Skocz do zawartości


Zdjęcie

zamowienie na D2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
100 odpowiedzi w tym temacie

budo_bodo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 257 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Przylesie Wielkie

Napisano Ponad rok temu

Re: zamowienie na D2
ilcze obwody waszych nozy , stal niestety nie tanieje i zostalo na 6.5 euro /kg netto a za ciecie w zaleznosci od wykonawcy 7 - 18zl za mb ciecia laserem otwory dodatkowo 10% - chodzi o koniecznosc wygaszania przy przenoszeniu lasera nad kazdy otwor , jesli tworzyc sie bedzie duza zendra tzreba dodatkowo pisakowac albo srutowac material przed cieciem- tez jakies koszty choc nie za wielkie- tyle na razie - wiem ze sie niecierpliwicie , ale tak to dziala w tym biznesie - wszelkie informacje i uzgodnienia trwaja cholernie dlugo
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: zamowienie na D2
zwymiarowanego hideawaya moge podeslac komus coby go tutaj wrzucil bo ja nie umiem - zwymiarowany idealnie i dokladnie.
jakby co na priv napsizcie to wysle
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
GG 3873608
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: zamowienie na D2
oki - przy pomocu AdamaD wstawiam
Lord von Banan juz wstawil ale tez sie chcialem pochwalic ze umeim wiec nie bijta
Dołączona grafika
  • 0

budo_mindrazor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Crystal Lake

Napisano Ponad rok temu

Re: zamowienie na D2
Blacha, moze bys sie podjal zwymiarowania tego modelu, np z 10cm obwodem wewnetrznym otworu na palce? :wink:
Dołączona grafika
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: zamowienie na D2
:) :)
nie mam znowu literek....
stary nie ma mowy..... to jest projekt ktory dostalem od jedneo kolesia ktory mial cos takieo zrobic ale nie odzywa sie od jakieos czasu a nie mowil ze nie wolno mi teo pokazywac wiec postanowilem sie podzielic z wami tym co sam mam, pewnie sie koles na mnie wkurwi bo to jeo praca ale coz........ dla dobra wszystkic sie poswiecam.... :)
ja to poejcia nie mam o wymiarowaniu - nawet podpisuje sie krzywo i brzydko nie mowiac o takim rusunku :)
  • 0

budo_kkamill
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Praszka

Napisano Ponad rok temu

Re: zamowienie na D2

Blacha, moze bys sie podjal zwymiarowania tego modelu, np z 10cm obwodem wewnetrznym otworu na palce? :wink:
Dołączona grafika


podjac sie zwymiarowania tego ??
zaden problem.
Tylko z czego mam wziac te wymiary rzeczywiste?? bo napewno nie z tego obrazka

KKamiLL
  • 0

budo_mindrazor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Crystal Lake

Napisano Ponad rok temu

Re: zamowienie na D2
Mysle ,ze trzeba by bylo obrac wymiary orientacyjnie... np. na podstawie zdjec z porownaniami do innych przedmiotow ze strony FrontSight.
Chyba ,ze ktos ma oryginalnego hideaway'a i sie podzieli... :wink:
  • 0

budo_piteros777
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 571 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: zamowienie na D2
Dołączona grafika
jak będzie taki projekt to ja też się piszę na dodatkowe zamówienie, ale niestety nie umiem czegoś takiego zwymiarować...

Pozdrawiam
  • 0

budo_kkamill
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Praszka

Napisano Ponad rok temu

Re: zamowienie na D2
OK. zwymiaruje to. Juz nawet wiem skad wziac wymiary (nie bedzie to oczywiscie w 100% identyczny noz jak pierwowzor).
Ale warunek jest jeden :-) Ktos w zamian mi musi taki sprzet wykonac - koszty materiałow (D2) pokrywam ma sie rozumiec

Pozdrawiam
KKamiLL
  • 0

budo_kkamill
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Praszka

Napisano Ponad rok temu

Re: zamowienie na D2
Aha zapomnialem dodac:
Oczywiscie jak sobie ten ktory sie podejmie mi to zrobic wytnie to z tektury i stwierdzi ze zle lezy to bede mogl naniesc poprawki ma sie rozumiec

KKamiLL
  • 0

budo_bodo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 257 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Przylesie Wielkie

Napisano Ponad rok temu

Re: zamowienie na D2
" "ma sie rozumiec" powiedzial Prosiaczek, a Uszatek pokiwal ze zroumieniem "
  • 0

budo_bodo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 257 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Przylesie Wielkie

Napisano Ponad rok temu

Re: zamowienie na D2
jesli chodzi wam o wycinke , to potrzebny jest tylko wymiar otworu pod palce - reszta z proporcji i otworrki na linke musicie wiercic sami raczej , bo strasznie t owali w koszt calosci sorry KKamil :)
  • 0

budo_kkamill
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Praszka

Napisano Ponad rok temu

Re: zamowienie na D2
Ok, no problem. Chodzi mi o to zeby mi ktos w calosci taki noz zrobil jesli bedzie sie czul na silach (a widze tu na forum takich co to niejedno potrafia) bo ja jak narazie nie mam dostepu do sprzetu ktorym moglbym sobie cos takiego wystrugac. A czy to bedzie wycinane laserem czy robione recznie to juz nalezy do stworzyciela tego sprzetu.
A w ogole moze mi ktos koszty materialu na cos takiego oszacowac? (+ ew. wycinanie laserem jesli bedzie konieczne)

KKamiLL
  • 0

budo_bodo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 257 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Przylesie Wielkie

Napisano Ponad rok temu

Re: zamowienie na D2
okolo 20 zl - a przepraszalem za prosiaczka :) , bo przeciez mozesz wymiarowac jesli ktos chce zrobic sobie model wczesniej
  • 0

budo_mindrazor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Crystal Lake

Napisano Ponad rok temu

Re: zamowienie na D2
a ja jestem gotow zaplacic komus za wykonanie takiego nozyka od poczatku do konca...
Moze jakis przetarg urzadzic miedzy naszymi vortalowymi nozorobami, znajda sie chetni? :wink:
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: zamowienie na D2
Dobra.

Pobawiłem się chwilę nożyczkami, Endurą (dzięki Ci Panie za ostry czubek) tekturą z pudełka oraz wydrukiem zeskalowanym mniej więcej po podanych wymiarach.

Wniosek?

KONIECZNIE należy "spersonalizować" swojego HideAway'a poprzez regulację szerokości otworu na palce. Podany parę postów wyżej model był zrobiony dla kogoś, kto miał paluchy wyraźnie grubsze od moich. Jako że jeden obraz wart jest tysiąca słów... proszę:

Dołączona grafika

Leży to w ręku jak ostatnie nieszczęście, chwycić się nie da za bardzo - ułożenia paluchów dające jako taki komfort widać na dwóch dolnych fotkach. Tyle, że nie o to zupełnie chodzi!

Tektura to nie D2 ;) więc wziąłem nożyczki, chlasnąłem bydlaka na pół, i skleiłem taśmą tak, żeby otwór był 5mm krótszy... i powiem Wam, że jak już się uda wycenić ile toto może kosztować (materiał + wycięcie) to ja się piszę ;)

[ostatnie słowa tego posta wyprodukowano z tekturowym hideaway'em założonym na dwa palce prawej ręki 8) ]

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_obol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 703 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: zamowienie na D2
a ja moge podrzucić komuś na maila zdjęcie mojego "custom" hideya do wklejenia tutaj (ja nie umiem) na palcach i przy linijce. Przy średnicy otworu 22mm bardzo ciasno siedzi na palcach, więc jak dla mnie model z D2 powinien być taki sam ( zawsze łatwiej troszke rozpiłować niż zmniejszyć :) ) no a dla większości to myśle że optymalnie by bylo 23 mm. Kto wklei za mnie fotki ???
  • 0

budo_drg
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: zamowienie na D2
orientacyjnie wiadomo jest jaka cena byłaby za płaskownik 300x50x4? ew. 300x50x6?
  • 0

budo_piteros777
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 571 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: zamowienie na D2

orientacyjnie wiadomo jest jaka cena byłaby za płaskownik 300x50x4? ew. 300x50x6?

policz sobie objętość, potem pomnóż przez gęstość metalu (ok. 8g/cm3), a potem przez cenę 6,5euro netto za kilogram (tak podał bodo ostatnio), rząd wielkości będziesz miał. Plus ewentualna cena ciecia laserem - 180zł/8metrów.

Dla tego 6mm to wychodzi ok. 720gramów, czyli po przeliczeniu ok. 27 złotych brutto. W każdym razie ja tak sobie policzyłem, mam nadzieję że dobrze ;-)

Pozdrawiam
  • 0

budo_alan
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zamowienie na D2
Prosze o trzy wycinki laserem.
Rysunki poslalem mailem (2 razy Kerambit_strider i 1 raz Clinch_pick)

Alan
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024