Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak zostac "fighterem"?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zostac "fighterem"?

no no no moja wypowiedz była delikatną aluzją co do głupot jakie wypisuje wos (jest taki temat o marzsu gejów ) niczym więcej.
poz.

Wiem.
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zostac "fighterem"?
Dam Ci dobrą radę,przeczytaj forum zanim coś jeszcze napiszesz.Całe.
Dzięki temu nie będziesz pytał o rzeczy które były już wałkowane miliony raze czy pisał bzdur w stylu bjj w K1 (tiaa juz widze te high kicki royca...)
  • 0

budo_naruto
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zostac "fighterem"?
Hehhe dobre pytanie >>> Jak zastac wojownikiem ?
Wedlug mnie to zalezy od czlowieka i tez w pewnym stopniu od stylu.
Czlowiek ktory przyklada sie do swoich treningow, sam sie jeszcze jakos dodatkowo doksztalca [ tzn. np cwiczy jeszcze cos innego niz jego styl ]
to ma szanse costac przyswowiowy wojownikiem, no ale ... wojownik powinien walczyc [ wedelug mnie powinien walczyc tez na ulicy tzn. w walce bez zasad ]
Stylami dobrymi do takiej walki moga byc boks, mt i kb w polonczeniu np z judo albo z bjj i jak ktos jest wery good w tym to moze nosic miano wojownika. Ale jak ty chcesz umiec sie "obronic" to wedlug mnie nie powinienes liczyc na to ze jestes dobrym wojownikiem. Ja sam prubuje unikac walki i nie liczyc zabardzo ze cwicze to i tamto a jest mozliwosc ze moj przeciwnik na ulicy ma kose albo jest lepszy niz ja i moze byc lipa ! Ja wole na ulicy spierdolic niz walczyc i dostac ! Kurwa przeciez taka walka moze skonczyc sie dla mnie RIP'em albo w najlepszym wypadku mocnym zebraniem wpierdolu ! a znajac zycie kolesiowi ktoremu ucieklem nigdy nie zobacze i nie bedzie sie czego wstydzic :) hehe takie moje zdanie !
Nie mowie ze jakbym mial sie z kims bic 1 vs 1 i pacjent wygladal by mniej wiecej jak ja to pewnie podjol bym walki :) bo jakos trzeba sie sprawdzac hehe ale i tak najlepszy jest bieg :) juz sprawdzalem ! hehe
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024