Skocz do zawartości


Zdjęcie

Do Pitera i innych ktorzy beda w stanie pomoc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

budo_kkamill
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Praszka

Napisano Ponad rok temu

Do Pitera i innych ktorzy beda w stanie pomoc
Czy jest mozliwosc dostania gdzies klucza do sruby glownej do Mini socom elite auto??
Wiem ze rozkrecanie grozi utrata gwarancji - ale nawet o tym nie mysle bo nie ma zreszta takiej potrzeby (narazie).
Moze jestem nadgorliwy ale koledzy niektorzy (posiadajacy ten nozyk) pisali ze po jakims czasie odczuli minimalny luz na osi glownej.

Wiec jako ze jestem czlowiek przezorny (a poza tym chyba juz jestem znany z tego ze luzy mnie wkurw..ja) chcialbym miec taki kluczyk w swojej kolecji (jesli oczywiscie takie minimalne dokrecenie nie bedzie mialo oznaczac utraty gwarancji - bo jak juz pisalem o rozkrecaniu nie mysle nawet).

Kupilem wreszcie Microtecha (o ktorym dlugo marzylem i nawet nie spodziewalem sie ze tak szybko kupie) i mam nadzieje ze luzow dlugo nie uswiadcze.
Jednak moje male doswiadczenie ( i chyba zdrowy rozsadek) podpowiada mi ze to ze minimalny nawet luz sie nie pojawi w dluzszym okresie czasu jest malo prawdopodobne. Jelsi sie myle niech mnie ktos poprawi.

I BTW jak to jest z ta sebenza?? naprawde po wielu latach uzywania nie potrzeba przy niej nic dokrecac??

KKamiLL

PS. chyba zamotalem niezle tego posta :-)
  • 0

budo_czegevara
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Pitera i innych ktorzy beda w stanie pomoc
15 dolców to trochę za dużo, do tego 8 za przesyłkę... Ale gdybym miał kolekcję Microtechów :) Może się przyda:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024