Skocz do zawartości


Zdjęcie

bm42 spring latch


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

bm42 spring latch
Polowa dzisiejszego dnia byla dla mnie wyjatkowo szczesliwa. Raz, ze zdalem dlugo meczony staro-cerkiewno-slowianski (na mocna 3,5 ;) ). I juz nigdy wiecej nie bede musial babrac sie w tym zabytku jezykowym.

Wreszcie dwa, ze doszla do mnie dzis dlugo oczekiwana paczuszka z TAD. Prawde mowiac juz stracilem powoli nadzieje, ze dojdzie i wkurwialem sie o stracone 600 zeta (przesylka byla bez ubezpieczenia), ale po 2 tygodniach od zamowienia w koncu doszla.

Stesknilem sie za porzadnymi balkami, pierwsze wrazenie, znow to samo - jaki on lekki, odzwyczailem sie od balkow BM i ostatnio machalem jedynie ciezkim stalowym 5" balisongiem a'la herbertz. Przesiadka bm to jak przesiadka ze STAR'a na 206'ki ;)

Co do ksztaltu ostrza, tym razem jest to weehawk, zdecydowalem sie na niego, bo 42ki jeszcze nie mialem, a dla wielu, jest to balisong #1 wsrod produkcyjnych - coz, cos w tym jest, choc to zdecydowanie za wczesnie, gdybym mial rozstrzygnac ktory z balkow bm podoba i sie najbardziej.
Fotki na razie nie moje, bo pozyczone, ale w ciagu tygodnia powinny byc. Na razie wiec tylko to:

Dołączona grafika
  • 0

budo_jumbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2040 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bm42 spring latch
No gratuluję zdania egzaminu i odbioru paczuszki!!!!!

Co prawda gdyby nie śrubki, to myślałbym że to balek od przyjaciół z ryneczku... :) :)
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bm42 spring latch

Co prawda gdyby nie śrubki, to myślałbym że to balek od przyjaciół z ryneczku...


Gdyby nie srubki, spring latch, tytan na rekojesciach... :wink:
  • 0

budo_fujin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 257 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: bm42 spring latch
Pewnie to głupie pytanie ale co to jest spring latch?
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bm42 spring latch
Zaczep na sprezynie, fotka ze strony Pitera, mam nadzieje, ze sie nie obrazi...

Dołączona grafika
  • 0

budo_bayer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: bm42 spring latch
Ładny!!! Ostatnimi czasy zaczęły mi się podobać Balki. Kolejny objaw zboczenia...
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bm42 spring latch
Sexy bitch ..........VInce.
Tez myslalem zakupic to cudo ,ale uderzam w pierwszego wlasnorecznie robionego balka ( 50 % ready ).Jak bym wiedzial ze to ( wbrew pozorom) , takie ciezkie to bym jednak zakupil cos gotowego.

Mam starego 42 , ale ten spring latch chodzi za mna.Ciekawy jestem twoich wrazen na temat tytanowych rekojesci.Ja na przyklad nie mogle sie przyzwyczaic ,chyba z rok ( no ale ja stary jestem )
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bm42 spring latch
Ze mna bylo akurat tak, ze ja krotko machalem chinskimi i od razu zaczynalem od tytanu, wiec nie odczulem az takiej roznicy, dopiero wczoraj jak do mnie dotarla 42-ka to poczulem jak lekka jest ona w porownaniu z niemieckim balkiem ktorego mam. A jako ze mialem przerwe od tytanu, rece mi sie zdazyly na stali wyrobic i teraz manipulacje to prawdziwa przyjemnosc.

A co do wlasnorecznie robionego: robisz sandwitcha czy cast a'la Benchmade ?
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bm42 spring latch
HI Vince ,
sandwitch oczywiscie, na BM projekty nie mam maszyn ( jeszcze nie mam) ,
Generalnie projekt wzorowalem na balku Ralpha z cudownych projektow made in US TRade Mark office ( podziele sie z wami niedlugo , tylko to wumasuje na Acrobacie )
Blade to ATS 34 , okladziny nickel -silver ( balem sie zainwestowac w cos drorzszego) , Srubki i latch zakupiona z Knifekits ( no przeciez latch sam nie zrobie) , fosforowe podkladki z EDC
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bm42 spring latch
Podziel sie podziel, zapowiada sie ciekawy okaz a'la typoon.
A co do podkladek, je tez mozna kupic na knifekits - choc to pewnie wiesz.
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bm42 spring latch
Cholera nie jest to latwe ( nigdy nie myslalem ze taki nerwowy jestem ) , juz poszly sie je...2 rekojesci ( frezowanie nie jest proste) i jedena klinga ( juz chyba zdecyowalem sie zakupic "trainig blade " z EDC i tylko zrobic szlif .
  • 0

budo_zlotyelf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 624 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Feniks-Arete Rybnik

Napisano Ponad rok temu

Re: bm42 spring latch
Jakos niegustuje w "motylkach" i ten mi wyglada na takiego tradycyjnego motylasa za 15zł ; P

ps. co to za puszka TAD ? : |
  • 0

budo_kkamill
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Praszka

Napisano Ponad rok temu

Re: bm42 spring latch

Jakos niegustuje w "motylkach" i ten mi wyglada na takiego tradycyjnego motylasa za 15zł ; P

ps. co to za puszka TAD ? : |


chyba "paczuszka"
Przeoczyles cos :-)

KKamiLL
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024