Skocz do zawartości


Zdjęcie

GREY ICE JUMBO CUSTOM


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
46 odpowiedzi w tym temacie

budo_jumbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2040 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: GREY ICE JUMBO CUSTOM
Zważywszy na fakt, że ta podróbka jest z płaskownika o wysokości 33 mm to kątówką mogłem sobie przyciąć płaskownik po długości.
A otwory? Metalotermity mi wygryzły! Myślałem, że to oczywiste.


Widzisz, jakoś nie obrażam się na Ciebie, tylko się śmieje. Jak smarkacz. W końcu gówniarz jestem. Ciesze się jak dziecko że mi biją pokłony bo mam straszne kompleksy i tu na forum muszę się dowartościować i jestem graczem z najwyższej półki z zabawkami, miedzy misiem a klockami.

Chcesz zdjecie mojej wiertarki? Spoko, mogę wrzucić. Mogę jeszcze zrobić zdjęcia mojego elektrycznego czajnika i mikrofalówki. Są mi niezbędne przy pracy.

To miło, że wiesz jaki ze mną problem. Ciesze się, że z radością komentujesz moją pracę, nie wiedząc ile wysiłku kosztowało mnie uzyskanie ostatecznego wyglądu tego noża. Hmmm, a może Cię jakaś duma ślusarska uwiera, że ktoś coś może ręcznie zrobić?

W sumie, jakbyś uważnie się przyjrzał i wiedział cokolwiek w kwestii robienia noży, zauważyłbyś, że Mamba technicznie była trudniejsza do zrobienia niż komentowany przez Ciebie nóż. Dłuższa, trudnieszy szlif i fałszywe ostrze. Pewnie jakbym ją wypiaskował, to też byś mnie po uszach trzepnął.

Nie ubędzie mi żadnej chwały, bo nie muszę przed kolegami z forum wciskać kitów. Nie mam takiej potrzeby. To oczywiste, że otwory zrobiłem wiertarką i chyba nie musiałem o tym pisać.


!! LUDZIE, OTWORY ZROBIŁEM WIERTARKĄ!! wybaczcie....
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: GREY ICE JUMBO CUSTOM
Spokój cholera! Bo zaraz poszatuję i zamknę ten temat...

Jumbo, fajny nóż i wiesz o tym.

Kedryk, a ty troszkę wyhamuj, man...
  • 0

budo_kedryk
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: GREY ICE JUMBO CUSTOM
dobra, ja koncze... tylko tytulem wyjasnienia-
ja nie twierdze ze zle zrobiles ten noz, ze sie nie napracowales... chyle czola przed tym, naprawde... chodzi mi tylko o to ze wielu ludzi tutaj cos dla siebie robi i szuka wskazowek wlasnie na tym forum. jak nie chcesz powiedziec jak co zrobiles to nie pisz nic tylko daj fote... ale nie wmawiaj innym bajek, bo po co? maja sobie wmowic ze sa przy tobie małozdolni?
jest tu paru gosci ktorzy robią swoje i nie dorabiaja mitów do swej pracy, a dodatkowo chetnie dziela sie praktycznymi wiadomosciami. ja wielu rzeczyo nozach dowiedzialem sie wlasnie z lektury ich postów. /Tlim/

to tyle, wiecej nie bede z toba polemizowal,

dziekuje za uwage

ps. Kooniu - twoje cudenka to inna kategoria, do tego nie trza pilnika tylko pół litra... zeby nie było - fajne są.

zdravim
K.
  • 0

budo_sabertooth
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: GREY ICE JUMBO CUSTOM
Kedryk,
skąd ty się k...a urwałeś, co...? :evil:
szkoda czasu na ustosunkowywanie sie do twoich "mądrości, doświadczenia itd" - ale dwa słowa ogólnego komentarza...

Jak dorośniesz, to może zrozumiesz, że OCENIAĆ innych to pierwszy krok do tego, aby z NIKIM się nie tylko nie dogadać, ale na dodatek się zeszmacić... czego naprawde Ci nie życzę, bo z natury raczej dobrze życzę innym.. :D

...wydaje mi sie, że faktycznie powinieneś pozostać w ramach specjalności w której zdobyłeś paruletnie, jak pieszesz, doświadczenie! Tak będzie lepiej... naprawdę
  • 0

budo_gacman_c
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 661 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: GREY ICE JUMBO CUSTOM
Ej panienki dajcie se siana (albo metalu) z tymi pojazdami ;)
Kedryk pobaw sie troche narzedziami ....zobaczysz ,ze sie da ,jak czlowiek caly czas tylko klucze dorabia to ma zamkniety umysl na inne rzeczy ;)
  • 0

budo_sabertooth
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: GREY ICE JUMBO CUSTOM
Gacman_C, panienko! Uśmiechnij się - wakacje idą więc możesz liczyć na jakiś podryw! :) :) a co do tych kluczy - to rację masz jak nic... :D

pozdrowiska!
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: GREY ICE JUMBO CUSTOM
Temat CNC i laserów wydzieliłem...

niestety zaraz muszę spadać z sieci więc nie zdążę niestety oczyścić tego tematu z błota, ale najpóźniej w piątek będę spowrotem on-line. Dla pewności, że już dalej nie będzie pyskówki zamykam temat do czasu jego odchwaszczenia.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024