Skocz do zawartości


Zdjęcie

winstrol desma


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

donbart
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:,śląsk/obecnie Dania
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Zajmuję się zarabianiem pieniędzy,w wolnych chwilach chodzę na siłownię.

Napisano Ponad rok temu

winstrol desma
Witam
Jestem na tym forum nowy,ale staż treningowy mam dosyć spory.
wiem dużo o koksie,ale jak pewnie wielu z was nie rozróżniam oryginału od podróby.
Kupiłem sobie Winstrol Desma niestety luzem,bo paka z hiszpanii.ustawiłem ampułki obok siebie,stały 24 h i widzę że poziom prochu jest różny,jest pół na pół woda proch i 3/4 proch reszta woda.Napisy są idealne na ampułkach,nie ma różnicy w wys ampułkach też nie ale niektóre różnią się w grubości szyjki a dokładnie na tym żółtym pasku.
Postanowiłem zaryzykować i wczoraj wbiłem jedną amp. ból przy iniekcji,znaczy szczypało,ale dziś to już boli tyłek jak po omnadrenie
Proszę użytkowników o pomoc,a mianowicie czy objawy po winie jak i przy zastrzyku są takie jak moje?co myślicie o różnicy w prochu.
pozdrawiam.
Ps.Słyszałem,że podróby także dobrze działają,ale czy to nie zagraża życiu?
  • 0

laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol desma

Witam
Jestem na tym forum nowy,ale staż treningowy mam dosyć spory.
wiem dużo o koksie,ale jak pewnie wielu z was nie rozróżniam oryginału od podróby.
Kupiłem sobie Winstrol Desma niestety luzem,bo paka z hiszpanii.ustawiłem ampułki obok siebie,stały 24 h i widzę że poziom prochu jest różny,jest pół na pół woda proch i 3/4 proch reszta woda.Napisy są idealne na ampułkach,nie ma różnicy w wys ampułkach też nie ale niektóre różnią się w grubości szyjki a dokładnie na tym żółtym pasku.
Postanowiłem zaryzykować i wczoraj wbiłem jedną amp. ból przy iniekcji,znaczy szczypało,ale dziś to już boli tyłek jak po omnadrenie
Proszę użytkowników o pomoc,a mianowicie czy objawy po winie jak i przy zastrzyku są takie jak moje?co myślicie o różnicy w prochu.
pozdrawiam.
Ps.Słyszałem,że podróby także dobrze działają,ale czy to nie zagraża życiu?


pewnie podroba powinno byc wiecej proszku niz wody i w kazdej ampie po tyle samo bol to normalne przy inekcii winka powinienes dac fotki
ale to mnie rozwalilo bol taki jak przy omce hahahhahaha myslalem ze omka wchodzi jak w maslo :)
a co do zycia to watpie zeby cos ci sie stalo bo watpie zeby byl tam cyjanek jak juz to woda z jakim proszkiem ale czy to bylo sterylne to nie wiem
  • 0
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol desma
Siema, byl Winstrol Depot Zambon undeground ( w kazdej ampulce inny podzielnik ) to co za problem zrobic Winstrol Depot Desma. Bralem Winstrol Depot Zambona undergrounda ale robilismy to tak ustawilem wszystkie ampulki na takiej samej powierzchni i w tych w ktorych bylo 20% bialej cieczy to albo odstawialem na zejscie ( ostatnie tygodnie ) lub bralismy dwie ampulki jednoczesnie.
Tu masz gdzies fotki jak to wygladal underground ( oczywiscie zawsze bez pudelka )

http://forum-kultury...sporcie-doping/

donbart
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:,śląsk/obecnie Dania
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Zajmuję się zarabianiem pieniędzy,w wolnych chwilach chodzę na siłownię.

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol desma
no tak myślałem,że powinno być więcej prochu,bo kiedyś gdzieś o tym wyczytałem,no najważniejsze,że to będzie wino,a nie jakieś świństwo,po oryginale podobno mocz jest ciemny,a najlepiej sprawdzić jego skuteczność po jakimś 10 zastrzyku,jak zacznie dobrze działać.Co do bólu po omce,chodziło mi,że boli po zastrzykach,nie w trakcie robienia,przynajmniej mnie bolało,a robiła mi szoty pielęgniarka.Mam jeszcze jedno pytanie,otóż jak wiadomo wino to roztwór wodny,a teść to olej,chciałbym bić wszystko w jednej pompce,ale woda nie bardzo z olejem się miesza,pyanie brzmi,czy można testolic razem z winem w jednej pompce walić?Apropos Testolica kolor mojego jest lekko zółtawy a na fotach widzę że na ogół jest kryszał przeźroczysty,jaki powinien być?
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol desma

no tak myślałem,że powinno być więcej prochu,bo kiedyś gdzieś o tym wyczytałem,no najważniejsze,że to będzie wino,a nie jakieś świństwo,po oryginale podobno mocz jest ciemny,a najlepiej sprawdzić jego skuteczność po jakimś 10 zastrzyku,jak zacznie dobrze działać.Co do bólu po omce,chodziło mi,że boli po zastrzykach,nie w trakcie robienia,przynajmniej mnie bolało,a robiła mi szoty pielęgniarka.Mam jeszcze jedno pytanie,otóż jak wiadomo wino to roztwór wodny,a teść to olej,chciałbym bić wszystko w jednej pompce,ale woda nie bardzo z olejem się miesza,pyanie brzmi,czy można testolic razem z winem w jednej pompce walić?Apropos Testolica kolor mojego jest lekko zółtawy a na fotach widzę że na ogół jest kryszał przeźroczysty,jaki powinien być?


Tu masz wszystko przedstwione jak dla dzieci z podstawowki :)

http://forum-kultury...ednej-iniekcji/

Na fotkach wychodzi przezroczysty ale w rzeczywsitosci ma lekkie zolte zabarwienie.
Pzdr

donbart
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:,śląsk/obecnie Dania
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Zajmuję się zarabianiem pieniędzy,w wolnych chwilach chodzę na siłownię.

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol desma
fotki tego winkaZałączony plik  P7010005.JPG   193,48 KB   25 Ilość pobrańZałączony plik  P7010004.JPG   226,79 KB   26 Ilość pobrańZałączony plik  P7010002.JPG   90,59 KB   20 Ilość pobrań
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol desma

fotki tego winkaZałączony plik  P7010005.JPG   193,48 KB   25 Ilość pobrańZałączony plik  P7010004.JPG   226,79 KB   26 Ilość pobrańZałączony plik  P7010002.JPG   90,59 KB   20 Ilość pobrań


Wyglada bardzo dobrze. Moja rada przed odlozeniem Winstrolu i odczekaniu 24h aby sie wszystko ulozylo musisz wstrzasnac dobrze ampulkami zobacz ile zostalo bialego towaru na gornej czesci ampulki tym sposobem moze bedziesz mial lepszy podzielnik :)

Zobacz jak Ja to zrobilem wszystko czyste ...

http://forum-kultury...__1

laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol desma
co ty chcesz masz orgial :)
  • 0
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!

donbart
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:,śląsk/obecnie Dania
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Zajmuję się zarabianiem pieniędzy,w wolnych chwilach chodzę na siłownię.

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol desma
bardzo dziękuję,to napawa optymizmem,myślę że po 10 amp.powinny być efekty,tym bardziej że biję z testoliciem,dzięki za linki,to b przydatne.pozdrawiam
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024