Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ceny u Pitera na guns.com.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

budo_kenetsuka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Ceny u Pitera na guns.com.pl
Jak przeliczać ceny Pitera w $ na stronce ? Po bieżącym kursie dolara + ile ??? Niby wszystko opisane a jednak nic z tego nie wiadomo... Ile zapłacę np. za ostrzałkę Gatco Micro-X skoro na stronce jest cena 11.95USD ??? Czarna magia ... Ile kosztuje przesyłka ze stanów itd. ?
Hmmm ??? Nie lubię kupować kota w worku.
Tu apel do Pitera: MOŻE JEDNAK MÓGŁBYŚ MIEĆ CENY W PLN JAK INNE SKLEPY ONLINE W POLSCE - jako że "Polacy nie gęsi i swe złotówki mają" :-)
  • 0

budo_piteros777
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 571 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Ceny u Pitera na guns.com.pl
napisz maila do Pitera z zapytaniem o cene danego sprzętu, to jest najlepsze rozwiązanie. A były już takie apele, ale jak na razie to Piter jest szefem sklepu i dyktuje warunki :lol: .

Pozdrawiam
  • 0

budo_kenetsuka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ceny u Pitera na guns.com.pl
Dzięki, tak zrobię - choć na mail z przedwczoraj jeszcze nie odpisał...
chyba go nie ma do 15.05.2004 czy coś w tym rodzaju...
A swoją drogą którą ostrzałkę byś wybrał Gatco Micro-X czy Lansky Pocket Mini Crock Stick (X) ???
Pozdrawiam
  • 0

budo_kkamill
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Praszka

Napisano Ponad rok temu

Re: Ceny u Pitera na guns.com.pl
Ja mam Lansky i jestem zadowolony, a nawet bardzo zadowolony. Ostrzy noz na brzytwe.
Nie mam niestety porownania do Gatco wiec polecic Ci nic nie moge.
Ale wydaje sie byc tez atrakcyjnym sprzetem tym bardziej ze ma dwa komplety pretow do ostrzenia.

KKamiLL
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Ceny u Pitera na guns.com.pl

Tu apel do Pitera: MOŻE JEDNAK MÓGŁBYŚ MIEĆ CENY W PLN JAK INNE SKLEPY ONLINE W POLSCE

Gdybym prowadził klasyczny sklep on-line to oczywiście. Ale ja raczej sprowadzam noże, które zazwyczaj ciężko jest dostać w tych "innych sklepach on-line" i tu często trzeba pokombinować skąd wziąć nóż, a wtedy z ceną bywa różnie. Oczywiście generalnie masz rację i muszę inaczej zorganizować tą sprawę aby nie było zamieszania. Jak na razie jest: email -> cena -> decyzja. Przynajmniej na razie tak musi zostać choćby ze względów technicznych. Ostatnio przeniosłem się na inny serwer i będą nowe możliwości. Ale póki co czekam aż nAsK zrobi mi zmianę delegacji domeny bo wożą się z tym już tydzień :bad-words:

chyba go nie ma do 15.05.2004 czy coś w tym rodzaju...

No, jestem nawet juz dzisiaj i będę nadrabiał zaległości :)
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ceny u Pitera na guns.com.pl
Nadto chcialbym zauwazyc, ze kurs dolara lubi sie zmienic... Wtedy Piter musialby aktualizowac ceny na stronie co tydzien, troche roboty by bylo z tym...
  • 0

budo_kkamill
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Praszka

Napisano Ponad rok temu

Re: Ceny u Pitera na guns.com.pl

Nadto chcialbym zauwazyc, ze kurs dolara lubi sie zmienic... Wtedy Piter musialby aktualizowac ceny na stronie co tydzien, troche roboty by bylo z tym...


hmm z tym akurat da sie chyba cos zrobic. przykladem jest malutka aplikacja ktora stworzyl AdamD

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

KKamiLL
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Ceny u Pitera na guns.com.pl
czas, czas... dajcie mi 2-3 ogdziny więcej na dobę to będzie wszystko co chcecie :)
  • 0

budo_piteros777
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 571 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Ceny u Pitera na guns.com.pl

Nadto chcialbym zauwazyc, ze kurs dolara lubi sie zmienic... Wtedy Piter musialby aktualizowac ceny na stronie co tydzien, troche roboty by bylo z tym...

nowy serwer, nowe narzędzia ;-) , da się zrobić 8) , ale anyway PiterM ma racje, że jest na tyle dużo zmiennych czynników (dolar, dostępność noża, czas przesyłki, itp.), które sprawy nie ułatwiają...

Nie wiem czy takie opinie przejdą, ale skoro Świat Noży został zlustrowany :) , to wyraże swoją na temat sklepu [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Jeżeli będę kupował jakieś folderki czy inne, w cenie do powiedzmy 1000pln, to oferta jest standardowa w wielu sklepach (piszę o POLSKICH!) i tu należy kierować się ceną. Ale powyżej tej kasy (chodzi mi bardziej o zasade niż dokładnie cenę 1000pln!), to w/w sklep ujawnia swą potęgę w postaci PiteraM, który jest w stanie się rozglądnąć w kwestii pożądanego pokrycia ostrza, rękojeści, grawerowania, konkretnego numeru, czy wychaczenia ostrza które nie jest już sprzedawane, itp. Chodzi zwłaszcza o firmy których jest dystrybutorem.
Co nie zmienia faktu że PiterM może mieć dane tańsze ostrze w lepszej cenie niż inne sklepy, warto pytać, to nic nie kosztuje 8O :) .

Pozdrawiam
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Ceny u Pitera na guns.com.pl
I dodam jeszcze jedno... nie będę ukrywał, iż noże sprawiają mi ogromną frajdę. Dla tego też wolę poświęcić czas i energię na to co istotne, a nie ciągły update cen. Wolę poszukać ciekawego custom'a, wystarać się o jakieś miłe Microtechy czy ciekawego Striderka niż przeliczać każdy nóż, który mam wstawiony na stronie. Muszę szanować czas, także czas mojej rodziny. Dla tego bynajmniej nie walczę ceną z innymi, ale dopasowuję się do otoczenia. A w przypadku nożyków typu CRKT czy Timberline często nawet nie zaoferuję ceny tak dobrej jak klasyczne sklepy on-line posiadające sto odmian CRKT na magazynie. Ale nie taki przyjąłem profil... wolę zadbać np. o to, aby spośród dziesięciu Microtechów HALO2.3 które niebawem zostaną zrobione (HALO2.3 to odpowiednio zmieniona rękojeć HALO III dopasowana pod ostrze z HALO II - piękna rzecz) dwie sztuki przyszły do Polski! I przyjdą, choć w USA sprzedałyby się wśród Microholic'ów w 10 minut pod ladą. To mnie bawi, tym żyję, i to właśnie stawiam na pierwszym miejscu. No i, że tak powiem, szerzenie kultury noża... to jest w ogóle poza wszelką klasyfikacją. BTW, właśnie kończę fajny artykulik o nożach custom, taki zbiór przemyśleń... te rzeczy też zajmują czas. No, dziewiąta godzina - pora zjeść obiad jak sądzę :)
  • 0

budo_sulej
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 361 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:DG | Katowice
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ceny u Pitera na guns.com.pl
I chwała Ci za to Piter poklon
  • 0

budo_-wój-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 788 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ceny u Pitera na guns.com.pl
odpimpajcie się od Pitera.
Większość zbawek na jego stronie (oprócz może łyżki z tytanu, ale za to zębatej :lol: ) kosztuje x00 $+.
Czy to jest ważne, czy zapłacisz 356, czy może 387$ za coś, o czym śnisz po nocach i NIGDZIE tego nie można kupić???. A poza tym, jak ktoś słusznie zauważył - Power of Piter polega na tym, że możesz kupić cósia, któregio NIKT Ci nie załatwi. A ceny???
Mail. A potargować się można . I warto :lol: :lol: :lol:
Słowo!
-wój-
  • 0

budo_kenetsuka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ceny u Pitera na guns.com.pl
ok ok już w porządku chopaki... :)
sorry Piter - nie znałem twojego podejścia do sprawy...
myślałem, że działasz jak typowy sklep online...
teraz rozumiem i zmieniam swoje podejście do rzeczy...
a gdy będę na kupnie czegoś zrobię jak -wój- radzi: mail do Ciebie i się dogadamy...
jak narazie dzięki za odpowiedź w mailu...
pozdrawiam
rzadko znany z wypowiedzi lecz często obecny
Kenetsuka
poklon
  • 0

budo_mic
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Ceny u Pitera na guns.com.pl
To ja mam jeszcze taką propozycje odnośnie cen u Pitera. Morze udałoby Mu się podawać ceny sprzętu dostępnego od ręki w PLN. Myślę że dałoby to jakiś punkt odniesienia (przynajmniej dla noży seryjnych) oszczędziłoby to też czas naszego kochanego dilera :twisted: stracony na odpowiadanie na maile związane z ceną tych zabawek. Zmiany kursów $ nie mają przecież wpływu na noże, za które Piter już i tak zapłacił.
  • 0

budo_hawk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ceny u Pitera na guns.com.pl
-wój- napisał

odpimpajcie się od Pitera

I ja podpisuje sie pod tym. Temat niestety znow wraca poraz wtory.....
Wczesniej nie zabierałem głosu w tego typu dyskusjach ale to juz zaczyna troche denerwowac.

mic napisał

Morze udałoby Mu się podawać ceny sprzętu dostępnego od ręki w PLN

A moze lepiej niech pozostanie tak jak jest tym bardziej ze z Piterem mozna sie przeciez dogadac indywidualnie co do ceny w PLN (kto kupuje ten wie) :wink:

Pozdrawiam
Hawk
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024