Skocz do zawartości


Zdjęcie

gracie& sepultura


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

budo_kocyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

gracie& sepultura
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

klip sepultury razem z rodzina gracie
  • 0

budo_piotrek_123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 912 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: gracie& sepultura
Stare. Dodam ze perkusista Igor Cavalera jak i basista Paulo Jr. trenuja czynnnie bjj od lat.
  • 0

budo_barth.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: gracie& sepultura
właśnie teraz (dopiero po paru latach :twisted: ) zauważyłem, że na teledysku Sepultury "roots" Paulo jest w koszulce z napisem brazilian jiu jitsu :) :) :)

niech żyje spostrzegawczość :twisted: taki szczególik, a cieszy :)
  • 0

budo_piotrek_123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 912 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: gracie& sepultura
Che che nie Ty pierwszy i nie ostatni:) Ale dla informacji dodam ze Igor Cavalera ogolił włosy ze względu na BJJ, bo jak powiedział kiedys w jednym z wywiadów tuż po ścięciu włosów: przeszkadzały mi one w BJJ:)
  • 0

budo_mijar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: gracie& sepultura

właśnie teraz (dopiero po paru latach :twisted: ) zauważyłem, że na teledysku Sepultury "roots" Paulo jest w koszulce z napisem brazilian jiu jitsu :) :) :)

niech żyje spostrzegawczość :twisted: taki szczególik, a cieszy :)


He ja też to zauważyłem, a zdziwiło mnie bo przy okazji troche capo tez tam jest. :P

"Porozumienie ponad podziałami"
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: gracie& sepultura
Niedziala :(
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: gracie& sepultura
na emulu szybko ściagniesz...
pamiętam że była też jakaś stronka z teledyskami i były tam prawie wszystkie clipy sepki,ale będe musiał poszukać...swoja droga Roots była zdecydowanie najlepsza płytką w dorobku sepultury
  • 0

budo_naruto
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: gracie& sepultura
Ma ktos moze jakis inny namiar na ten klip ??? albo przynajmiej nazwe :] hehe
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gracie& sepultura
Sepultura - Attitude z plytki Roots
  • 0

budo_maniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: gracie& sepultura

swoja droga Roots była zdecydowanie najlepsza płytką w dorobku sepultury





Nie wiem jak długo słuchasz Sepultury , ale zdecydowane Roots i kazda kolejna płyta to , delikatnie mowiac, gowienko, a w szczegolnosci te wydane po odejsciu Maxa. Dla mnie ten zespoł zawsze był symbolem prawdziwego metalu,brutalnego grania a nie jakis bzdetow z Indianami czy jak to sie teraz nazywa tribe metal - co to w ogole jest ?Speultura dla mnie sie skonczyła na Chaos A.D.
Chociaz zawsze mozesz miec swoje zdanie na ten temat.
Proponuje posłuchac wczesniejszych dokonan brazylijczykow, albo obejrzec sobie Under Siege.
A co do tych teledyskow, to jezeli macie dostep do DC to na kazdym metalowym hubie beda dostepne.
  • 0

budo_carlito
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krasnystaw / Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: gracie& sepultura
[ ATTITUDE ]

"One Week Of Struggling
On The Real World Is..
So You Can See !!!
Feel Your Soul And...
Shape Your Mind To Warfare
It's All For Real
Live Your Life
Not The Way They Taught You
Do What You Feel !
Survive The Jungle
Give Me Blood
Give Me Pain
These Scars Won't Heal
What Were You Thinking
What A Wonderful World !!!
You're Full Of Shit
Leave It Behind
They Don't Care If You Cry
All Is Left Is Pain
Can You Take It ?
Can You Take It ?
Can You Take It ?
Can You Take It ?
The Only Way
To Get Away
Kill Your Pride
Attitude
I Won't Take It
I Won't Take It
I Won't Take It
I Won't Take It
So In The End
I Want To See Some Respect
( I Said )
You Better Show Some Respect
( I Said )
Attitude And Respect"
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: gracie& sepultura

swoja droga Roots była zdecydowanie najlepsza płytką w dorobku sepultury





Nie wiem jak długo słuchasz Sepultury , ale zdecydowane Roots i kazda kolejna płyta to , delikatnie mowiac, gowienko, a w szczegolnosci te wydane po odejsciu Maxa. Dla mnie ten zespoł zawsze był symbolem prawdziwego metalu,brutalnego grania a nie jakis bzdetow z Indianami czy jak to sie teraz nazywa tribe metal - co to w ogole jest ?Speultura dla mnie sie skonczyła na Chaos A.D.
Chociaz zawsze mozesz miec swoje zdanie na ten temat.
Proponuje posłuchac wczesniejszych dokonan brazylijczykow, albo obejrzec sobie Under Siege.
A co do tych teledyskow, to jezeli macie dostep do DC to na kazdym metalowym hubie beda dostepne.

7-8 lat,a ty?
Nie musisz mi proponować zapoznawania się z ich wcześnijszą twórczością,mam wszystkie albumy,orginalne(mówię o czasach jak grali z Maxem bo dla mnie nie ma sepultury bez Maxa Cavalery)z czego Beneath The Remains na analogu(a co?dumny jestem,trochę mnie kosztowało zdobycie tego)
Muzycy Sepultury gdy wydali Bestial Devastation mieli po 15-16 lat,i to było słychać (szczególnie w doborze tekstów).
Mijały lata,oni dorośli i zmieniała się ich muzyka teksty przestały opowiadać o "zrodzonej z piekieł ostatecznej sile zła która zniszczy ołtarz i pozarzyna chrześijan":roll:(antichrist-przepraszam za błędy ale tłumaczę z pamieci :) ) zajęli się mówieniem m.in o polityce.Muzycznie też szukali...Właśnie sięgnięcie do muzycznych,nomen omen,korzeni swojego kraju sprawiło że Roots jest tak doskonałą płytą.
Po prostu dojrzeli
Czego i tobie życze
  • 0

budo_maniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: gracie& sepultura
Troszeczke dłuzejniz ty - 10-11 lat .Wiesz co , jezlei chodzi o muzyke to dla mnie tylko i wyłacznie liczy sie brutalne granie a niejakies brzdekanie z Indianami czy gra na piszczałkach.I nie mow mi ze to tzw poszukiwanie i rozwoj bo dla mnie to bzdura.Mozna sie rozwijac w obrebie jednego nurtu muzycznego nie umieszczajac na płycie chorych dzwiekow.Spojrz na taki Deicide -po wydaniu dwoch słabych płyt ("In Torment In Hell "i "Insineratehymn")zdołali wydac zajebista "Scars Of The Crucifix" i jakos nie musieli siegac do piszczałek. A to co Sepultura zaprezntowała na Roots i nastepnych płytach ma wiele do zyczenia ...
Ciesze sie ze masz w swojej kolekcji wszystkie płyty Sepultury i to do tego oryginalne . Brazylia to nie tylko Sepultura ...

Dołączona grafika
  • 0

budo_wardog
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnów

Napisano Ponad rok temu

Re: gracie& sepultura
Tylko "Chaos A.D." poklon poklon poklon poklon
A potem nie ma już nic... :(
  • 0

budo_piotrek_123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 912 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: gracie& sepultura
Wiesz ja zakonczylem na Arise :) potem nie ma juz nic :wink: ale widac stara gwardia sie pojawia:)
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: gracie& sepultura

Troszeczke dłuzejniz ty - 10-11 lat .Wiesz co , jezlei chodzi o muzyke to dla mnie tylko i wyłacznie liczy sie brutalne granie a niejakies brzdekanie z Indianami czy gra na piszczałkach.I nie mow mi ze to tzw poszukiwanie i rozwoj bo dla mnie to bzdura.Mozna sie rozwijac w obrebie jednego nurtu muzycznego nie umieszczajac na płycie chorych dzwiekow.Spojrz na taki Deicide -po wydaniu dwoch słabych płyt ("In Torment In Hell "i "Insineratehymn")zdołali wydac zajebista "Scars Of The Crucifix" i jakos nie musieli siegac do piszczałek. A to co Sepultura zaprezntowała na Roots i nastepnych płytach ma wiele do zyczenia ...
Ciesze sie ze masz w swojej kolekcji wszystkie płyty Sepultury i to do tego oryginalne . Brazylia to nie tylko Sepultura ...

tiaaa Chaos był baaaardzo brutalny :wink:
Uczepiłeś się tych biednych indian,którzy byli tylko na 2 wałkach... Może jakieś inne argumenty?
Mam wielki szacunek do muzyków Sepki za to że potrafili pójść pod prąd i sięgnąć po elementy swojego folkloru,co z resztą było idealnym uzupełnieniem tekstów tej płyty.Zresztą "tekstowo"szli w tym kierunku już na Chaosie...
Nie wiem jak możesz pisać "A to co Sepultura zaprezntowała na Roots i nastepnych płytach ma wiele do zyczenia ..." możesz nie lubić tego albumu ale wsadzanie do jednej szufladki z "nową" Sepą... :roll: To co oni teraz tworzą z Greenem to są popłuczyny po roots i to kiepsko zrobione popłuczyny
Doskonale zdaje sobie sprawę że Brazylia to nie tylko Sepultura,ale wydawało mi sie że rozmawiamy o kapeli założonej przez braci Cavalerów(jak to ładnie po polsku zabrzmiało :) )Też już dzieciakiem nie jestem(bo domyślam sie że nie jesteś 18 letnim metalem który od roku włoski zapuszcza :wink: )i trochę już w ciężkiej muzyce siedzę...
NIe do końca rozumiem o co ci chodziło z

Ciesze sie ze masz w swojej kolekcji wszystkie płyty Sepultury i to do tego oryginalne . Brazylia to nie tylko Sepultura ...

Ironia?No cóż w czasach jak wiekszosc ludzi styka sie z muzyka przez mp3,lubie podkreślać że jestem,powiedzmy...kolekcjonerem :) Ot takie małe skrzywienie
  • 0

budo_piotrek_123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 912 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: gracie& sepultura

Brazylia to nie tylko Sepultura ...


O topick sie robi sentymentalny:)
Sarcofago z pamietnym Inri :lol:
  • 0

budo_maniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: gracie& sepultura
Wiesz moze sie uczepiłem tych Indian bo poprostu mi to niepasuje w takiej muzyce, tak samo jak nie podoba mi sie Otyg, ktory tez miesza folklor skandynaski z black metalem - popsrostyu nie trawie takiej muzyki .Dla mnie metal to jednoznacnie gitay , bas , perkusja (obowiazkowo 2 stopy) i growling.Podkreslam ,ze jest to moje zdanie i nie musisz sie z tym zgadzac.Kazdy na swoj sposob odbiera muzyke.Poza tym pojscie pod prad, jak to ujałes, nie kazdemu sie podoba.
Spojrz takze na strukture utworow na Roots i na poprzednich płytach - nie wiem czy sie na ty znasz czy nie , ale zauwaz ,ze Roots to prosta , zeby niepowiedziec prymitywna płyta pod wzgledem budowy utworow.Riffy sa proste, czesto sie powtarzaja , sa mało metalowe.I to dotyczy własciwie wszystkich instrumentow - słychac tam wiecej nu-metalu,hard cora itd niz metalu.Porownaj sobie teraz strukture kawałkow z przywołanej przez Ciebie Beneath The Remains - tam , kazdy kawałek jest rozbdowany, jest pozadna solowa, stopki , kazdy riff jest dopracowany w 100% , jest rytm metalowy itd .Niestety niemozna tego stwierdzic w nowych "dokonaniach ".
Kazdy majakies skrzywienia ...


Piotrek 123 - sentymentalny jak sentymentalny, Brazylia zawsze miała dobra reprezentacje Death/Black Metalowa , chociaz by własnie Sarcofago (tego zespołu chyba juz nikt nie pamieta ), rewelacyjny Krisiun czy Nephast .

Pzdr
  • 0

budo_piotrek_123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 912 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: gracie& sepultura

Piotrek 123 - sentymentalny jak sentymentalny, Brazylia zawsze miała dobra reprezentacje Death/Black Metalowa , chociaz by własnie Sarcofago (tego zespołu chyba juz nikt nie pamieta ), rewelacyjny Krisiun czy Nephast .

Pzdr


No wisz takie stare pierdoly jak ja pamietaja Sarcofago :D A sentymentalny no wiesz:) chyba mam nawet jeszcze starego pirata z INRI, ciekaw czy to bedzie dzialac mi po tylu latach:)
  • 0

budo_cheetah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: gracie& sepultura
...ekhm...sorki za zasmiecanie ale tzreba mi :) :Teledysk "Roots bloody roots "...nigdzie go nie moge znalezc na necie...jakbyscie mogli mi linka podac do tego teedysku to bede bardzo rad.... :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024