Skocz do zawartości


Zdjęcie

noże TOPs - wasze opinie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_obol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 703 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

noże TOPs - wasze opinie
jak w temacie, gdzies juz o tej firmie czytalem na Budo, ale bardzo ogólnikowo było. Modeli ma za trzęsienie, jak dla mnie przekombinowane, ale to kwestia gustu bo w sumie dla kazdego by sie cos znalazlo. Mi w oczy rzuciły się 2 modele: Tracker (z the hunter) 299 $ 8O i Scalpel ( lubie takie maleństwa) 59$ lub 39$ w zależności od materiału rekojeści. Ktoś ma doświadczenie z produktami tej firmy ?? Z jakiej jakości stali są jej produkty bo 1095 H.C., albo surgical s.s.mało mi mówi :wink: No i ceny są troche wysokawe...
  • 0

budo_kkamill
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Praszka

Napisano Ponad rok temu

Re: noże TOPs - wasze opinie
Generalnie firma ma opinie dobrej. Niestety nei mam porownania konkretnego bo nie mialem nigdy z tymi nozami do czynienia.
A stal to weglowka (1095 uzywa np Ka-Bar) ale jaki jest jej dokladny sklad tez nie mam danych

Tak wiec czekajmy na opinie innych

KKamiLL
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: noże TOPs - wasze opinie
TOPS... 75% tych noży to niestety marketing, i to średnio wyszukany. Ale mają też w ofercie kilka ciekawych pozycji, np. Armagedon. A reklamy w Blade mają na poziomie przedszkola jeśli chodzi o ich wydźwięk...
  • 0

budo_obol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 703 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: noże TOPs - wasze opinie
czyli te 25 % co z nich zostaje to w sam raz tyle zeby na półkę położyć ??? :) nie ukrywam, że na na trackera to mi kasy szkoda by było, no może gdyby 100 $ kosztował :wink: ale skalpel mnie kusi bo niby 39 $ to nie dużo :) WARTO ??? bo z drugiej strony to 39$ to prawie polowa SwampRata :wink:
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: noże TOPs - wasze opinie
Na prawdę różnice od modelu do modelu są w TOPS kolosalne... coś już kiedyś tu było o TOPS, Seiken też coś pisał.
  • 0

budo_kkamill
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Praszka

Napisano Ponad rok temu

Re: noże TOPs - wasze opinie
:oops:

KKamiLL
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024