Skocz do zawartości


Zdjęcie

czego sluchacie??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

budo_aikidudi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 281 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wadowice/manch.

Napisano Ponad rok temu

Re: czego sluchacie??
gdzie tam w zapomnienie...
swojego czasu to cała paczka na osiedlu słuchała Hackenbusha :)

teraz słuchamy na treningach :wink:



pozdrawiam 8)
  • 0

budo_kamil
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3-miasto zawsze i wszedzi

Napisano Ponad rok temu

Re: czego sluchacie??

gdzie tam w zapomnienie...
swojego czasu to cała paczka na osiedlu słuchała Hackenbusha :)

teraz słuchamy na treningach :wink:



pozdrawiam 8)

aikidudi... jesteś mi bratem chłopie :!: . Ja miałem szczęscie słuchać i oglądać na żywo ... :D .... dziś już tak nikt nie gra... :cry: .pozdro.... 8)
  • 0

budo_aikidudi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 281 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wadowice/manch.

Napisano Ponad rok temu

Re: czego sluchacie??
no z tym bratem to nieprzesadzajmy, ale cieszę się że słuchałeś huckenbusha i jeszcze byłeś na koncercie
zazdroszcze Ci tego koncertu :)
Napisz jak było



pozdrawiam 8)
  • 0

budo_kiod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 797 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: czego sluchacie??
My na trenigu czasem techno słuchamy, bo panie obok w drugiej sali gimnastycznej aerobik mają :)
A w domu kiedy ćwicze to słucham systemu, offspringa, nightwisha,rammsteina i linkina parka czasami.
  • 0

budo_charlie novak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ciemna strona księzyca

Napisano Ponad rok temu

Re: czego sluchacie??
na sparingi jak i na codzień punka....jest kilka takich kawałków,które nieźle zagrzewaja...z klimatów oi!-owych.jeśli ktoś oglądał Romper Stromper(w Polsce czasem tł. jako"świat przemocy" :roll: )i pamięta "przewodni"ten wie oczym mówie....rózne kawałki w czasie treningu..od nastroju...
  • 0

budo_król czarnego rynku
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czego sluchacie??
Kiedy ćwiczyłęm karate słuchaliśmy tradycyjnej muzyki japońskiej. Co się tyczy fajtów między kumplami to nic nie pobije takich kawałków jak motyw z mortal kombat, lub utworki rammsteina :D
  • 0

budo_zorro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 453 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Camp.

Napisano Ponad rok temu

Re: czego sluchacie??
[/quote]Co się tyczy fajtów między kumplami to nic nie pobije takich kawałków jak motyw z mortal kombat, lub utworki rammsteina [quote]

pobiją te kawałki inne kawałki jakimi jest muzyczka zespołu Children Of Bodom - polecam :!: [/quote]
  • 0

budo_kamil
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3-miasto zawsze i wszedzi

Napisano Ponad rok temu

Re: czego sluchacie??

no z tym bratem to nieprzesadzajmy......

Oczywiście aikidudi....miałem na myśli bratrstwo wirtualne....nie mam roszczeń do swojego łóżka w Twoim domu... :lol: ...Dr. H. usłyszałem i zobaczyłem poraz pierwszy na Przeglądzie Zespołów Rockowych Wybrzerza ...1980r....Klub Gedanus ...Gdańsk...około godz 21.... :wink: .Powiem Ci że pacholęciem wtedy byłem jednak do dziś pamiętam jakie wrażenie na mnie wywarł Ich występ..To było objawienie prawdziwe .....grali bodajże jako ostatnia kapela do tego nie swoje kawałki tylko... standarty hardrockowe...no wykonanie niesamowite ...dwie perkusje ...rzepiękne parady gitarowe ..zgraniem i ograniem pobili na łeb konkurentów ...Dalej w Zaku , Olivi i gdzieśtam jeszcze już wtedy grali kawałki przeważnie własne tzn. Zmory i Hozzyego . Pikne to było zajebiście i szkoda że se newrati.... :wink: .pozdro.
  • 0

budo_król czarnego rynku
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czego sluchacie??
Te kotojady nie mogą się równać do tego co słucham:P
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: czego sluchacie??
na treningu ciszy a w domku tape o negativ pink floyd tool dzem :)
  • 0

budo_campo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 905 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rybnik
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: czego sluchacie??

Co się tyczy fajtów między kumplami to nic nie pobije takich kawałków jak motyw z mortal kombat, lub utworki rammsteina :D

Hehe Rammstein faktycznie nadaje nastrój chwili... też tego z kumplami słuchamy :D
  • 0

budo_kiod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 797 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: czego sluchacie??
Apropo muzyki, to był ktoś na woodstocku teraz???
  • 0

budo_aikidudi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 281 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wadowice/manch.

Napisano Ponad rok temu

Re: czego sluchacie??

Te kotojady nie mogą się równać do tego co słucham:P



widać, że jesteś zbyt młody żeby coś zrozumieć :)
my się nie przegadujemy tylko wspominamy, a ty tutaj nam chcesz coś narzucić. Każda muzyka w określonym czasie ma coś w sobie.
Myśmy słuchali Hackenbusha i jest ok, a ty słuchasz czgoś innego i też jest ok, to twoja muzyka więc jak nie czjesz klimatów starej muzy to daj sobie spokój z głupimi komentarzami :twisted:

pozdrawiam 8)
  • 0

budo_taxx
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 687 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomianki

Napisano Ponad rok temu

Re: czego sluchacie??

Kiedy ćwiczyłęm karate słuchaliśmy tradycyjnej muzyki japońskiej.



polecam wszystkim Soundtrack Z filmu HERO

mi sie strasznie podoba - już zze 4 dni non stop słucham.
naprawde warto
  • 0

budo_felipe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 281 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:się wziąłem?

Napisano Ponad rok temu

Re: czego sluchacie??
Generalnie u nas na treningach nie ma muzyki choć czasami w trakcie rozgrzewki albo ćwiczenia różnych technik leci radyjko.
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: czego sluchacie??

A właśnie Tae Tad,ja pisałem o siłowni i moich "garażowych" sparingach z kumplami.Ty też mówileś o indywidualnym treningu czy też po prostu katujesz swoich uczniów muzą którą nie koniecznie muszą lubić?:)


Daaaa katuje ich moja muza :twisted: :twisted: :twisted: ale wszystkim sie podoba bo fajny klimacik przy niej jest :wink:

Pozdro

Zajefajnie :) cholerna szkoda ze nie prowadzisz czegos na slasku bo wlasnie mam zamiar sobie nad stojka popracowac...
  • 0

budo_leonan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piotrków Tryb.

Napisano Ponad rok temu

Re: czego sluchacie??
Ja byłem na Woodstocku. A co? :)
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: czego sluchacie??
Ja tez...chociaz IMHO w tym roku chujnia byla...w knajpie jest topic o woodstocku...wlasnie przeze mnie odswiezony :)
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: czego sluchacie??

Te kotojady nie mogą się równać do tego co słucham:P

Ales cie sobie okreslenie w tej warszawce wymyslili :? to ja juz chyba wole zeby na mnie "brudasie" mowili
  • 0

budo_ninja_fighter
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czego sluchacie??
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SLIPKNOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024