Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kaczor zdal na III dan...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaczor zdal na III dan...

Szczepanie zdawał u niejakiego Tissier( jak napisałem z błędem nie bij :) )Natomiast ja też przyłączam się i GRATULUJĘ!


Niejakiego!?!?!!? czy to jakaś kpina? Mówimy o jednym z lepszych aikidoków. I używamy zwrotu niejakiego?!?!?!?! Grrrrrrrrr....



choś Jusi tu do kącika to Ci wszystko wyjaśnie - oni sobie tylko tak żartują. taka forma wypowiedzi z wirtualnym puszczeniem oczka.
nie ma powodów do nerwów :wink: :wink: :)
  • 0

budo_pz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaczor zdal na III dan...
Wszystkim Wam bardzo dziękuję za gratulacje i serdecznie pozdrawiam życząc jednocześnie miłych wakacji, urlopów i dużo pogody :-)

Kaczor
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaczor zdal na III dan...
no tak, duzo kwakania, a tu fotek jakoz krytycznego sprawozdania z egzaminu jak nie ma tak nie ma :roll: :wink:
  • 0

budo_kyrielejson
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 266 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa (CAA)

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaczor zdal na III dan...

no tak, duzo kwakania, a tu fotek jakoz krytycznego sprawozdania z egzaminu jak nie ma tak nie ma :roll: :wink:

No właśnie. Tissier Tisserem, ale my musimy wynik potwierdzić. :-D
  • 0

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaczor zdal na III dan...
hm... O egzaminie mowicie? Zdawały 4 osoby na 3 dan i jedna na 4 dan. Nie mnie oceniac egzaminy, zbyt krótko cwiczę, choc byłem dotychczas na 68 stażach aikido w Polsce i pare razy zagramanicą, wiec małe co nieco widziałem. Ale mysle ze na mala ocene mopge sobie pozwolic. Całkiem osobiscie i krytycznie ile sie da: Egzaminy dobre, a niektore bardzo dobre. Mnie najbardziej podobał sie 1szy egzamin (nie pamietam imion zdajacych). Pozwole sobie troszke na krytyke Kaczora: nieco szarpania czasem (nieco i czasem!). Poza tym podobalo mi sie. Czwarta zdajaca na 3 dan osoba - nie widziałem zanshin, a na tym poziomie to juz bardzo istotne. Koles tez czasem sie lekko gubil. W sumie jak mowie egzaminy dobre, rowny poziom zdajacych z uwagami jak powyzej.
Jesli chodzi o fotki to mam tylko kilka bo jechalem z pozyczonym aparatem o malej pamieci. Zdjecia beda dostepne na naszej stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Relacja ze stazu tez sie oczywiscie tam znajdzie.
  • 0

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaczor zdal na III dan...
A cotam, troche se popisze.
Wszystkie egzaminy: na poczatek duzo technik w suwari waza i pozniej w hanmi handachi waza. Wszystkie dzwignie i nage waza, ale raczej podstawowe. W ruch poszly tez bokkeny i jo. Jako uke "chodzili" tylko zdajacy egzaminy, wiec ich sprawdzenie odbylo sie bardzo wszechstronnie. Byla tez obrona przed tanto w formie jiu waz z roznych atakow takze z atakow ushiro. Na koniec kazdy mial krotkie randori z kilkoma uke. Z tego co pamietam to suwari waza zawsze podstawa egzaminow u Tissier sensei. Zadnych rewolucyjnych rozwiazan nie wprowadzil zatem i dobrze, bo w koncu po tylu latach egzaminowania wie co robi.
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaczor zdal na III dan...

irimi, wez opisz ten egzamin. Moze jakies fantastyczne fotki?

Szczepanie, słońce moje :) :) :lol: Fantastyczne fotki z egzaminu znajdziesz, a jakże, na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] a dokładniej tu:[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_dee dee
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WuWuA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaczor zdal na III dan...
no i co ten Kaczor narobił, zachciało mu się 3 dana. Naprawdę oburzające, skandal, ja to skargę napiszę........ :) :) :) :) :) :)

GRATULACJE :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaczor zdal na III dan...
Z fotek wynika, ze Kaczor byl mocno przestraszony :lol: Chyba cwiczyl pierwszy raz w zyciu z kims spoza wlasnego kregu znajomych. Jakze inna, rozesmiana buzka jak cwiczy z Tomkiem, nieprawdaz :wink:

Szkoda ze tak malo fotek :(
  • 0

budo_katsuhige
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaczor zdal na III dan...
Gratulacje dla kaczora...
Brawo, brawo, brawo!!
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaczor zdal na III dan...

Szczepanie zdawał u niejakiego Tissier( jak napisałem z błędem nie bij :) )Natomiast ja też przyłączam się i GRATULUJĘ!


Niejakiego!?!?!!? czy to jakaś kpina? Mówimy o jednym z lepszych aikidoków. I używamy zwrotu niejakiego?!?!?!?! Grrrrrrrrr....



choś Jusi tu do kącika to Ci wszystko wyjaśnie - oni sobie tylko tak żartują. taka forma wypowiedzi z wirtualnym puszczeniem oczka.
nie ma powodów do nerwów :wink: :wink: :)


oka rozumie :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024