Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ma ktos zaprojektowaną Katana & Wakizashi w AutoCadzie??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_lukasp
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Ma ktos zaprojektowaną Katana & Wakizashi w AutoCadzie??
wszystkow temacie ma ktos jaki taki typowy projekt w Auto Cadzie zrobiony , tak zeby tylko dyskietke na laser oddać interesuje mnie zrobienie atrap więc pisze do was fachmanów :) a no i żeby prosta tsube pod wymair tam dorzucić :wink: PS:ile tak średni taki laser powinien wyśc przy stali grubości powiedzmy 4-5mm POZDRAWIAM @LL :D
  • 0

budo_graframolo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1094 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ma ktos zaprojektowaną Katana & Wakizashi w AutoCadzie??
Zaprojektowanie katany to nie jest taka prosta sprawa. Aby uchwycic proporcje odpowiednie wywazenie i caly rysunek glowni nie wystarczy fantazja i dobre checi. W polsce jest kilka ale to kilka osub i mozna ja policzyc na palcach jednej reki kture potrafily by to poprawnie zrobic. Ja donich nie naleze ale jedyne co moge ci pomuc to zrobic na brystolu odrys od historycznej glowni.
Przyczym niewiem czy na wiele ci sie zda bo gdy zastosujesz inny rodzaj stali o innej grubosci itp to odrazu zostana zachwiane cechy ostrza. Pozatym katana to nie jest kawalek ruwnego pretu wyciety, glownia taka ma swoje przewezenia, i wcale nie jest coraz ciensza ku koncowi.
  • 0

budo_lukasp
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Ma ktos zaprojektowaną Katana & Wakizashi w AutoCadzie??
stary bez obrazy ale ty chyab czytać nie umiesz :) albo masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem :twisted: /bez obrazy/ ale ja wyrażnie napisałem, ze chce atrapy takie co to będa stać sobie na stojaczku , który sobie ukulam w garażu :twisted: a nie broń rodem od najlepszych płatnerzy japońskich, nie mów ,ze to takie niemozliwe bo niby z kad ludzie braliby obrysy na atrapy :wink: :?: :?: :?: ja poprostu nie mam autocada i nie bardzo wiem jak tym sie pobawić z tąd ta moja nietypowa prosba :P ale dziekiz a wskazówkę POZDRAWIAM @LL
  • 0

budo_graframolo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1094 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ma ktos zaprojektowaną Katana & Wakizashi w AutoCadzie??
Racja moja wina nie doczytalem dokladnie.
  • 0

budo_melonmelon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 841 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ma ktos zaprojektowaną Katana & Wakizashi w AutoCadzie??
se tak mysle że niekoniecznie w auto cadzie

plik cada ma rozszerzenie dwg mając go bez probemu uzyskujemy dxf

ty podejrzewam potrzebujesz plik z rozszerzeniem dxf (w cadzie się do niego eksportuje), by go ząładować do programu piszącego programy na numeryka

ma ktoś corela??

sprawdźcie czy da sie zapisać lub eksportować do dxf

a jak nie to podeślij mi rysunek (najlepiej zwymiarowany) ci wyrysuję

pozdro
  • 0

budo_illander
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Ma ktos zaprojektowaną Katana & Wakizashi w AutoCadzie??

PS:ile tak średni taki laser powinien wyśc przy stali grubości powiedzmy 4-5mm POZDRAWIAM @LL :D


Jesli chodzi o samo wyciecie to ok 5zl za metr.

pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024