Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zawody Muay Tahi w wa-wie 05.06.2004


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_thai boxer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Zawody Muay Tahi w wa-wie 05.06.2004
Witam ma ktos moze info na temat tego turnieju.Wiem tyle ,ze ma sie odbyc gdzies na hali zapasniczej(forty bema) czy cos takiego.Wyczytalem to na sfd,ale wiecej info nie podaja.Ma to byc eliminacja do mistrzostw polski w mt. Nic z tego nie rozumiem czyzby byl inny zwiazem muay thai w Polsce??
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody Muay Tahi w wa-wie 05.06.2004

Witam ma ktos moze info na temat tego turnieju.Wiem tyle ,ze ma sie odbyc gdzies na hali zapasniczej(forty bema) czy cos takiego.Wyczytalem to na sfd,ale wiecej info nie podaja.Ma to byc eliminacja do mistrzostw polski w mt. Nic z tego nie rozumiem czyzby byl inny zwiazem muay thai w Polsce??


!!! Nie czaje... zwiazek (zrzeszenie) jest jedno...

Czekamy na Ozzza

Pozdro
  • 0

budo_thai boxer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody Muay Tahi w wa-wie 05.06.2004
to co to za turniej jak o nim nikt nie wie??Co maja swoich zawodnikow i nikt nie moze im przeszkodzic!!!!!
  • 0

budo_mieczit
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody Muay Tahi w wa-wie 05.06.2004
Witam. Turniej odbedzie się 05-06-04 w Warszawie na Fortach Bema , w hali zapaśniczej Legii o godz. 12:00. Z tego co wiem będa to zawody typujące do mistrzostw MT. Organizowane bodajże przez KOWAL.
Info : tel. 503-499-158

Pozdrawiam
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody Muay Tahi w wa-wie 05.06.2004
Ha... kiedyś musiało do tego dojść ;)
Tae Tad - masz rację coś na ten temat powiem ;)

W Polsce na dzień dzisiejszy nie istnieje POLSKI ZWIĄZEK MUAYTHAI a jedyna organizacja postrzegana jako przedstawiciel organizacji akceptowanych i wspieranych przez rząd Królestwa Tajlandii to POLSKIE ZRZESZENIE MUAYTHAI.

Z tego co wiem zawody organizowane w wa-wie są TURNIEJEM. Czy są eliminacjami do MP ? Wątpie bo zasadniczo impreza w Krakowie miała właśnie taki status - dodam MP w Krakowie miały patronat prezesa Poskiej Konfederacji Sportu a to nie jest mała rzecz, która dodatkowo potwierdza poparcie PZM ze strony polskiego rządu. Ważna też jest następująca rzecz - zawodnicy, którzy zdobyli złoto w Krakowie (chyba że nie posiadają obywatelstwa Polskiego ;) ) mają możliwość reprezentowania naszego kraju na MŚ w Bankoku (listopad br). Dodam że ŻADNA inna organizacja nie ma możliwości wysłania reprezentantów Polski na tą imprezę.

A tak zupełnie na marginesie... zadziwiające że ktoś kto miał możliwość realizowania tego typu imprez od wielu lat (no może nie miał - nie wiem ale to są moje prywatne przypuszczenia) nagle obudził sie i zaczął działać równolegle do PZM.

Dodam jeszcze jedno - ponieważ jak wspomniałem na początku postu nie ma POLSKIEGO ZWIĄZKU MUAYTHAI to każdy kto posiada odpowiednie środki może zorganizować zawody z wyrazem MUAYTHAI w nazwie. Zorganizowanie MP w danej dyscyplinie wymaga już zgody PKS- która raz już taką zgodę wydała. Trzeba też uważnie popatrzeć na nazwę imprezy - czasem można z niej wiele wyczytać

Mam nadzieje że ktoś z was kto będzie na tej imprezie to podzieli się wrażeniami

Jak będę miał więcej informacji to podrzucę ;)
  • 0

budo_fazi123
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody Muay Tahi w wa-wie 05.06.2004
Witam
To jest turniej organizowany przez PZK-B. 22 IV były rozgrywane w tym samym miejscu eliminacje do mistrzostw polski w formule Full-contact, Low kick.
Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024