Skocz do zawartości


Zdjęcie

Samobójstwa fanów Jacksona


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Samobójstwa fanów Jacksona
Zdaniem szefa jednego z fanklubów Michaela Jacksona, przynajmniej 12 osób na całym świecie popełniło samobójstwo na wieść o śmierci "króla popu".

Przypomnijmy, że Jackson zmarł nieoczekiwanie w czwartek (25 czerwca), na skutek zatrzymania akcji serca. Cały świat opłakuje jego śmierć, ale niektórzy popadli w tak wielką rozpacz, że sami postanowili zakończyć swe życie.

"Wiem, że rośnie liczba osób, które odebrały sobie życie. To poważna sytuacja, ale Michael Jackson nigdy by tego nie chciał. Chciał, by jego fani żyli" - mówi Gary Taylor, szef i założyciel serwisu MJJcommunity.com. Jak twierdzi, że wie o 12 fanach - śmiertelnych ofiarach żałoby po "królu popu".

Zaniepokojony tymi doniesieniami jest wielebny Jesse Jackson, przyjaciel "Jacko", który nagrał nawet przesłanie do fanów, przestrzegając przed "samozniszczeniem" w związku z żałobą.

"Nasze serca są smutne, czujemy wielki ból, ale trzeba cieszyć się życiem Michaela. On był szczęśliwy śpiewając We Are The World. Czasem upadamy, ale potem wstajemy - to właściwa droga. By uczcić imię Michaela żyjmy jak bracia i siostry, a nie umierajmy jak głupcy" - powiedział Jesse Jackson.

Tysiące fanów Jacksona planują spotkanie 13 lipca w hali O2 Arena w Londynie - tego dnia, w tym właśnie miejscu, miał się odbyć pierwszy z serii zaplanowanych 50 koncertów.

źródło: interia.pl

Załączone pliki


Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Samobójstwa fanów Jacksona
Za pare lat sie dowiemy ze zostal zamordowany na zlecenie. Recesja, jedna z firm musi oddac koszty za wynajecie scen za bilety, wyplacic honoraria, podatki i tym sposobem upadnie a nastepna bedzie sie rozwiajac maksymalnie... Piekny przyklad na wyprania XXX.000.000USD/GBP. Moje ulubione kraje USA/UK :)

VanDamme

    Doradca

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1982 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Płd. Wlkp.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:V
  • Wzrost [cm]:A
  • Biceps [cm] :N
  • Klatka piersiowa [cm]:---
  • Pas [cm]:D
  • Udo [cm]:A
  • Przysiad [kg]:M
  • Wyciskanie [kg]:M
  • Martwy ciąg [kg]:E

Napisano Ponad rok temu

Re: Samobójstwa fanów Jacksona

Za pare lat sie dowiemy ze zostal zamordowany na zlecenie. Recesja, jedna z firm musi oddac koszty za wynajecie scen za bilety, wyplacic honoraria, podatki i tym sposobem upadnie a nastepna bedzie sie rozwiajac maksymalnie... Piekny przyklad na wyprania XXX.000.000USD/GBP. Moje ulubione kraje USA/UK :)


niby przedawkowanie leków przeciwbólowych było głównym powodem jego śmierci, ale ogółem jego organizm był straszliwie osłabiony, na wycieńczeniu

co jak co ale ja bym się nie zabijał..
  • 0

WTF ?

Dołączona grafika


Bover
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1422 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Samobójstwa fanów Jacksona
A słyszeliście ile kg ważył podobno podczas śmierci ? Słyszałem ,że niecałe 50 ...
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024