Skocz do zawartości


Zdjęcie

Do polskich fanów MMA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

budo_mariusz radliński
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 921 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Do polskich fanów MMA
W nawiązaniu do postów, które pojawiły się w temacie “Polacy wśród najlepszych zawodników świata” piszę te kilka słów...

Zacznijmy od tego, że nie dzielę nikogo na strony My i Wy. Wypowiadam się po prostu o zjawisku, które dostrzegam na naszym krajowym podwórku. Jestem otwarty na wszystkich i nie patrzę na to kto skąd do mnie przychodzi. Oczywiście oczekuję, że dana osoba nadaje się do tego co chce robić: organizator do organizacji, trener do szkolenia, zawodnik do walki. To najważniejsze kryterium selekcji. Jeżeli ktoś coś potrafi robić i chce się w tym zrealizować to należy połączyć siły i pomagać mu to robić i działać dla dobra wspólnego.

Zresztą, ja przecież nie muszę tego nawet pisać, wystarczy spojrzeć kogo promuję. Czy na przykład Grzegorz Jakubowski ma coś wspólnego z Shidokanem? Uważam go za świetnego zawodnika - dlatego współpracujemy razem. Jest to inteligentny i trzeźwo myślący człowiek, któremu przez kilka lat nikt nie stworzył szansy na pokazanie się na zewnątrz. A stać go było na wiele. Tą szansę otrzymał ode mnie i myślę, że jest z tego zadowolony. Ja jestem i Wy także być powinniście.
Tak, piszę o sobie (na niektórych działa to jak płachta na byka ;) ale to już nie mój problem), ponieważ w chwili obecnej na moich barkach skupia się większość pracy, którą wykonujemy.
Nie tędy jednak droga i dlatego powstała Polska Federacja Mieszanych Sztuk Walki BUSHIDO. Nie jest to moja organizacja ale organizacja nas wszystkich - klubów i osób, które chcą promować w Polsce MMA jako sport. Przyłączają się do nas nowe kluby i jestem przekonany, że wkrótce wspólnymi siłami zbudujemy coś wielkiego. Ja tylko dałem temu początek, resztę będziemy realizować wspólnie.
Oczywiście nie znaczy to, że chcemy wrzucić do jednego worka wszystkich. Mamy pewne założenia i standardy, których się trzymamy i trzeba się do nich dostosować. Tylko dzięki temu otwieramy się na świat, a w kraju zaczynamy być poważnie traktowani przez władze sportowe. I tej drogi będziemy się trzymać. Dlatego ludzi nieodowiednich nie będziemy wpuszczać w swoje szeregi. Co do tego panuje między nami pełna zgodność.
W ciągu najbliższych miesięcy będzie można zobaczyć pierwsze efekty naszej pracy. Prawdzimych fanów polskiego MMA oraz działaczy, trenerów czy zawodników efekty te powinny zadowolić i cieszyć.

Drodzy fani. Po prostu bądźcie z nami. Wasze zainteresowanie wpływać będzie na tempo rozwoju ruchu MMA w Polsce. Interesujcie się zatem naszymi zawodnikami, zwracajcie większą uwagę na ich sukcesy, niech ich sukcesy będą Waszą radością. Pisząc to mam na biurku breloczek ze zdjęciem Grzegorza Jakubowskiego, który wyprodukowano na Litwie po turnieju Król Bushido etap 1.
Jeżeli będziemy już gotowi na to, żeby coś takiego powstawało dla polskich fanów tutaj w Polsce to znaczy, że udało się to, co chcieliśmy osiągnąć. Sporo pracy przed nami ale wszystko jest możliwe. Zależy to od nas wszystkich.


Pozdrawiam,
Mariusz Radliński.
  • 0

budo_sprinter
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Do polskich fanów MMA
Nie powiem - bardzo ladny tekst.
Szkoda tylko, ze wszystko rozpoczelo sie od opisu komicznego w konstrukcji swojej zawartosci zestawienia najlepszych zawodnikow MMA na swiecie - a zakonczylo kolejna autoreklama Shidokanu.
Prawda jest taka ze Pan Radlinski faktycznie dobrze wykonuje swoje zadanie jako promotora - nie ma teraz w moich slowach ni krzty zlosliwosci - taka jest prawda i chwala mu za to.
Niestety postawa jaka z gory przyjmuje ww. osoba jest skrajna forma samoreklamowania sie - rece opadaja kiedy pare slow padnie ze strony jego wyimaginowanych wrogow a ten od razu przyjmuje postawe obronna - jakby niewiadomo co sie dzialo.
A teraz wymienmy - jakie sa rezultaty ostatniej wymiany zdan, ktora miala miejsce:

1. M.R znowu bedzie postrzegany jako poszkodowany obronca godnosci S.W w tym kraju i jedyny sluszny promotor.

2. Wogole cos sie zaczelo dziac na tym forum - do ktorego zaglada tylko on i pare osob - bo przeciez nic sie tu nie dzieje, oprocz marketingowego gledzenia.

3. Calosc wplynie napewno in plus jesli chodzi o jego byt materialny, co tu duzo mowic - po treningu trzeba cos zjesc i isc do knajpy.

Dziwne natomiast jest to ,ze zamiast napisac ze faktycznie smiesznie sie patrzy na zawodnika z wszystkimi walkami przegranymi figurujacego obok Silvy, Minotauro itp.
to lepiej napisac jakim to sie jest dobrym czlowiekiem i jak wszyscy chca mu robic na zlosc.

Panie Radlinski - niekiedy naprawde trzeba odejsc od spraw biznesowych - i z przymruzeniem oka spojrzec na otaczajaca nas rzeczywistosc - bo przeciez nie sama kasa czlowiek zyje- nieprawdaz???
  • 0

budo_mariusz radliński
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 921 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Do polskich fanów MMA
Wykazujesz się niby w swoich wypowiedziach polotem, lecz nietrafność twoich uwag po prostu poraża. Już raz dzisiaj napisałem, że żeby mnie w ten sposób oceniać musiałbyś mnie znać osobiście. Zorientowałbyś się od razu, że to co piszesz jest po prostu śmieszne. Zresztą ty pewno doskonale to wiesz. Napisałeś na Budo całe 60 postów, a tu wchodzisz jedynie przy okazji ważnych wydarzeń naszego światka MMA, by zza kurtynki anonimowości próbować je dyskredytować.
Wiem już po co ktoś wymyślił tu opcję ignorowania. Choć ten post u góry jest nawet w kilku miejscach zabawny. Nie miejsce to jednak na zabawy także dla mnie już cię nie ma, kolego Anonimie.
  • 0

budo_sliver
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Do polskich fanów MMA

Szkoda tylko, ze wszystko rozpoczelo sie od opisu komicznego w konstrukcji swojej zawartosci zestawienia najlepszych zawodnikow MMA na swiecie - a zakonczylo kolejna autoreklama Shidokanu.

Bosz.... litości :nie:
  • 0

budo_sprinter
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Do polskich fanów MMA
No i co? teraz mam sie czuc jak wydziedziczony z rodziny?
Nie ma mnie juz dla Ciebie? o Jezu, co ja narobilem!!

Nie tylko wiesz dlaczego wymyslono opcje ignorowania ale takze opcja kasowania postow nie jest Ci obca - tak jak poprzednim razem - kiedy usunales moja wypowiedz, ktora wyrazala moje osobiste zdanie czyli byla zgodna z odwieczna zasada istnienia takich miejsc jak to tutaj.

Pozostalo mi jedynie zaapelowac do nieswiadomych osob wierzacych w obiektywizm tego dzialu, aby uwazali bo ich posty moga przez przypadek zniknac bez sladu, nawet gdy sa praktycznie nieszkodliwe. Zawsze ktos moze stwierdzic, ze owe wypowiedzi moga zaszkodzic Shidokanowi i usunac post. To tak jakby kogos zakneblowac za posiadanie odmiennych pogladow na dany temat.

A wypowiedz dotyczaca ilosci moich postow to juz odrebna sprawa - jaki wogole jest zwiazek moich 60 postow i calej tej sprawy - prawdopodobnie taki jak bilans walk Ligizynskiego do waszej dziwacznej reakcji na moja opinie na temat umieszczania jego sylwetki w omawianym zestawieniu fighterow.
  • 0

budo_czuczumaj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stalinogród

Napisano Ponad rok temu

Re: Do polskich fanów MMA
Ach, jak zwykle zawiść i kłótliwość weszly na pierwszy plan a walka o dobro MMA pozostaly w tle :evil: :cry:

P.S. Sprinter skoncz juz swoje glupie wywody i nie oceniaj innych tylko po postach :roll:
  • 0

budo_sprinter
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Do polskich fanów MMA
Widzisz...to jest forum internetowe a nie na rynku w centrum miasta - wiec musze oceniac po postach - z drugiej strony ciekawe jakby te rozmowy wygladaly gdyby faktycznie odbywaly sie oko w oko - ludzie by sie prawdopodobnie pozabijali na samym starcie - trzeba by chyba ochrony POLICJI :lol: aby zneutralizowac ludzka agresje...
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Do polskich fanów MMA

trzeba by chyba ochrony POLICJI :lol: aby zneutralizowac ludzka agresje...

To bylo mocne i takie zyciowe :-)
  • 0

budo_czuczumaj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stalinogród

Napisano Ponad rok temu

Re: Do polskich fanów MMA
Mam juz dosc tego chorego pierdol**** :blus:
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Do polskich fanów MMA

Mam juz dosc tego chorego pierdol**** :blus:

To zmien reke, ktora piszesz.
  • 0

budo_sprinter
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Do polskich fanów MMA
Czuczumaj

Jesli masz dosc to nie czytaj - pozatym co Cie tak nagle rozzloscilo w moim ostatnim poscie? Wyluzuj stary.
  • 0

budo_randori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 552 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Do polskich fanów MMA
Oczywiście brak argumentów powoduje personalne ataki.Sprinter a ty które masz miejsce w tym zestawieniu zawodników? :rofl: Bo po nicku wiele można się domyślić :rofl:
  • 0

budo_sprinter
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Do polskich fanów MMA
Zestawienie o ktorym mowa niestety jest ubogie w moje dane - a to jedynie z tego wzgledu, ze nie startowalem nigdy na zawodach organizowanych w formule MMA - podejrzewam, ze jesli startowalbym to moje dane zostaly by zawarte w owym zestawieniu. Nie musze chyba tlumaczyc jakim sposobem mozna zdobyc bilans podobny do Pana Mariusza Ligiżyńskiego, do ktorego osobiscie nic nie mam i nie chce aby zaraz ktos obrocil kota ogonem ze niby ja go o cos oskarzam.

A co do nicka to daj sobie spokoj kolego Randori - bo to tak jakbym ja podejrzewal, ze jestes Japonczykiem.
  • 0

budo_wesley
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZCZECIN

Napisano Ponad rok temu

Re: Do polskich fanów MMA

Zestawienie o ktorym mowa niestety jest ubogie w moje dane - a to jedynie z tego wzgledu, ze nie startowalem nigdy na zawodach organizowanych w formule MMA


Jezeli dla Ciebie to jest tylko "jedynie" to gratuluje samopoczucia.

Co do calej Twojej postawy odnosnie katalogu z zawodnikami.
Kogo zaproponowalbys, zeby wstawic na miejsce w.w. Panow??? Dla profesjonalnego MMA, japonskiej organizacji i oficjalnych rankingow tacy zawodnicy jak z Areny Bersekersow, imprez Vale Tudo w Warszawie poprostu nie istnieja! I nie chodzi teraz o to, ze Ci z katalogu sa lepsi, czy nie. Chodzi o to, ze na dzien tworzenia katalogu bylo tylko dwoch zawodnikow posiadajacych oficjalny rekord walk. Zostali w nim opisani i tym samym pokazano, ze MMA w Polsce jest ale na razie na jeszcze niskim poziomie. Zreszta widac, ze tem poziom rosnie!
WIEC PROSZE CIE BARDZO ZROZUM TO WRESZCIE!!!!!!!

Pozdrawiam
  • 0

budo_sprinter
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Do polskich fanów MMA
wesley... to Ty zrozum - moj ostatni post byl odpowiedzia na bardzo delikatnie nasaczony sensem post Randori'ego - ktoremu jedynie zalezalo na sprowokowaniu mnie (no comment - jesli chodzi o analize mojego nicka :lol: )

Gratulujesz mi samopoczucia?? - dzieki, faktycznie jest niezle :-)

Jesli chodzi o sklad osobowy zestawienia to w 100% sie z Toba zgadzam ALE wlasnie w taki sposob jak Ty powinien zalozyciel tematu o tym zestawieniu poinformowac forumowiczow - stalo sie inaczej - post wygladal jakby niewiadomo jaki sukces odniesli Polacy w MMA bo znalezli sie u boku najlepszych - potem jak zwykle kupa gratulacji i zachwalanie jak to jest super - a tu w rzeczywistosci blada d.

Nie chcialbym aby ktokolwiek uznal mnie za wroga rozwoju MMA - bo tak nie jest. Wszystko rozpoczelo sie od uzasadnionej ironii a konczy klotnia - ale skoro tak ma byc to coz - bede musial odpierac ataki coraz to nowych wojownikow spod choragwi Shidokanu - ciekawe czego nastepnego sie uczepia - byla ogolna ilosc moich postow, teraz nick - naprawde jestem ciekaw :-)
  • 0

budo_randori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 552 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Do polskich fanów MMA
Jak na razie to ty atakujesz.Nieudolnie próbujesz zdyskredytować zawodników,potem próbujesz obszczekać osobę Mariusza Radlińskiego,teraz próbujesz odwrócić kota ogonem....
No comment jeżeli chodzi o twoje beznadziejne wywody....
  • 0

budo_sprinter
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Do polskich fanów MMA
Nigdzie nie dyskredytowalem zawodnikow - nawet to podkreslilem w jednym z postow!
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Do polskich fanów MMA
Sprinter - chyba szkoda Twojego czasu, i tak nie skapuja (albo nie chca :twisted: ) o co nam obu chodzilo :( juz lepiej odwiedz valetudo.pl i poszukaj mi literowek :wink:

pzdr 8)

Brat Pit
  • 0

budo_sprinter
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Do polskich fanów MMA
Naprawde szkoda czasu.

Oznajmiam, ze koncze moja dzialalnosc w tym dziale - do czasu az ponownie naplyna jakies ciekawostki ze strony "profesjonalistow w MMA".

Odetchnijcie z ulga coponiektorzy! Nie bedziecie MUSIELI juz bronic honoru swojego mistrza!

A wlasnie...trzeba by jakis literowek znowu poszukac na VT.pl :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024