Skocz do zawartości


Zdjęcie

Profanacja...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
70 odpowiedzi w tym temacie

budo_agniecha
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:AdG - Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Profanacja...
Nie moge sie powstrzymac aby nie wrocic do spierania sie na temat noszenia czy nie noszenia koszulek w barwach Brazylii.
Po pierwsze zblizaja sie mistrzostwa w pilce noznej i kazdy chce jakos na czymkolwiek zarobic wiec wymyslono serie ciuchow w barwach roznych panstw [mnostwo tego w sklepach.. wiem bo chodzilam i pare rzeczy jest nawet czalkiem fajnych :wink: ]. Kazdy moze kupic takie ciuchy bez okazywania papierka ze interesuje sie kultura Brazylii czy Wloch itp.. czy tez np jest Capoeiritast i tylko jemu nalezy sie koszulka...
Koszulka, bluza czy spodnie to normalna czesc garderoby jak bielizna czy skarpetki. Czy kupujecie taka bielizne ktora charatkeryzuje sie z waszymi odczuciami kulturowymi? NIE ! Kupujecie to co w am sie podoba i w czym czujecie sie wygodnie. Tazke jesli komus podoba sie kolor zloty i zeilony razem polaczony to niby czemu ta osoba nie mialaby sobie zakupic takiego stroju ?
Zyjemy w wolnym swiecie i kazdy moze kupowac to co chce i niewazne czy trenuje capoeire czy nie ma takie samo prawo do kupienia koszulki z napisem bras(z)il jak kazdy :!: Wiadomo ze osoba bardziej zainteresowana kultura brazylijska czy trenujaca capoeire bedzie w zupelnie inny sposob wyrazac swoj stosunek do tego ciuchu niz jakas laleczka...
Capoeira powinna laczyc ludzi i uczyc ich tolerancji itp a nie wzniecac jakeis bunty, zkazy, nakazy czy chocby nawet zazdrosc [bo moze ty nie masz koszulki i najwyrazniej w swiecie zazdroscisz tej laleczce....]
  • 0

budo_agniecha
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:AdG - Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Profanacja...
Aha.... odnosnie tego poznansiego zespolu Drum Machina to calkiem sympatyczna muzyczka... bardzo mi sie podoba 8)
Jakby ktos znalazl cos podobnego [muzyke ablo cos ciekawego na temat muzyki etnicznej] to niech tu wrzuci linka .... :wink: dzieki :!:
  • 0

budo_mijar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Profanacja...

Nie moge sie powstrzymac aby nie wrocic do spierania sie na temat noszenia czy nie noszenia koszulek w barwach Brazylii.
Po pierwsze zblizaja sie mistrzostwa w pilce noznej i kazdy chce jakos na czymkolwiek zarobic wiec wymyslono serie ciuchow w barwach roznych panstw [mnostwo tego w sklepach.. wiem bo chodzilam i pare rzeczy jest nawet czalkiem fajnych :wink: ]


W sumie to racja ale znliżające ( a właściwie już trwające) mistrzostwa to mistrzostwa Europy a jak wiadomo Brazylia to nie ta bajka :wink:

A w sumie.... jak ktoś chce to niech chodzi jego sprawa, przynajmniej jest trochę śmiechu jak stoisz w roda na pokazie a jakiś ziomek w bluzie z cyklu Braz/sil pyta "ej co to jest" :) (prawdziwa sytuacja) i takie tam...
  • 0

budo_agniecha
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:AdG - Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Profanacja...
No wlasnie Brazylia to inna bajka...w koncu nie lezy na kontynencie europejskim.. chociaz moze ostatnio sie cos zmienilo i ja nic o tym nie wiem 8O
No ale barwy brazylii staly sie modne bo jest to ciekawe polaczenie koloru.. cos w stylu bialy-czarny czy czarny-zolty :wink:
  • 0

budo_simonq
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jaworzno

Napisano Ponad rok temu

Re: Profanacja...
hej mam takie pytanko moj kumpel mowi ze chodzi na treningi
i ze narazie jest nudno a ja wlasnie sie zastanawiam na co mam isc
nie wiem czy minie tak specjalnie zniecheca czy tak jest naprawde : )
  • 0

budo_simonq
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jaworzno

Napisano Ponad rok temu

Re: Profanacja...
co wy na to odpiszcze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

budo_phoenomen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 245 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Magiczny UNICAR - Tarnów

Napisano Ponad rok temu

Re: Profanacja...
Pewnie kumpel myslal ze uniesiony wielkim AXE juz na pierwszym treningu bedzie krecil salta z 360 ;) Sprobowac zawsze warto :)
  • 0

budo_brincadeira
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zabrze/wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Profanacja...
ano, fakt, że jest trudno... ja na początku nie umiałam nic i nic mi nie wychodziło, a przy tym strasznie mi kondycja siadala... a teraz (po 7 miesiącach) kondycja już lepsza i ogólnie wszsytko lepiej wychodzi ale dalej jest trudno :-)
  • 0

budo_phoenomen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 245 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Magiczny UNICAR - Tarnów

Napisano Ponad rok temu

Re: Profanacja...
Kolega mowil ze jest nudno a nie trudno :) Na poczatku trudno jest we wszystkim ;)
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Profanacja...
to chyba nie jest za bardzo na temat
  • 0

budo_brincadeira
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zabrze/wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Profanacja...
no, fakt- to nie było na temat :-)
i nie zauważyłam, że było nudno, a nie trudno... :oops: mea culpa :-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024