Skocz do zawartości


Zdjęcie

Noże kuchenne fiskars


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_evendim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Noże kuchenne fiskars
Ostatnio widzialem w jakims sklepie.
Ma ktos moze? Jakies doswiadczenia? Z jakiej stali są wykonane bo na ostrzu bylo tylko napisane "slawne" :) inox-rostfrei-stainless :-)

pozdrawiam
ms
  • 0

budo_jumbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2040 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Noże kuchenne fiskars
Noże kuchenne Fiskars, zarówno kute jak i te z rączką anty-poślizgową (Fiskars Professional) - stal Sandvik, domieszka węgla - 0,52% i chromu - 14,5%. Ostrze twarde i mocne, stopień twardości w skali HRC - 56.
  • 0

budo_cahir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Noże kuchenne fiskars
Ja od 2 lat uzywam dwoch fiskarsow w kuchni i jestem bardzo zadowolony - trzymaja ostrosc calkiem niezle, tna wszystko, raczki bardzo wygodne, cena bardzo przyzwotia. Wiecej niema co pisac - noze bardzo dobrze wykonuja zadania do jakich zostaly stworzone i tyle. Jakbys mial jednak jakies szczegolowe pytania to pisz.

Pozdrawiam
  • 0

budo_misiakus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 422 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Noże kuchenne fiskars
Bardzo malutki Fiskars do obierania warzywek mnie poważnie rozczarował. Rękojeść jest z jakiegoś bardzo śliskiego materiału i jest wyprofilowana tak, że dłoń łatwo może zjechać na ostrze. Nie ma tam nawet minimalnego jelca lub pseudo jelca. Chyba im się wydawało, że przy takich delikatnych pracach nie bedzie to potrzebne ... ale wydawało im się ;)
Co do zalet stalli, to trzyma ostrze bardzo ładnie.

Większe noże mam innej firmy, więc się nie wypowiadam o dużych Fiskarsach.

Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024