Skocz do zawartości


Zdjęcie

Socom Czy Amphibian


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

budo_dymoman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 398 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z kraju

Napisano Ponad rok temu

Re: Socom Czy Amphibian
KKamiLL - tak Ci dorzuce cos, co wczoraj otrzymalem od Hall'a S. Moze bedziesz zainteresowany, bo mnie osobiscie przynajmniej przez najblizszy rok stac na to nie bedzie :cry:

I am glad you like your amphibian. It is a great knife. The DA
Socom Elite will be available in late summer with the black moly coat blade.
It will cost $438.00. There is no waiting list.

Obecnie jestem na etapie "negocjacji" o Ampha auto, a zaczyna mi brakowac jakiegos porzadnego i duzego fixed, wiec pewnie po Amph'u to bedzie moj nastepny zakup, wiec swoja "kolejke" po SOCOM'a moge odstapic :)
  • 0

budo_sokół
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Józefów k/Otwocka

Napisano Ponad rok temu

Re: Socom Czy Amphibian
a ja wczoraj wieczorem, po małej nieobecności na portalu dowiedzialem się od Pitera, że przestali robić Amphibiany w wersji manualnej :( . O moja niedola czemu ja takie szczescie parszywe ostatnio miewam. Zbieralem mieżylem a tu teraz nic. :cry: :cry: :cry:
  • 0

budo_sokół
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Józefów k/Otwocka

Napisano Ponad rok temu

Re: Socom Czy Amphibian
mierzylem :)
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Socom Czy Amphibian
Pewnie wznowią, tak jak to zrobili z automatami. Mam tylko nadzieję, że będzie to stary dobry MicroBar a nie framelock z ALU, bo to nóż "trochę" większy niż mini SOCOM Elite...
  • 0

budo_sokół
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Józefów k/Otwocka

Napisano Ponad rok temu

Re: Socom Czy Amphibian
Piter ty jesteś taki znany w świecie, zobaczył byś czy nie ma jeszcze kilku gdzieś w magazynie? :D Ten nożyk to cicho powiedziawszy wyznacznik jakości dla mnie w microtechu. :wink:
  • 0

budo_sokół
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Józefów k/Otwocka

Napisano Ponad rok temu

Re: Socom Czy Amphibian
Sory za natarczywość ale ostatnio miewam dziwne micro drżenie rąk ( na słowa zaczynające się od micro.....) :D A jeśli chodzi o zdjęcia tych no wiecie na micro... to wtedy...
no nie znowu mi ręce latają. POMOCY! :D
  • 0

budo_dymoman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 398 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z kraju

Napisano Ponad rok temu

Re: Socom Czy Amphibian

Piter ty jesteś taki znany w świecie, zobaczył byś czy nie ma jeszcze kilku gdzieś w magazynie? :D Ten nożyk to cicho powiedziawszy wyznacznik jakości dla mnie w microtechu. :wink:

Pitera chyba teraz nie bedzie, bo wspominal cos o Balde Show w Atlancie, choc moge sie mylic. Polecam [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] lub [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - tam maja stare manualne Amphibiany w ilosciach hurtowych :D . Do ceny noza dolicz sobie jakies 10 - 15 euro za przesylke. Clo odpada, bo to nasi unijni sasiedzi :)
  • 0

budo_dymoman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 398 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z kraju

Napisano Ponad rok temu

Re: Socom Czy Amphibian
Fuck! Mialo byc Blade Show!
A co do drugiego linka - nie wiem jak Ci pojdzie, bo mnie po zmianie strony wchodzic zbytnio nie chce, ale ja mam Netscape 7, to moze dlatego.
  • 0

budo_sokół
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Józefów k/Otwocka

Napisano Ponad rok temu

Re: Socom Czy Amphibian
stronka fajna. Ale naszczęście dzięki KKamiLLowi koledze z naszego portalu chyba dostanę to czego chciałem. Pozdro.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024