Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pobicie kierowcy autobusu (video)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
32 odpowiedzi w tym temacie

budo_imho^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pobicie kierowcy autobusu (video)

Nie wiem za co. Wiem jedynie ze filmik jest z Korei


Jak Japonia, jak Korea ;)
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pobicie kierowcy autobusu (video)

dobrze ze nasze lokalne linie nie znajduja sie pod monitoringiem, bo juz pewnie niejedno kolegium by bylo za akcje z kanarami :)


niektore juz maja ;)
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pobicie kierowcy autobusu (video)
No, ale kierowca sam sobie na to pozwolil. Zobaczcie od czego sie zaczelo. Dopiero po kilku uderzeniach jak napastnik zobaczyl, ze nie bylo zadnej reakcji ze strony kierowcy, zaczal go kopac i pozwalac sobie coraz bardziej.
  • 0

budo_greg(zg)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Winny Gród

Napisano Ponad rok temu

Re: Pobicie kierowcy autobusu (video)
[quote="wos"
to nie była Europa...[/quote]

Jasne , tak tylko napisalem w odniesieniu do Europy, bo troche mialem okazje sie potluc autobusami w roznych krajach i jakos nie natknalem sie na kamerki. Niestety nie wiem jak to wyglada w Azji ...

[quote name="imho^" Jak Japonia,jak Korea ]

... i to pewnie Polnocna :D

[quote name="Martius" Greg(zg) napisał]

8O POWAZNIE :?: :o :D
  • 0

budo_slimcz-wa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pobicie kierowcy autobusu (video)
kurwa. pojeb! ale why ten bus byl pusty?? i why ten dzidek sie nie bronil?? jakies pojebane
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Pobicie kierowcy autobusu (video)
I why mieszasz jezyk ? Moda?
  • 0

budo_streeter
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdzie diabeł mówi dobranoc

Napisano Ponad rok temu

Re: Pobicie kierowcy autobusu (video)
zajebista scena tylko ciekawe dlaczego ten kierowca zaczął się zasłaniać dopiero jak dostał juz kilka strzałów??? :wink: to jest troche dziwne a może to nagranie jest spreparowane??? :wink:
  • 0

budo_streeter
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdzie diabeł mówi dobranoc

Napisano Ponad rok temu

Re: Pobicie kierowcy autobusu (video)
aha zapomniałem dodać że byłem świadkiem podobnej sceny tylko że było odwrotnie to kierowca trepował pasażera :wink: chłopak wszedł i nie pokazał biletu miesięcznego i kierowca najpierw zaczął sie z nim przekamarzac a potem sprzedał mu front kicka :wink: chłopak wyleciał z autobusu kierowca zamknał drzwi a chłopak zaczał w nie z całej siły napierda***ć a kierowca ruszył i na tym sie skończyło dziwne a jednak możliwe :lol: i to w polskich liniach generalnie uważam że kierowcy w Polsce są bardzo chamscy na kursach trzeba im chyba zaczac puszczac to nagranie:)
  • 0

budo_kane
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 752 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pobicie kierowcy autobusu (video)

zajebista scena tylko ciekawe dlaczego ten kierowca zaczął się zasłaniać dopiero jak dostał juz kilka strzałów??? :wink: to jest troche dziwne a może to nagranie jest spreparowane??? :wink:

Wlasnie tu lezy caly problem..z naszej perspektywy kierowca powinien sklepac "natretnego" pasazera lub przynajmniej sie oslaniac . Niestety...sa ludzie ktorzy w takich sytuacjach nic nie robia...po prostu daja sie dobrowolnie bic...momentalnie staja sie tak ulegli ,ze mozna by im zrobic wszystko . Az wyrywa sie nam "czlowieku! rob cos !"...ale dla takich ludzi to nie jest tak oczywiste jak dla nas . Hmm mam znajomego ,ktory dokladnie w ten sposob zachowywal sie w czasie bojki . Nie robil doslownie nic aby powstrzymac lejacych go kolesi.....
  • 0

budo_leonek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Święte Miasto
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pobicie kierowcy autobusu (video)
:evil: aż mnie trzęsie jak takie obrazki oglądam.
  • 0

budo_hash
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pobicie kierowcy autobusu (video)
eeee u tych azjatow tak jest,to byl napewno jego szef,bo po pierwsze kolo jest ubrany w jakis niby-gajer a po drugie to za duzo gada patrzac w innym kierunku niz siedzi ten biedaczyna i na pewno go o cos "upomina". U nich takie rzeczy sie czesto zdarzaja, taka maja chora rzeczywistosc.
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Pobicie kierowcy autobusu (video)
no koles napewno nie jest normalny i powinien dostac konkretny wpier... dziwi tylko brak reakcji kierowcy nawet rak nie podniosl a ochrona faktycznie opieszala :cry:
  • 0

budo_marekpolanski
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Pobicie kierowcy autobusu (video)

aha zapomniałem dodać że byłem świadkiem podobnej sceny tylko że było odwrotnie to kierowca trepował pasażera :wink: chłopak wszedł i nie pokazał biletu miesięcznego i kierowca najpierw zaczął sie z nim przekamarzac a potem sprzedał mu front kicka :wink: chłopak wyleciał z autobusu kierowca zamknał drzwi a chłopak zaczał w nie z całej siły napierda***ć a kierowca ruszył i na tym sie skończyło dziwne a jednak możliwe :lol: i to w polskich liniach generalnie uważam że kierowcy w Polsce są bardzo chamscy na kursach trzeba im chyba zaczac puszczac to nagranie:)

Taaakk .. a potem przyleciał wielki smok i wszystkich zjadł :lol:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024