Skocz do zawartości


Zdjęcie

Opole


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

budo_mystic
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Opole
Wszystko sie okaze,jak sie zacznie nowy sezon
  • 0

budo_rysiek
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Opole
OK. w takim razie odświerze ten temat we wrześniu.
  • 0

budo_petrus_t
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Opole
Jestem takze zainteresowany Muay Thai w Opolu ale ze nikt nie postanowil odswierzyc tego tematu to ja to zrobie, otoz czy ktos wie cos o tej sekcji oprocz tego ze prowadzacy nie wrozy nic dobrego?

Bo ja nawet bardzo chetnie zapisalbym sie na BJJ w Opolu ale z uwagi ze dojezdzam codziennie az z Gogolina, opcja siedzenia w Opolu do 19.00 raczej mnie nie kreci, a ponoc o takowej godzinie odbywaja sie tam treningi. Zatem zmuszony jestem do poszukiwania czegos innego.

Apeluje wiec o to by ludzie majacy jako takie pojecie o sekcji MT w Opolu nieco uzyczyli mi jakichs informacji :)

( Ale mi wyszedl formalny post :D )
  • 0

budo_xairon
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Opole
MT w Opolu?! 8O Ooo..to ja sie pisze! Petrus_T ni marudz z tymi godzinami ;P Ja jestem ze Zdzieszowic i mam jeszcze dalej niz Ty ;P Jakos bedzie :] Wazne zeby sobie pocwiczyc.
Juz zaraz bedzie koniec wrzesnia, ktos ma jakies info o tym MT i o zmianach pod katem Bjj?
  • 0

budo_petrus_t
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Opole
No nie wiem jak Ty, ale ja jestem w klasie maturalnej i jakos moi rodzica niechetnie patrza na to bym wracal pociagiem o 22.10 z Opola bo innej alternatywy nie ma w przypadku treningow o 19.00
  • 0

budo_sm1le
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trzebnica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Opole
witam moglby ktos podac dokladne adresy klubow i godziny treningow, najlepiej boksu moze byc tez kb i mt
  • 0

budo_mauolat
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Opole
Osobiście wolę bjj, ale dobrze jest się osobiście wybrać na oba treningi i samemu zdecydować co bardziej odpowiada ;)
  • 0

budo_mauolat
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Opole
sm1le a Tobie chodzi o adresy wszystkich sekcji, czy tylko w którymś mieście?
  • 0

budo_mauolat
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Opole
Aha a, jeśli chodzi o kolesia, co został przekfalifikowany z kyokushin, to trzeba zauważyć, że to jest bardzo częste zjawisko w MT. Przez jakiś czas trenowałem MT we Wrocławiu i jeden z trenerów zaczynał właśnie od kyokushin. Tak czy owak to nic złego, w końcu wielu zawodników chociażby K1 zaczynało od kyokushin 8)
  • 0

budo_sm1le
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trzebnica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Opole
maulolat chodzi mi o kluby w opolu
  • 0

budo_mauolat
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Opole
Z tego co wiem, to jak na razie nie ma sekcji boksu tradycyjnego, jest KB na ul. Małopolskiej (sala ZSZ) w poniedziałki i środy o 19. Jest jeszcze nieoficjalna sekcja w sp 20, ale to jest bardziej freefight niż KB. Jeśli chodzi o MT to nie wiem, ale na mieście nie widać żadnych plakatów i ogłoszeń. Jeśli gdzieś coś zobaczę, albo usłyszę, to napiszę tutaj :) . Miłego treningu
  • 0

budo_mauolat
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Opole
Z tego co wiem, to jak na razie nie ma sekcji boksu tradycyjnego, jest KB na ul. Małopolskiej (sala ZSZ) w poniedziałki i środy o 19. Jest jeszcze nieoficjalna sekcja w sp 20, ale to jest bardziej freefight niż KB. Jeśli chodzi o MT to nie wiem, ale na mieście nie widać żadnych plakatów i ogłoszeń. Jeśli gdzieś coś zobaczę, albo usłyszę, to napiszę tutaj :) . Miłego treningu
  • 0

budo_mauolat
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Opole
Dzisiaj na mieście widziałem ogłoszenie o treningach sekcji KB/MT. Zajęcia odbywają się w piątki w godz. 16:30-18:30 w sali szkoły podstawowej przy ul. Książąt Opolskich (obok kurii). Zajęcia prowadzi Czesław Kaleński 8)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024