Skocz do zawartości


Zdjęcie

IAITO by Graf


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

budo_grey fox
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: IAITO by Graf
Grafie, Ty chyba prawdziwej tandety na oczy nie widziałeś :wink: Oprawa bardzo ciekawa, co ważne motyw pięknie przedstawiony i wszystkie części ładnie się komponują (widziałem raz miecz z pięknymi menuki, kashira, i pozostałymi elementami -jedynie tsuba psuła wizerunek miecza -tutaj elementy współgrają ze sobą)

A co do tandety -widziałeś kiedyś "miecz" z oprawą robioną przez totalnego amatora -gdzie brak oryginalnych elementów oprawy zastępuje się tańszymi substytutami, a sam twórca (pożal się Boże :wink: ) oprawy nigdy wcześniej nie miał z tym do czynienia, a oprawę robił bo mu się nudziło i poczuł że to lubi? :wink: To jest dopiero tragedia :wink:

Grey Fox
  • 0

budo_graframolo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1094 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: IAITO by Graf
Tu nie chodzi o to co jest na rynku ale o stawiane sobie wymagania.
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: IAITO by Graf

oprawę robił bo mu się nudziło i poczuł że to lubi? :wink: To jest dopiero tragedia :wink:

Ciekawe co skłoniło Grafa do zajęcia się oprawami. ;)
Można śmiało założyć, że nudziło mu się i poczuł, że to lubi. :)
  • 0

budo_graframolo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1094 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: IAITO by Graf
Prorock, gdybys napisal "Ciekawe co sklonilo cie Grafie do zajecia sie oprawami" uznal bym to za pytanie i czul sie w obowiazku odpowiedziec na nie. Ale wobec tak zformulowanej wypowiedzi nie zabardzo wiem jak sie mam ustosunkowac.
  • 0

budo_lothian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1047 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:schoinki :)

Napisano Ponad rok temu

Re: IAITO by Graf

Nie, nie, tandeta.


Kokieteria :lol: Ale nie musisz być skromny. To jest naprawdę niezłe.
  • 0

budo_graframolo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1094 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: IAITO by Graf
Coz mam odmienne zdanie ale klucic sienie bede ;) po prostu za jakis czas pokaze jaki jest moj obecny poziom ale to dopiero za jakis czas bo nowy miecz bedzie robiony w kooperacji z dwoma znamienitymi osobami i czekam na razie na ich czesc pracy.
  • 0

budo_grey fox
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: IAITO by Graf
Ale Ty przynajmniej JUŻ masz się czym pochwalić -ja jakbym swoją oprawę pokazał to by mnie śmiechem zabili i wstydziłbym się na ulicy w ogóle pokazać :lol:

Można wiedzieć czy (i jakie jeśli już) stosujesz jakieś materiały "zamienne" (np. zamiast samegawa). Oraz... a zresztą -nie będę się więcej pytał -każdy artysta powinien mieć swoje sekrety i sposoby :wink:

I może jeszcze tylko gdzie uczyłeś się tworzenia opraw (bo w to że jesteś samoukiem nie uwierzę :wink: To jest niemożliwe przy takiej oprawie)

Grey Fox
  • 0

budo_graframolo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1094 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: IAITO by Graf
Troche opraw a rzyciu zrobilem, niektore mozna zobaczyc na stronie ktora mam w podpisie.
Nie stosuje zamiennikow jesli musi byc same jest same jesli musi byc jedwabne sageo jest jedwabne, nie bawie sie w substytuty.
A sekretow nie mam odpowiadam zawsze jak najlepiej umiem jedyny sekret ktorym sie nie dziele to tak zwany talent ale to tez pojecie wzgledne.
  • 0

budo_grey fox
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: IAITO by Graf
Stronke oglądałem (także forum Rei przeglądam od dawna :wink: ), bardzo prawdopodobne że skorzystam z jej dobrodziejstw (czekam też z niecierpliwością na nowy asortyment towarów :-) )

BTW, zajmujesz się też konserwacją ostrzy, czy Twoja działka to tylko oprawy? (Bądź fragmenty opraw)

Grey Fox
  • 0

budo_graframolo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1094 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: IAITO by Graf
Niedlugo bedzie aktualizacja kilka opraw keikogi do cwiczen i upragnione miecze. Konserwacji dokonuje Krzysztof Polak ja jestem Bartek. ;)
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: IAITO by Graf

Prorock, gdybys napisal "Ciekawe co sklonilo cie Grafie do zajecia sie oprawami" uznal bym to za pytanie i czul sie w obowiazku odpowiedziec na nie. Ale wobec tak zformulowanej wypowiedzi nie zabardzo wiem jak sie mam ustosunkowac.

Przepraszam za niezamierzone wprowadzenie zamieszania.
Dla mnie oczywiste było, że wziąłeś się za robienie opraw, ponieważ to lubisz.
  • 0

budo_jian
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Choszczno

Napisano Ponad rok temu

Re: IAITO by Graf
A ja czekam na te nowości Graf :wink:

Pozdr...
  • 0

budo_graframolo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1094 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: IAITO by Graf
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] tam mozesz obejrzec sobie moje prace, Badz zachecam do kontaktu osobistego czesc prac nie jest umieszczona na stronie gdyz ma juz wlascicieli. Pozatym zdjecia malo oddaja takie zeczy trzeba oglondac na zywo, zdjecie kradnie 50% jak nie wiecej piekna i wrazen.
  • 0

budo_jian
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Choszczno

Napisano Ponad rok temu

Re: IAITO by Graf
Zgadzam się w zupełności Grafie,napszę do Ciebie jak bys był tak miły podesłał byś parę fotek.

Pozdrawiam :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

8 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024