Skocz do zawartości


Zdjęcie

Drozda san i jego herbatka z Redakcją ;)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Drozda san i jego herbatka z Redakcją ;)
Jako nieustajacy wielbiciel i samozwańczy badacz przejawów medialnej obecnosci Szanownej Redakcji Budojo w środkach masowego przekazu śpiesze doniesc o wczorajszej emisji na kanale TVPolonia ( a więc cały świat był tego świadkiem :) ) programu "Herbatka u Tadka" z udziałem naszego znakomitego red. nacz pisma Budojo. Obok prezentacji odznaczeń, pysznej anegtoty o 7- dniowym okresie naprawy mercedesa w Japonii, krótkiej i niestety nie połaczonej z demonstracją pogawędki na temat aikido (Wielka szkoda rzut Drozdą to byłby widok , :-) :) :-) ) widzowie mieli okazje obejrzeć demonstracje ciecia mieczem samurajskim. Kto ogladał niech dorzuci swoje spostrzeżenia i wrażenia - ja po prostu pękałem z dumy, ze osobiscice znam bohatera programu 8) 8) 8) :wink:
  • 0

budo_pancer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 699 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100-lica

Napisano Ponad rok temu

Re: Drozda san i jego herbatka z Redakcją ;)
Niestety okrutna historia rozdzieliła moją ścieżkę z tą asfaltową autostradą, którą podąża Szanowna Redakcja :wink: , więc z łezką w oku oglądałem wczorajszy program.
Niestety tylko ostatnie minuty rozmowy - i ten pokaz tamashegiri w knajpie :wink: , który z pewnością zaowocował tym, iż trochę słomy z mat znalazło się w przysłowiowych meduzach i lornetach spożywanych przez gości, chyba już sempaja Tadka.
Niesmak spowodował tylko fakt iż Szanowna Redakcja w momencie gdy profan Tadeusz chciał dotknąć miecza tylko werbalnie wyraził tradycyjny zakaz - jakże inaczej wyglądało by widowiskowe nikyo :wink: :)
No, i Pani Gabi spoglądałaby na naszego Bohatera z jeszcze większym uwielbieniem.... :wink: :) :)

Pancer (który zawsze uważał, że trzeba szybko spożywać bo mogą zapaskudzić danie - szczególnie na pokazach :wink: )
  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Drozda san i jego herbatka z Redakcją ;)
Ze słabo ukrywaną skromnością bardzo dziękuję za miłe słowa :oops: , ale to już odgrzewany kotlet, pierwsza emisja miała miejsce w TVP2 dnia 8 maja o 19.00. A... rozumiem na TVP1 leciała wtedy wasza ulubiona dobranocka, w takim razie wybaczam spóźnione gratulacje :) 8) :)
  • 0

budo_blackgirl
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 456 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ankh-Morpork

Napisano Ponad rok temu

Re: Drozda san i jego herbatka z Redakcją ;)
a moze by tak szanowna redakcja dawala jakies cynki wczesniej o takich rzeczach... zawsze by sie nastawilo magnetowid na nagrywanie :wink: a tak? nawet drugiego rzutu nei ogladalam :wink:
  • 0

budo_jeżyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WaWa

Napisano Ponad rok temu

Re: Drozda san i jego herbatka z Redakcją ;)

Ze słabo ukrywaną skromnością bardzo dziękuję za miłe słowa :oops: , ale to już odgrzewany kotlet, pierwsza emisja miała miejsce w TVP2 dnia 8 maja o 19.00. A... rozumiem na TVP1 leciała wtedy wasza ulubiona dobranocka, w takim razie wybaczam spóźnione gratulacje :) 8) :)



Jakie wyrafinowane poczucie humoru :lol: :lol: :lol:
Iście dyplomatyczne :rofl: :rofl: :rofl:
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Drozda san i jego herbatka z Redakcją ;)

nawet drugiego rzutu nei ogladalam


No wiesz, blackgirl, evenement swiatowy to niebyl, nikt tego nie ogladal ani za pierwszym, ani za drugim razem, i gdyby nie Wierny Labedz, przeminelo by to z Wiatrem bez echa.......tak ze nic nie stacilas :wink: :lol:

A swoja Droga, to Drozda musi byc naprawde zdesperowany, zeby robic konkurencje dobranocce za pomoca slomy. 8)
  • 0

budo_kyrielejson
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 266 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa (CAA)

Napisano Ponad rok temu

Re: Drozda san i jego herbatka z Redakcją ;)

a moze by tak szanowna redakcja dawala jakies cynki wczesniej o takich rzeczach... zawsze by sie nastawilo magnetowid na nagrywanie :wink: a tak? nawet drugiego rzutu nei ogladalam :wink:

Ja bym w ogóle zaapelował do co znamienitszych użytkownów forum, żeby anonsowali swoje popisy medialne celem poddania ich konstrutywnej krytyce :-)
  • 0

budo_blackgirl
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 456 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ankh-Morpork

Napisano Ponad rok temu

Re: Drozda san i jego herbatka z Redakcją ;)

nawet drugiego rzutu nei ogladalam


No wiesz, blackgirl, evenement swiatowy to niebyl, nikt tego nie ogladal ani za pierwszym, ani za drugim razem, i gdyby nie Wierny Labedz, przeminelo by to z Wiatrem bez echa.......tak ze nic nie stacilas :wink: :lol:

no drogi Szepanie, jak nie swiatowy jak w telewizji Polonia na caly swiat poszlo... i ja tego nei widzialam :wink: :lol: ale to pewnie dlatego ze raczej nie zdarza mi sie ogladac telewizji, oprocz wiadomosci

Ja bym w ogóle zaapelował do co znamienitszych użytkownów forum, żeby anonsowali swoje popisy medialne celem poddania ich konstrutywnej krytyce

no wlasnie, jakbym wiedziala o czymkolwiek wczesniej to pokusilabym sie o wlaczenie czegos innego niz rzeczonych juz wiadomosci ;)
  • 0

budo_ariczia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Niepodległy Górny Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Drozda san i jego herbatka z Redakcją ;)
Jakas moda na aikido w polskiej telewizji nastala ostatnio.
Niezle maja ci nasi polscy mistrzowie, bo przy okazji zawsze sie czegos najedza albo przynajmniej napija...
Sami ocence w jakich programach wystepuja:
Jacek Wysocki w "Barze"
Redakcja w "Herbatce u Tadka"
Andrzej B. (3 dan z W-wy) w programie "Kawa czy Herbata"
a dzis rano Marcin Velinov w programie "Pytanie na sniadanie"

Duza rozpietosc stylistyczna: od herbaty do kawy, od sniadania do baru... :wink:
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: Drozda san i jego herbatka z Redakcją ;)
To wychodzi na to, ze Jacek Wysocki jest najbardziej konkretny, bo ja tez wolalbym bar, chociaz pozniej sa problemy z faldka tluszczyku na dole :lol:
  • 0

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Drozda san i jego herbatka z Redakcją ;)
Hu, hu, jak mawial doktor Sova. Widze, ze niektorzy z akidokow sporo czasu przed TV spedzaja, bo sa z wieloma nowosciami na biezaco. A ja tam wole isc na mate doswiadczac kolejnych lekcji pokory.
  • 0

budo_maciejsobczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 391 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Drozda san i jego herbatka z Redakcją ;)
Oglądałem to razem ze znajomymi którzy o aikido wiedzą tylko co nieco z przekazów od mojej skromnej osoby, i zgodnie stwierdzili że szanowna redakcja Budojo w osobie JP bardzo ciekawie opowiada o Japoni i bardzo im się podobało. Też jak Łabędź byłem dumny że mogę poopowiadać z łezką w oku :) wspominając czasy jak zaczynałem na Gwardi trenować pod czujnym okiem redaktora naczelnego.

pozdro

P.S. a faktycznie co do samego Aikido jakiś rzut, albo inna łąmiąca ręce technika :) mogła się znaleźć :D
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Drozda san i jego herbatka z Redakcją ;)

Jakas moda na aikido w polskiej telewizji nastala ostatnio.
Niezle maja ci nasi polscy mistrzowie, bo przy okazji zawsze sie czegos najedza albo przynajmniej napija...
Sami ocence w jakich programach wystepuja:
Jacek Wysocki w "Barze"
Redakcja w "Herbatce u Tadka"
Andrzej B. (3 dan z W-wy) w programie "Kawa czy Herbata"
a dzis rano Marcin Velinov w programie "Pytanie na sniadanie"

Duza rozpietosc stylistyczna: od herbaty do kawy, od sniadania do baru... :wink:


No Alu to widać, że biedny Marcin V jest najmniej zaradny, bo na śniadanie nie dostał nic do picia i jedzenia jeno pytanie :) :) :) :wink: Toc to nawet Jakubowska przed kmisja sledczą miała wodę do popicia tej lawiny pytań a on biedak tak o suchym pysku :wink: :cry: :wink:
  • 0

budo_ariczia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Niepodległy Górny Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Drozda san i jego herbatka z Redakcją ;)
Ale kilkakrotnie nazwano go Mistrzem. To chyba wystarczajaca rekompensata :lol: :) :) :) :lol: Zwlaszcza ze zadnych technik nie pokazywal. Nawet tameshigiri jak, nie przymierzajac, Szanowna Redakcja :lol:
  • 0

budo_dee dee
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WuWuA

Napisano Ponad rok temu

Re: Drozda san i jego herbatka z Redakcją ;)
wlasnie leci powtorka na TVPolonia :)
  • 0

budo_dee dee
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WuWuA

Napisano Ponad rok temu

Re: Drozda san i jego herbatka z Redakcją ;)
gratulacje dla szanownej redakcji za dyplomatyczne wybrnięcie z bardzo słabych żartów pana Drozdy :) :) :twisted: :twisted:
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Drozda san i jego herbatka z Redakcją ;)

wlasnie leci powtorka na TVPolonia :)

Kurcze, w tej TVPolonia wiedzą co dobre 8) A ja tam proponuje utorzenie specjalnego kanału z Redakcją od ranka do poźnej nocy na wizji, coby kazdy oczeta do woli mógł napaśc i wielu pożytecznych wiesci łyknac :P :) :wink: 8)
  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Drozda san i jego herbatka z Redakcją ;)

wlasnie leci powtorka na TVPolonia :)


Kurka wodna, no to teraz chyba przyznam łabądkowi rację, to jakaś obsesja i spisek, żeby moją jakże sympatyczną postać obrzydzić społeczeństwu i rzeszy wielbicieli.
Toż to chyba 4 albo 5 powtórka, jak tak dalej pójdzie to w sondażach zaraz za kol.Lepperem się uplasuję. Tfu... na psa urok. :roll:
Chyba jak Stefan zacznę chodzić po mieście z ochraniarzami, nawet Fiodor mi nie podskoczy. :) :) 8) :) :)

  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Drozda san i jego herbatka z Redakcją ;)

Kurcze, w tej TVPolonia wiedzą co dobre 8) A ja tam proponuje utorzenie specjalnego kanału z Redakcją od ranka do poźnej nocy na wizji, coby kazdy oczeta do woli mógł napaśc i wielu pożytecznych wiesci łyknac :P :) :wink: 8)


popieram!! Nie nalezy tez zapomniec o Radiu Mayj...tfu, tfu.....na psa urok, chcialem napisac Radio Budojo oczywiscie. Sluchacze mogli by na zywo zadawac dyplomatyczne pytania i przekazywac wyrazy uwielbienia. :peace: :peace: :peace:
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Drozda san i jego herbatka z Redakcją ;)

popieram!! Nie nalezy tez zapomniec o Radiu Mayj...tfu, tfu.....na psa urok, chcialem napisac Radio Budojo oczywiscie. Sluchacze mogli by na zywo zadawac dyplomatyczne pytania i przekazywac wyrazy uwielbienia. :peace: :peace: :peace:

Nie zapominajmy o jakze waznym zasileniu drobna skladką funduszu budowy świątyni, tfu to samo co do Szczepana sie przykleiło i do mnie :wink: , tj chciałem rzec Osrodka Japońskich Sportów i sztuk Walki pod przewodnictwem Ojca Redaktora Prowadzącego :) :lol: :P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024