Skocz do zawartości


Zdjęcie

WYWOLam burze


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
39 odpowiedzi w tym temacie

budo_pawlow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WYWOLam burze
mam wszystkie ksiazki brusa i co z tego
p[ospartuj troszke z dobrymi bokserami to bedziesz wiedzial co to dystans a jesli chodzi o bjj samb baredzo ostatniuo szanuje sambo ,chyba zaczne trenowac juednak co by nie mowic o kacapach to jednak maja bardzo dkuteczne metody walki a przy tym sa strasznie mnoscni psychicznie odsylam do ostatnich ufc
chociaz moskale nie sA MIMI IDOLAMI ALE WATRTO UCZYC SIE "JEzYKA WROGA"
  • 0

budo_pawlow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WYWOLam burze
JAREK WITAM OD CZARKA?
NO BYL.O NIECIEKAWIE
ALE SIE SKONCZYLO\]
JUZ JEST DOBRZE A WRACAJAC DO TEMATU TI DLA MMNIE NIE MA TEMATU WALKI BEZ WALKI I ZADNE OPOWIOESCI NIE ZASTAPIA KONFRONTACJI WIDZISZ JAK TO SIE W POLSCE ROZWIJA .TYLKO TRENOWAC IO NIE OGRANICZAC SIE DO JEDNEGO STYLU Z TEGO CO PAMIETAM MASZ BARDZO MOCNE KOPNIECIA OKREZNE(JAK CRO COP-)
BEZ PODLIZYWANIA ALE NIE OGRANICZAJ SIE TYLKO DO MOSNYCH UDEZEN ZRESZTA SDAM WIESZ A TAK A PROPO TWOJ TRENER MIAL WYSTAPIC NA GALI U MIRKA I NIE WYSTAPIL MA TERAZ DUZXO SZANS ZEBT SIE POKAZAVC WARTSZAEA POZNA WROCLAW JUZ NIE WYMIENIAM ZQCHEC GO
  • 0

budo_jarozwierz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 341 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WYWOLam burze
Teraz nie cwicze modliszki, a i horyzonty mi sie zmienily, bjj-parter bardzo ok., nawet troche (raz) parterowałem z zawodnikiem walczacym z Mariuszem Linke. Fajnie sie u nich cwiczylo po roku przerwy i nie walczenia. Tez jestem za wszechstronnoscia. A MarekP. ? Szkoda ze nie dane mu bylo wystapic bo to jedyna osoba ktora znam z kung fu ktora napradwe umie walczy i ma to sens pod wzgledem kung fu. Nikt mnie tak nie schlostal jak on. A zreszta wiesz jak jest z kung fu, raczej to juz przeszlosc.
  • 0

budo_pawlow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WYWOLam burze
a tak poza tym to jesli to ty jarek to pozdrawiam i trzymaj sie dobrze cie wspominam chociaz ja sie nie popoisalem ale mialem wtedy ciezki okres
  • 0

budo_pawlow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WYWOLam burze
a jak bylo z linke?
  • 0

budo_pawlow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WYWOLam burze
a myslalem ze sparowales z samym linke :) ok mja teraz sie biorew za ruyski trening kondycyjny zobacze co z tego wyjdzie a tak pozam to sprawdz jak wygladaja zawodnicy amerykanscy i rosyjscy na zawodach ci pierwsi sa przekoksowani ci drudzy maja twarda metodyke cwiczen i moze n ie wygladaja tak spektakularnie (zwaly tlyszczu w kolo brzucha np u fedora)ale za to jaka skutecznosc ,Czyli natut\ra sie bardziej oplaca
  • 0

budo_jarozwierz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 341 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WYWOLam burze

a jak bylo z linke?


Nie z Mariuszem Linke tylko z jego przeciwnikiem z jakiś zawodów Donatem (pozdrawiam przy okazji Kobyłkę).
Nowe doswiadczenie jak dla mnie, zeby sie na macie w kimonku szarpac.
W sumie było ciekawie, Donat koło setki a ja wiesz jaki jestem-chudy.
Kiedys duzo gadalismy o skutecznosci K.F. o tamtego czasu wiem jedno da sie tym walczyc ale czy bez uzupelnienia parterem i nowymi metodami zwlaszcza w regeneracji i podejsciu naukowym do fizjologi (tak jak w sporcie)? Tradycyjne systemy sa OK. ale kto tak naprawde je zna a do tego ma zaciecie do walki...
  • 0

budo_pawlow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WYWOLam burze
i jeszcze jewdnop na koniec zaden z zawodnikopw wystepujacy w zawodach mma w polsce nie mial stujki na przyzwoitym poziomie nie bylo zadnego dobrego chociazzby ligowego boksera co nier oznacza ze oni m ieli by zaraz wygrywac ale widzialem ostatnio jewdnego z finalistow gali u mirka cwiczacego na worku (to byl judoka)i miale lekki niesmak(dla dobrego boksera byla do zlapania )ale to tylko moje zdanie
  • 0

budo_jarozwierz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 341 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WYWOLam burze

a myslalem ze sparowales z samym linke :) ok mja teraz sie biorew za ruyski trening kondycyjny zobacze co z tego wyjdzie a tak pozam to sprawdz jak wygladaja zawodnicy amerykanscy i rosyjscy na zawodach ci pierwsi sa przekoksowani ci drudzy maja twarda metodyke cwiczen i moze n ie wygladaja tak spektakularnie (zwaly tlyszczu w kolo brzucha np u fedora)ale za to jaka skutecznosc ,Czyli natut\ra sie bardziej oplaca



Eee tam ruscy, mysle ze Polacy maja tez wiele do pokazania w koncu z natury to my raczej tez jestesmy do walki. W sportach walki tez bylismy OK. Pewnie Berserkerzy jeszcze nie jedno pokażą. A w temacie to przecież sam wiesz jak to z tym naszym poczciwym kung fu jest. wiesz ilu jest oszołomionych ilu pazernych itp. wlasciwie Kung Fu w Polsce to raczej w wiekszosci kicha.
  • 0

budo_pawlow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WYWOLam burze
no wlasnie czytalem ostatni wywaid z facetem ktory od kilu lat (polak)mieszka i trenuje w chinach i on twierdzi ze takie przyjezdzanie na 3 mie4saice do mistrza zeby sie uyczyc walki to nie to mtrzeba sie uczyc latami w chionach zeby zdobyc zaufanie u mistrza a potem ew jaksa wiedze sie zdobywa dlatego w polskie kung fu nie bardzo wierze a jesli chodzi o tzw "prawdziwe kung fu"to europa naprawde nie ma sie czego wstydzic ntylko niestyj u nas wczesniej sie ropsztstrzenil proch w urzyciu(chociaz pierwi go wqymyslili chinczycy'
)i i jakos tak malo jest teraz zrodel
do grzebania w europejskich sposobach walki.A wiem to od kolegi ktory studjuje historiw i przy okazju interesyje sie sztuykami wali >Pozdrawim
  • 0

budo_pawlow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WYWOLam burze
to ze kung fu w polsce tro kicha to wiadomo .jesli chodzi o ruskich to nie wychwalam ich jako narod
bo nioe za bardzo lubie(bij moskala znane haslo)tylko poisze ze maja dosc dobrze opanowana metodyke treningowa(trening silowy,wytrzymalosciowy,psychiczny,mentalny i jaki chcesz jeszcze w koncu kgb niestety mailo swoje dsowiadczenia)i dlatego na zaszdzie poznja jezyk swojego wroga warto soe od nich pewnych rzeczy uczyc.zreszta znasz wyniki ufc i widziwsz jak taki fedor(niby nie wuglkada na poworta)jedzie wszystkich jak chce wl\acznie z minotauro(a tak sie krzyvzalo do nieadawna tylko brazylijskire bjj i tylko oni)a co sie okazuje.wyniki sa inne:)
  • 0

budo_kinkong
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: WYWOLam burze
[quote name="pawlowsprawdz jak wygladaja zawodnicy amerykanscy i rosyjscy na zawodach ci pierwsi sa przekoksowani ci drudzy maja twarda metodyke cwiczen i moze n ie wygladaja tak spektakularnie (zwaly tlyszczu w kolo brzucha np u fedora)ale za to jaka skutecznosc ,Czyli natut\ra sie bardziej oplaca[/quote"]

w tym szpitalu to na łeb leżałeś? -bo qurwa połapac się w twoich wypowiedziach to ciężko -
jak nie umiesz pisać to nie pisz :twisted:

aż wstyd że na gocku takie wieśniaki latają :?

ruscy nie są przekoksowaniu - widziałeś baranie koks czy drzewem palisz?
koks jest nie tylko na masę ale i na siłę itp i po wyglądzie tego nie widać a nikt nie koksuje tak jak kacapy. :evil:
  • 0

budo_jarozwierz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 341 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WYWOLam burze
[quote name="pawlow"]no wlasnie czytalem ostatni wywaid z facetem ktory od kilu lat (polak)mieszka i trenuje w chinach i on twierdzi ze takie przyjezdzanie na 3 mie4saice do mistrza zeby sie uyczyc walki to nie to mtrzeba sie uczyc latami w chionach zeby zdobyc zaufanie u mistrza a potem ew jaksa wiedze sie zdobywa dlatego w polskie kung fu nie bardzo wierze a jesli chodzi o tzw "prawdziwe kung fu"to europa naprawde nie ma sie czego wstydzic ntylko niestyj u nas wczesniej sie ropsztstrzenil proch w urzyciu(chociaz pierwi go wqymyslili chinczycy'
)i i jakos tak malo jest teraz zrodel
do grzebania w europejskich sposobach walki.A wiem to od kolegi ktory studjuje historiw i przy okazju interesyje sie sztuykami wali >Pozdrawim

Masz na mysli Tomasza z Pekinu-popieram go. Kung Fu jest naprawde bardzo złozone i bogate. Zeby je zrozumiec i stosowac to ...w sumie Tomasz juz to napisal. No co Ty?Prawdziwe Kung Fu w Europie gdzie? :) Raczej sladowe ilosci. Co Ty tak z tymi literówkami, kurcze czasem nie kumam co piszesz.
Zreszta w samych Chinach K.F to juz tez raczej umarlo.Widzialem walke z lat 50-dwoch mega mistrzow-dluuuugo sie smialem, niby ograniczenia byly i przepisy ale dali taki szoł, że na mojej dawnej sekcji 17 latek by ich połamał.
  • 0

budo_pawlow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WYWOLam burze
a ty to ograniczony jestes ? nie rozumiesz
co pisze porownaj jak wyglkadal np ostatni przeciwnik fedora 178 prawie sto kilo zxero tluszczu same miesnie a na leb to ty sie lecz wkurwiles mnie
  • 0

budo_pawlow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WYWOLam burze
a to wkurwiles mnie bylo do kongkonga jesli jestes z targowka i trenowales u Mirka to zamknij morde
  • 0

budo_pawlow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WYWOLam burze
masz racje jarek ale nie wiem czy chodzi o tego tomasza akurat Z tego co pamietam to facet trenowal jakis styl wewnetrzny,nawet widzialem jego zdjecie z netu(rzeczywiscie wygladal jak czlowiek trenujacy conajmnie 8 godzi dziennie cos tam:)i nabralem do niego szacunek>postaram sie znalezc jutro link z jego wywiadem > inn sprawa ze polacy zawsze byli wielkimi fajterami>Niestetry nie jestesmy tak licznym narodem jak chinczycy ale i tak zawsze mielismy wielkich fajterow
jak zawisza czarny,ktory wyzywal na harce)walki jeden na jeden) rycerzy z calej europy i nikt go nie pokonal czy zapasnicy pytlasinski czy zbyszko cyganiewicz.ten opstatni niestety zostal pokonany przez hinduskiego zapasnika i o treningu tych ostatnich(hinduskich zapasnikow)warto kidys wspomnien Nawet ostatnio Amerykanie do niego waracaj ale to tak na marginesie
  • 0

budo_pawlow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WYWOLam burze
a ten kingkong cos nic nie pisze?
ok trzymaj sie jarek do nastepneo razu na forum
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: WYWOLam burze
uuoo jezu, zamknij ten temat bo sie znowu zaczyna :)
  • 0

budo_kinkong
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: WYWOLam burze

a to wkurwiles mnie bylo do kongkonga jesli jestes z targowka i trenowales u Mirka to zamknij morde


taaa bo co ?
jedyny plus że wreszcie zacząłeś normalnie pisać

machałem z Mirasa - fakt od Jego pierwszego treningu w wawie - i go lubie - jaki to ma związek?

a w tej chwili mieszkam na Bródnie - jeśli to uważasz a Targówek to pewnie chodzi Ci o mnie , tyle że ja zawsze uważam się za chłopaka z gocka - w końcu na moich oczach wyrósł jak na pekin do budy przez łąkę popierdalałem 8)

a na koksie znam się bardziej niż Ty - ale zawsze możesz spóbować mnie przekonać że nie mam racji. :P
  • 0

budo_jarozwierz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 341 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WYWOLam burze

uuoo jezu, zamknij ten temat bo sie znowu zaczyna :)


Co sie zaczyna? Temat mysle jest caly czas aktualny drogi panie, artykułami o Hoffmanie sprawy sie nie zalatwi, tylko konkrety albo wóz albo przewóz- bez tajnych technik i legend o opatach których nie było.
To nie film z jackie Chanem tylko rzeczywistosc.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024