Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sayoc i bat


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

budo_mars
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Sayoc i bat
Pono w Sayoc bat często jest w użyciu.
Może jaki szpec przybliży temat - typ bata, techniki etc. etc.
  • 0

budo_braingame
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sayoc i bat
napisz do Tuhona Jimmiego Sayoca.
  • 0

budo_mars
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sayoc i bat

napisz do Tuhona Jimmiego Sayoca.


dzięki serdeczne
  • 0

budo_mars
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sayoc i bat
No i wciąż lipa, nikt nic nie wie .... :(
  • 0

budo_mars
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sayoc i bat
PS znalazłem dwa artykuły na stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_mccoy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Illinois

Napisano Ponad rok temu

Re: Sayoc i bat
wpisz w google sayoc kali, to wyrzuciu na pierwszym miejscu oficjalna stronke. jest troche artykulow i ogolnych informacji. mozesz sobie rowniez whip kupic (ok 180 $).
niedawno bylo seminarium sayoc gdzies w indianie, ale braklo 1) kasy 2)czasu, wiec nie pojechalem. moze nastepnym razem sie uda, wiec informacje beda z pierwszej reki.
pozdro
  • 0

budo_mccoy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Illinois

Napisano Ponad rok temu

Re: Sayoc i bat
widze, ze zanim skonczylem posta pisac, to juz sam znalazles :)
  • 0

budo_mars
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sayoc i bat

mozesz sobie rowniez whip kupic (ok 180 $).


Ha, whipa to ja mam, nawet niejednego. :D
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sayoc i bat
w ostanich latach "przeszedlem" dwa 3 dniowe seminaria na stricte temat Sayoc whip ,obydwa u "byka" Toma .
To i przemyslenia po uzywaniu txanskeigo bulla spowodowaly ze 2 kangury jada niedlugo do naszego Koonia.
Sayoc realizuje doktryne ze whip jest uzywany raz a dobrze , jeden strzal , dojscie i pozniej wrapping lub dobicie.
Jezeli chodzi o uderzenia to ameryki drugi raz nie mozna odkryc, ale techniki wrapingu jak dla mnie to inowacja , cos naprawde z czym sie nie spotkalem.
Uzywaja stock whip , ktory jest latwy w kontroli ale nie tak easy do noszenia jak bull czy snake.
JEstem generalnie bardzo pozytywnie nastawiony do mozliwosci bicza jako broni ( co ja mowie, poszczany jestem jak mysle o Kooniowych kangurach) , to naprawde zabojcza bron , niestety nie najlatwiejsza do nauki
  • 0

budo_kooniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:małopolskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Sayoc i bat
jak chodzi o naukę to ostatnio wymiękłem - 11 letni syn boda dostał 5 ft snejka i ... po jednej demonstracji zrobił ósemke i strzelił!!!!!! i tak to jest -jeden złapie od razu inny musi poswięcić więcej czasu -sztuką jest umiec uderzyć w każdym kierunku, jak mamy mało miejsca , lub w tłoku na to potrzeba lat !!!!!!
ja jestem samoukiem, nie zetknołem się z innymi adeptami "walki batem"( z wyjatkiem sparingu z moim kumpkem )ale ..... wszystko przedemną :twisted: liczę ze taka chwila nadejdzie !!!!!!
a na skurę Seiken to ja doczekać się nie mogę!!!!! załatwiłem wszystkie wcześniejsze zamówienia by mieć wolna głowę i ręce !!!!!!!!! :peace:
  • 0

budo_kooniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:małopolskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Sayoc i bat
Seiken a skrobnołbys cos więcej na temat technik wrapingu??? ja sam tez doszedłem do tego ze są rózne sposoby uzywania bata a jednym z nich są wszelkie duszenia i przechwyty ale... no własnie jak to robic dobrze???
  • 0

budo_agnieszka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: Sayoc i bat
Andrzeju może to przeczytasz,odezwij sie.Wiem że nie masz na to czasu,ale cos tu tak za mało o batach.W Nowym Sączu zaczełam przygode z batami,chce ja kontynuowac i doszlam do wniosku ze czas na wlasnego snakea,nie chce porzyczac od Lukasza bo on sam chciałby mieć cos nowego.Przyznam sie ze ćwicze dosc zadko :cry: ,ale zawsze można to nadrobić.
Pozdrawiam.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024