Skocz do zawartości


Zdjęcie

Błotny szczurek ...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_citizen
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Błotny szczurek ...
... w stali D2, micarta, pochwa ('pochwa zerowa' jak mówi Piter ... :D ) ... razem ok. 99$. Safari Skinner ... już go dla mnie szykują.
Piter - widziałeś toto w Hotlancie?

Dołączona grafika
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Błotny szczurek ...
sliczny fixed !!!
  • 0

budo_citizen
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Błotny szczurek ...
Jeszcze jedno ujęcie: 'szczurek w ręce' ... 3.75" dobrze zahartowanej stali D2 kupionej w tonach od Jerry'ego Busse ...

Ideologia od Jennifer Busse/Erica Issacsona:
"D2 generally lacks the lateral strength of SR101, so it would be best to avoid heavy prying, or twisting with the D2 blades. However, having said this we have tested our D2 blades and they hold up much better than any other D2 blades we have ever tested. You shouldn't be concerned using them for a large variety of tasks, but to be safe you probably shouldn't try to pry the top off a tank.
D-2 is great for hard use cutting--like rope, cardboard. wood whittling, etc. Its abrasion resistance and deformation-resistance make it a great performer in edge retention. It just isn't a tough steel in terms of use in big knives. Much like S30V now, D-2 was once the hot steel of the day ...".
Dołączona grafika
  • 0

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Błotny szczurek ...
zazdroszczę, nie ukrywam. zajebisty! w ogóle nowa linia beckera z miakartą to niezłe kąski. ale tego wcześniej nie widizałem. fajny zakup!
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Błotny szczurek ...
Widziałem... no, już lepsze ;) A to drugie zdjęcie to właśnie fragment ich stoiska z Blade. Pogadałem z Erickiem, w sumie miły gość. Generalnie te nowe modele "collaboration" są już do zniesienia, szczególnie że dostępność (w sensie różnorodność) Busse jest baaardzo kiepska. Bawiłem się też Rat Tail'em... i to jest fajny nożyk! Tylko od razu trzeba do niego kydex zrobić...
  • 0

budo_marecki-san
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 450 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Breslau inaczej Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Błotny szczurek ...
zato sam nożyk jest urokliwy :twisted:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024