Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ile znaczy Capoeira...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

budo_mała capo
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Ile znaczy Capoeira...
Strzelam z tym tematem bo możliwe, ze ktoś wcześniej już o to pytał. Ale chciałabym wiedzieć czy Capoeira jest dla Was na tyle ważna, ze potraficie poświecić dla niej inne rzeczy. Ja zwykle poświecam czas który powinnam spędzić na nauce :lol:
Ale moze Wy poświeciliście coś więcej? :o :wink:
  • 0

budo_wojtt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1078 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Scotland

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile znaczy Capoeira...
dla mnie capo jak narazie to rozmaicenie zycia.napewno nie jest dla mnie wszystkim bo sa rzeczy wazniejszcze tak jak np. znajomi etc.za kilka lat wypowiem sie ponownie i zobaczymy co sie zmienilo :wink:

pozdro
  • 0

budo_marreco
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New York City

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile znaczy Capoeira...
Teraz, po 3,5 roku ćwiczeń, Capoeira jest moim sposobem na życie i zdecydowana większość całej reszty jest JEJ podporządkowana. To wciąga, zresztą Wy o tym dobrze wiecie ;)
  • 0

budo_wojtt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1078 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Scotland

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile znaczy Capoeira...
no wciaga wciaga ale ja po 3,5 roku trenowania nie wiem czy moge napisac ze

capoeira jest moim sposobem na zycie


  • 0

budo_agniecha
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:AdG - Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile znaczy Capoeira...
Ja nie trenuje zbyt dlugo capo [bo od wrzesnia... to bedzie jakies 9 miesiecy...] i strasznie sie ciesze ze moja kuzynak mnie do tego namowila.
Ja chyba na poczatku nie zamierzalam tego traktowac jakos super powaznie czy cos w tym rodzaju... ale jak poszlam na pierwszy trening to "zakochalam sie" we wszystkim co ma zwiazek z capoeira :wink:
Teraz wiem, ze nie umialabym bez tego normalnie zyc... stala sie czescia mojego zycia tak jak zajecia na uczelni czy spotkania ze znajomymi.
Mozna zaryzykowac stwierdzenie, ze jest to jakis moj sens zycia...
  • 0

budo_natureza
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 294 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-ń

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile znaczy Capoeira...
Ja dla Capo poświęciełem, dzieki Bogu, tylko mój wolny czas.
Mam nadzieję , ze nie będę musiał rezygnowac z czego kolwiek co dawałoby mi jakąś tam radość
Każdy Chcę mieć z czegoś jakąś tam radochę, ale poświęcanie czegoś tam na rzecz drugiego cosia jest mało przyjemne.
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile znaczy Capoeira...
Szczerze mówiąc...

Czasem dla Capoeira poświęca się nawet Capoeira. Praca, by mieć kasę na treningi... Zabiera czas i wbrew pozorom z 7 treningów robią się 2 tygodniowo (tak obecnie jeszcze mam). To samo z kontuzjami, by móc w przyszłości ćwiczyć, czasem odpuszcza się treningi na długi czas.

A z bardziej prozaicznych przykładów? Moją kochaną Raposę muszę bardzo bardzo bardzo mocno kochać, żeby nie wściekała się, że zamiast na imprezę jadę na trening :)
  • 0

budo_wojtt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1078 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Scotland

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile znaczy Capoeira...

A z bardziej prozaicznych przykładów? Moją kochaną Raposę muszę bardzo bardzo bardzo mocno kochać, żeby nie wściekała się, że zamiast na imprezę jadę na trening :)


no to dziewczyne tez wez na treningi a imprezy...hm...tylko brasil party :)
  • 0

budo_archon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile znaczy Capoeira...

a imprezy...hm...tylko brasil party


"A może Brazylijską (...)" 8O

Brrrrrrrr...... :?
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile znaczy Capoeira...
sa niestety takie dni w roq, kiedy capoeira przegrywa z proza zycia : sesja i kolokwia ja poprzedzajace. wtedy nie ma mocnych, niestety. Ale poza tym popiepschonym okresem staram sie chodzic jak najczesciej i jak najregularniej, bo zlapalem bakcyla i nie zamierzam go szybko wypuscic :) :)
  • 0

budo_mijar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile znaczy Capoeira...
Eee tam sesja...

Jeśli bezpośrednio nie koliduje z kołami/egzaminami to trening ponad wszystko! :)

Póki co ta strategia się sprawdza 8) jeszcze tylko jeden exam miejmy nadzieję...
  • 0

budo_mała capo
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile znaczy Capoeira...
Ja tam nawet zauważyłam,że po treningu dużo lepiej wchodzi mi nauka... :D Jestem taka rozbudzona i zdolna do wszystkiego! :oops:
  • 0

budo_astral
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile znaczy Capoeira...
Panie i Panowie :)

W moim przypadku to Capoeira mnie wchłonęła już dokładnie, doslownie i w przenoścni.. np. rano to wstaje "role" z łóżka.
Jak mam czas i jest ładna pogoda staram sie wraz ze znajomymi skakać ile się da, aż umre z wycieńczenia :P
Gdzie nie pojade , musze kogoś namowić tam aby spróbował capoeira.. dzieki temu namówiełm mnóstwo ludzi w pewnym miasteczku a tam nie ma capoeira :D - więc kto wie, moze za jakiś czas.. hehe :)

No ale tak nawizujac, to po ogromnym i wykończajacym treningu gdy wychodzi sie spoconym na maxa, to wiadomo wtedy, że coś sie z niego napewno wyniosło.. !!:)
Jeżeli ktoś kocha Capoeira, to zrobi wszysto aby móc sie dalej rowijać w tym kierunku.. :)

Pozdrawiam AXE
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024