Skocz do zawartości


Zdjęcie

kobiety na treningach....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

budo_trzyule
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centralna polska

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety na treningach....
jakie wredne?
toż wy sama słodycz jesteście!
  • 0

budo_washi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 773 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety na treningach....

...


Ale mi znow nie chodzi o to by wysylac panie z treningow do lekarza, poprostu cwiczac ze mna chce by nie czuly sie lekcewarzone, a z drugiej strony wymagam by mialy 'oczy na okolo glowy' bo jak nie to pstryczek w nos :lol:

A jak np. cwicze z kobieta elementy samoobrony to jesli bede jej dawal fory to ona sie niczego nie nauczy, bo jesli ona mnie dotknie a ja samu sie poloze na parkiet to..., albo jesli jej robie dzwignie i nie dam jej odczuc, ze to jest skuteczne to ona sama tego dobrze nie zrobi.


--
Washi
  • 0

budo_trzyule
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centralna polska

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety na treningach....
Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie napadnietej kobiety, która obroniłaby się założeniem dźwigni, ale to temat na inny topic.
Zgadzam się, że raz w życiu można obtłuc, żeby wiedziała jak to smakuje i że warto tego unikać, ale nadal podtrzymuję że na codziennych treningach nie ma to sensu.
Pozdrawiam
Artur
  • 0

budo_cooler
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Iława

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety na treningach....
Kobiety na treningu jak najbardziej być muszą
Osobiście wole uczyć sie kata od kobiet bo one wykonują każdy element dokładniej.
Ale jeżeli chodzi o sparingi to nie znosze trenować z kobietami a przynajmnie tymi które są u mnie w dojo ponieważ wszytkie gdy sie je mocniej uderzy od razu mówią jaki to ty jesteś niedobry i feee
oczywiście nie sądze że takie są wszystkie ale duża część :P
  • 0

budo_wojowniczkka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdzieś na końcu świata
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety na treningach....

jakie wredne?
toż wy sama słodycz jesteście!


:D .........czasami jesteśmy :D
  • 0

budo_hunterlove
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dublin, Bialystok
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety na treningach....
Uwielbiam trenować z dziewczynami, dzieki nim człowiek wyrabia delikatność, lepsze wyczucie i skupienie (rozkojarzenie też). Kiedyś trenowałem Tai-Chi i musze stwierdzić że człowiek chodził m. in. dla ładnych dziewczyn, teraz na karate też jest troche fajnych dziewczyn które maja wyższe stopnie i od których się dużo uczę..... pozdrawiam je serdecznie.....!!! :-)
  • 0

budo_nosferatuu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z piekła :D

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety na treningach....

jakie wredne?
toż wy sama słodycz jesteście!


:D .........czasami jesteśmy :D

moze odwrotnie zazwyczaj słodziutkie ale lubimy pokazac pazurki :twisted: :twisted: pozdro dla wszystkich dziewczyn trenujacych
  • 0

budo_]aszczur
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety na treningach....
Kiedyś miałem kumite na egzaminie z taką niższą odemnie o głowę dziewczyną, która skubana tak szła do przodu, z taką siłą i szybkością, że ona właśnie najbardziej mnie zmęczyła. Jedynym sposobem na jej ataki było odpychanie ją rękami "za cyce" i sprzedawanie low kicka lub mae geri. Mimo widocznego na twarzy bólu dalej próbowała mi wsadzić jakąś technikę. OSU! i szacunek dla niej, z zadowoleniem teraz wspominam tą walkę.

Również na treningu miałem szczęście spotykać dobre technicznie, twarde dziewczyny, od których można było się ciekawych rzeczy nauczyć. A co do twadości mężczyzn i kobiet - kiedyś w ostatniej fazie walki spotkałem się przypadkiem piszczelami z kobietą 5 kyu i to ja padłem na parkiet. Ona kopnęła kością i trafiła mi jakimś cudem w mięsień okrywający piszczel w taki sposób, że cały spuchł i zesztywniał tak jakby złapał go skurcz. Brrr, co za ból.

Po trzecie i ostatnie - jak widzę panie na treningach to jakoś lepiej się motywuje ;-)

Pozdrowienia
  • 0

budo_cooler
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Iława

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety na treningach....
no fakt
Dziewczyny są mistrzyniami w motywowaniu na trningu i dzięki im za to poklon poklon poklon
  • 0

budo_shotokan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety na treningach....
Laser, ćwiczyłeś kiedyś w WCK u Piotrkowicza?
  • 0

budo_luna
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PolskaPolska

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety na treningach....
no bez nas to byloby nudno :) ale widze ze sie raczej pozytywnie onas wypowiedzieliscie :) u nas jest tak ze jak mamy kumite to owszem chlopaki staraja sie nas oszczedzać,no coz mi to nie przszkadza,bo jak walcze np.z dziewczyna to sie nie oszczedzamy :) ostatnio walczylam z takim jednym kolesiem to mi potem powiedzial ze "mam ogień w oczach"rzecz jasna nie dalam mu za wygraną.mialam tez takie zdarzenie ze jak mialam walke z takim gosciem(2,5 raza ja)i te kolo strzelil mnie w glowe na chama i bez ceregieli...sensei to zobaczyl i powiedzial wkurzony:"uwazaj troche to jest dziewczyna!"-no ale przeciez przezylam wrrr... :twisted:
  • 0

budo_nightwolf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-sk
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety na treningach....
u nas w klubie dziewczyny sa ogromna mniejszoscia, wiec z reguly siedza cicho i nie narzekaja 8) zastanawia mnie tylko to dlaczego na kyokushin w naszym miescie, czy na tsunami chodzi tylko 3-4 dziewczyny, a na tradycyjnym stanowia one ponad polowe cwiczacych :-)
  • 0

budo_walenty
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciąg

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety na treningach....
Może na tradycyjnym prowadzący jest przystojniejszy. :)
  • 0

budo_szpieg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety na treningach....
Tradycyjne jest mniej kontuzjogenne, ot co.
  • 0

budo_dudek800
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kobiety na treningach....
ja moge dać dobry przykład : u nas w Siedleckim Klubie Karate Kyokushin jest Sensei Ilona Mroczkowska (1 dan) i była teraz na mistrzostwa Obu Ameryk 2004 i zajeła 3 miejsce w Kata
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024