Skocz do zawartości


Zdjęcie

Custom Knives a maszyneria CNC, lasery itp.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

budo_-wój-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 788 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Custom Knives a maszyneria CNC, lasery itp.
Dzieci złote - właśnie kończę trzeźwieć po tygodniowych obchodach Piotra&Lucyny (Piter - wszystkiego naj!), ręce przestały mi się trząść na tyle, że mogę spróbować coś wystukać, w dodatku po awanturze u dostawcy zaczęła mi działać sieć w domu - przeglądam więc forum i cóż widzę - kanikuła Panowie - tematy zastępcze! Psia kość - "custom", "hand made" sraty-pierdaty!
Przecie o to chodzi, że kawałek jakiegoś ostrza oprawiliśmy samodzielnie i to jest MÓJ NÓZ. Unikalny, bo drugiego takiego nie ma. I to cieszy ja diabli. Nawet takie kuchenne barachło, z dorobioną z żywicy i sznurka rękojeścią jest UNIKALNE, MOJE, bo choćby się ktoś posrał, to takiej koślawej rękojeści jak ja nie zrobi. Niedawno zrobiłem (o zgrozo) rękojeść do Beckera-Neckera (fotki jak moja Pani wróci z wywczasu, bo rąbnęła mi aparat). I cóż z tego, że spaprałem firmowy nóż. Teraz jest jedyny, unikalny, szpetny i leżący jak ulał w łapce, bo robiony dokładnie pod kątem moich wymagań. To już nie jest Becker - to jest NÓZ -WÓJ-a! I chyba o to w tej zabawie chodzi Panowie?!?!
Pzdr.
-wój-
  • 0

budo_guldan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Custom Knives a maszyneria CNC, lasery itp.
o wlasnie. kolejna nazwa sie wykrystalizowala. "mój nóż"
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Custom Knives a maszyneria CNC, lasery itp.
my knife... majnajf :) tez mysle o zrobieniu jakiegos majnajfa od dawna - fajnie brzmi :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024