej ceny? jak ci cię sprawdza jako miniaturka EDC?
  • 0

budo_obol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 703 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Military,Boa,Tarani,Chief,mini Talon
sorki że tak późno odpisuje ale mnie nie było troche... Chive jako miniatura EDC jest super ! Dlaczego : Speed safe jest błyskawiczny i wygodny (klikam często dla zabawy), rozmiary nie wzbudzają "niepotrzebnego" zainteresowania, zawsze znajdzie sie dla niego miejsce w kieszeni, Wady : to jednak miniaturka i trzeba "wiedzieć" że okna sie nim nie wywali (jeden moj "mądry" kolega strugał moim Chivem metalowy stolik z farby... myślałem że go...) Czy jest wart swojej ceny ? Jeśli sprowadzasz to tak (30$) Jeśli kupujesz w Polsce (min 250pln) to juz bym myślał bo ostatnio testowałem produkty CRKT i za te pieniądze można mieć M16 lub M21 w wersji dużej lub małej
  • 0

budo_obol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 703 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Military,Boa,Tarani,Chief,mini Talon
kurcze teraz dopiero zobaczyłem :Toronto :oops: kupuj śmiało, w najgorszym przypadku skończy jako breloczek-zabawka przyczepiony do kluczy :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024