Skocz do zawartości


Zdjęcie

Głód treningów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

budo_leonan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piotrków Tryb.

Napisano Ponad rok temu

Głód treningów
Witam,
Ostatnio miałem 2 miesięczną przerwę w treningach(matura i inne obowiązki, które zaczęły kolidować z treningami), a na zajęcia chodziłem regularnie od 1,5 roku i odczuwałem cos w rodzaju głodu treningu. W domu nie wiedziałem, co mam z sobą zrobić. Gdy wreszcie pojawiłem się sie na treningu odbiłem sobie za cały ten okres. Wyszedłem na czworakach;-), cały poobijany i siniakach, ale zajebiście szczęśliwy;-)
Dziewczyna cały czas sugeruje, ze mam coś z masochisty;-)czy wy tez tak macie ze odczuwacie "głód" ćwiczeń?
Pozdrawiam
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Głód treningów
To jetsst jak narkotyk, nie da się tak łatwo rzucić. Jak zdarzy mi się nie być dwa razy na treningu, to jakoś tak dziwnie się czuję... Potem trochę marudzę,że mi sie nie chce, ale jak rozpoczyna się rozgrzewka o już wiem po co jestem na sali...
  • 0

budo_wojowniczkka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdzieś na końcu świata
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Głód treningów
Ja jeśli nie mam tygodniową przerwe w treningach [praca, szkoła, niestety nieraz nie da się tego wszystkiego pogodzić.. :-( ] to po prostu jestem nie do życia, ale potem kiedy jestem na macie to po prostu pełnia szczęścia :-) nieważne, że jestem cholernie zmęczona, poobijana, posiniaczona....jest ogromna satysfakcja z dobrze wykonanej roboty i że mogłam być w miejscu i z ludżmi, których uwielbiam ;-) )))
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Głód treningów
Raz z powodu kontuzji zaliczyłm kilkumiesięczną przerwę w treningach - rodzice chcieli mnie wysłać do psychologa bo robiłem się "toksyczny" :wink:
Dla mnie przerwa w treningach to nie tylko objawy natury emocjonalnej (drażliwość, przewlekła malkontencja, apatia) - szybko pojawiają się kłopoty ze snem (niższa wartość snu- każdy kto kiedykolwiek w życiu przespał 10 godzin i obudził się zmęczony wie o czym mówię), totalny brak apetytu, kłopoty ze stawami (skłonność do bolesności przy obciążaniu).

Czyżby objawy zespołu abstynencyjnego?? :)
  • 0

budo_mateo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Głód treningów
To pomyśl sobie co byś czuł jakbyś nie mógł ćwiczyć przez 2 lata, zero treningów, siłki tym bardziej, nawet w-f w szkole. Sam nie wiem jak to wytrzymałem i nikomu tego nie życze- straszna katorga.
  • 0

budo_sakul
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pruszcz Gdański

Napisano Ponad rok temu

Re: Głód treningów
Ja byłem na ok. 8 treningach i już to czuje, tylko z dodatkiem leęku. Czuje się jak bym zgrzeszył.
  • 0

budo_wojowniczkka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdzieś na końcu świata
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Głód treningów
2 lata?? to musiało być cieżko!!
ja po niespełna trzech tygodniach przymusowej przerwy (niestety kolano się zbuntowało) wariowałam...
po prostu nie moge już żyć bez mojego ukochanego JJ :-)
  • 0

budo_agrawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ciemna str. księzyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Głód treningów
a co powiecie jak miałem 4 lata?no prawie4....ostatni rok to juz siłka....
ale teraz.......ach błogi stan dostawania po pysku,wylewania potu,otarcia,siniaki,marzenie,zeby przerwac robienie tych cholernych 200brzuszków po treningu...to jest to:p
  • 0

budo_leonan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piotrków Tryb.

Napisano Ponad rok temu

Re: Głód treningów
wiedze nie jestem sam z takim zachowaniem :)
  • 0

budo_sulej
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 361 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:DG | Katowice
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Głód treningów
Ja teraz mam przerwe w treningach do czerwca i ciężko mi jest :(
  • 0

budo_malta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 898 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Głód treningów
wyobraźcie sobie rok przerwy - przymusowy.
ciężko ciężko...
to jest jak narkotyk, zgadzam się z hellfire :)
  • 0

budo_wojowniczkka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdzieś na końcu świata
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Głód treningów

Ja teraz mam przerwe w treningach do czerwca i ciężko mi jest :(


Spoko czerwiec już bliziutko.... :-) dasz rade, trzymam kciuki :-)
  • 0

budo_dilsvern
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Głód treningów
Ja mam juz miesieczna przerwe w treningach :( Mam nadzieje ze pod koniec tego tygodnia juz sie wykuruje i wroce na treningi. Czuje sie jakbym z rok nie chodzil na treningi. Wspolczuje wszystkim ktory z pewnych powodow musieli przerwac treningi na dluzszy czas...
  • 0

budo_jerryisback
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kosh/wwa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Głód treningów
ja nie cwiczylem kolo 4 lat (przestalem przez mature, potem studia) jakos nie moglem znalesc sobie zajecia. w koncu stwierdzilem ze nie wytrzymam i znalazlem sekcje KB w szczecinie.(przyznam ze z lenistwa nie szukalem wczesniej zbyt wnikliwie), potem szybka zmiana na MT i jestem w domu :D teraz kilka dni bez treningu to katorga. robie sie strasznie drazliwy :twisted: ... a w wakacje lece do stanow do roboty - nie wiem jak to przezyje :cry: chlip...
  • 0

budo_streeter
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdzie diabeł mówi dobranoc

Napisano Ponad rok temu

Re: Głód treningów
to fakt jak opuszczam jakis trening to robie sie nadpobudliwy czasami to musze nawet w coś przypie****ić żeby odreagować :wink: a to wszystko o tyle dziwne że wystarczy jeden trening, nawet nie chce myslec o tygodniowej czy miesięcznej przerwie bo chyba wtedy zaczałbym chodzic ciemnymi uliczkami gdzie roi sie od dresów i szukałbym zaczepki :wink: echh nie ma to jak dostac porządnie w morde :lol: :wink:
  • 0

budo_808
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Valhalla

Napisano Ponad rok temu

Re: Głód treningów
Aktualnie chodzę do trzeciej klasy gimnazjum. Przez 2 poprzednie lata olewałem z lekka szkołę, trenując praktycznie cały boży dzień. Jednak pomyślałem, że dobrze byłoby dostać się do porządnego liceum, więc zacząłem opier...dalać się w treningach na rzecz nauki. Stary, te 9 miesięcy było koszmarem! Codziennie miałem głód treningu, żarcie i panienki przestały mi smakować. Jedynym w miarę porządnym okresem pozostały ferie.
Ponadto energia wewnętrzna nie miała ujścia, więc byłem nadpobudliwy i miałem ataki, że tak powiem, szału (streeter coś o tym wie)
  • 0

budo_blackgirl
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 456 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ankh-Morpork

Napisano Ponad rok temu

Re: Głód treningów

To jetsst jak narkotyk, nie da się tak łatwo rzucić.


mozna tak powiedziec, caly "glod treningow" jest rzecza prosta do wyjasnienia z fizjologicznego punktu widzenia. w skrocie: podczas zwiekszonego wysilku fizycznego organizm produkuje endorfiny. sa to zwiazki nalezace do tej samej grupy co np. morfina (potocznie zwane sa takze wewnetrznymi morfinami). endorfiny sa produkowane rowniez, gdy jestesmy zakochani i zapewne wiecie jakie samopoczucie powoduja wtedy. podobnie dzialaja, gdy powstana podczas podwyzszonej pracy organizmu. tworzy sie wiec swojego rodzaju samonapedzajocy sie cykl: im wiecej cwiczymy, tym wiecej organizm produkuje endorfin, a im wiecej produkuje endorfin, tym wiecej cwiczymy...
pozdrawiam...
  • 0

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Głód treningów
He he... Ja na trochę po próbnym egzaminie gimnazjalnym dostałem gałę z angielskiego i 28 punktów z tego próbnego( spiepszyłem maksymalnie jak się dało rozprawke). I miesiąc kary... :evil: :P Ech... Na szczęście się z tym po tygodniu jakoś pogodziłem. Ale teraz sytuacja jest taka. Napisałem egzamin gimnazjalny i... Dostałem TRZY z angielskiego. Ta gościówa mnie dobija. Zawsze mósi być jakieś chrzanione zadanie, do którego sie nie przygotowałem. Oczywiście treningi się znowu zagorziły, ale na szczęście tylko na jeden nie poszedłem, a od reszty kary się wymigałem. Takto bym chyba popadł w depresję i skrajny alkoholizm( chociaż u nas wklubie można znaleź wiele przykładow ludzi, którzy wtłaczają do swojego organizmu nieodpowiednie płyny :twisted: ). Trzymjcie kciuki żebym dostał sześć z następnego sprawdzianu. :-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024