Skocz do zawartości


Zdjęcie

Benchmade Griptilian 550 jako EDC ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
103 odpowiedzi w tym temacie

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Benchmade Griptilian 550 jako EDC ?
misiakus tobie chodzi po prostu o geometrie drop point....

AMphibian: gruby, wytrzymaly, precyzyjnei zrobiony ale nie tak jak sebenza. Inne ostrze. Nie da sie rozkrecic bez utraty gwarancji. Super wytrzymala blokada. Co kto lubi. Bardziej taktyczny wyglad, brak finezjji ielegancji jak w seb.
Co kto lubi.
  • 0

budo_kkamill
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Praszka

Napisano Ponad rok temu

Re: Benchmade Griptilian 550 jako EDC ?

Super wytrzymala blokada.


mowisz o auto czy manualu?

KKamiLL
  • 0

budo_thufir hawat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Benchmade Griptilian 550 jako EDC ?
Właśnie bylem w sklepie Military w Sopocie i potrzymałem Griptiliana. Bardzo sympatyczny nożyk, dobrze leży w ręce, podoba mi się bajerancki kształt ostrza. Chyba dołączy do mojej listy przyszłych zakupów :)

Pozdrawiam, Thufir
  • 0

budo_akme
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1650 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Benchmade Griptilian 550 jako EDC ?

AMphibian: gruby, wytrzymaly, precyzyjnei zrobiony ale nie tak jak sebenza. Inne ostrze. Nie da sie rozkrecic bez utraty gwarancji. Super wytrzymala blokada. Co kto lubi. Bardziej taktyczny wyglad, brak finezjji ielegancji jak w seb.
Co kto lubi.


...ja lubie... co tam lubie - ja go uwielbiam :D Amphibian jest naljepiej zaprojektowanym (w stosunku do mojej lapy) i najmocniejszym folderem jaki kiedykolwiek trzymalem. Tak, tak wiem - nie mialem nigdy w reku folderow Extrema Ratio i Stridera :wink: Zgadzam sie - precyzja wykonania Sebenza go bije, ale pod wzgledem ergonomii wygrywa Amphi :) Blokada jest naprawde konkretna i mimo, iz nie zamierzam tego sprawdzac jakimis wymyslnymi testami - cieszy mnie 100% bezpieczenstwo moich palcow.
Jak dla mnie - folder no.1 w swoim przedziale cenowym!
Od kilku dni Amphibian RULEZ :!:
Dzieki Misiakus :!: :)

Pozdrowionka,
Akme
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024