Skocz do zawartości


Zdjęcie

Capoeira w Głogowie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

budo_ragy
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Capoeira w Głogowie
Wszelkie osoby chcące sie zapoznać z tematyką głogowskiej capoeiry na treningi w naszym mieście jak i w Polkowicach.
Wszelkie informacje na naszej nowej stronce [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira w Głogowie
Stronka raczej słaba, duzo rzeczy poprostu zerrzniętych z innych stron o capo ( np. stronka Campo'a [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] )
  • 0

budo_fominha
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 331 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira w Głogowie
ja mam takie pytania/sugestie

nazwa dzialu techniki walki jest chyba troszke chybiona. ginga to nie technika walki tylko poruszania, podobnie jak au, czy role. nazwa techniki wystarczylaby w zupelnosci

pytanie brzmi nast. - ile lat cwiczy Zenon Kudrelek Bailado? bo tej informacji jakos ni ma.
  • 0

budo_ragy
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira w Głogowie
Jako że jest to strona dla poczatkujących to zamieściłem i te proste i złożone techniki. Wszystko to starałem sie zamieścić w jednym dziale

Co do strony to starałem sie rzetelnie doceniać pracę innych i dodąc link źródłowy, co zrobiłem w przypadku strony campo na dole strony, zresztą zgodnie z instrukcjami które znalazłem

Bailado trenuje już dośc długi czas a dokładnie to powiem jak sie dowiem.

Dzieki za słowa konstruktywnej krytyki
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira w Głogowie
Przypominam ze powstal osobny temat do podawania adresow stron
  • 0

budo_gaspar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zza morza

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira w Głogowie
Hmm Widziałem Zenona jak na mój gust to ćwiczy capo maxymalnie 2 lata, zresztą o ile dobrze pamiętam to ma zielone corda w gupo magia.
  • 0

budo_fominha
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 331 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira w Głogowie
no to kolejna kul grupa kierowana przez instruktora ktory tylko liznal capo? ludzie :evil:
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira w Głogowie
cos mi sie zdaje ze byla juz na forum dyskusja o tej grupie, btw. obejrzyjcie filmik z tej stronki :lol: :lol:
  • 0

budo_sabiá
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BBZ zerodwadwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira w Głogowie
sad..
  • 0

budo_fominha
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 331 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira w Głogowie
na filmie wiele nie widac. goscie graja calkowicie obok siebie, a wlasciwie nie graja tylko skacza akrobacje. na oko to obaj jeszcze sa totalnie nieuformowanymi uczniami (tyle widac po kopnieciach jakie tam pokazuja). ten jeden kuma troche fajnych sztuczek :)
  • 0

budo_ragy
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira w Głogowie
Rzeczywiscie Capoeirę w Głogowie ćwiczymy od niedawna ale przez ten krótki okres czasu rozwinęła sie i jest obecnie rozpowszechniana w wielu głogowskich szkołach, jest i w Polkowicach. Co do trenera to iwszem posiada zieloną cordę, ale po raz kolejny powtarzam że liczą sie przede wszystkim umiejętności. Z tego co wiem Zenek zdawać będzie na wyższą cordę, no i może wtedy zrobi to na tych anty jakies wrażenie, a określenia że liznął jedynie capoeire sa naprawde nie na miejscu...
Filmik jest taki jaki jest, mam więcej ale miejsca na serwerze brak, wolę wrzucić więcej fotek. Jesli ktoś miałby ochotę samemu ocenić nasze umiejętności to proszę :) . Myślę że niewiele brakuje aby nasza mała głogowska sekcja stawała się coraz bardziej samodzielną i prężną.
Salve
  • 0

budo_ragy
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira w Głogowie

cos mi sie zdaje ze byla juz na forum dyskusja o tej grupie, btw. obejrzyjcie filmik z tej stronki :lol: :lol:

Chętnie poczytam jeśli macie pod ręką linka to proszę
  • 0

budo_fominha
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 331 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira w Głogowie
"Co do trenera to iwszem posiada zieloną cordę, ale po raz kolejny powtarzam że liczą sie przede wszystkim umiejętności. "

widzisz bracie. tylko umiejetnosci w capoeirze nie biora sie z tego ze ktos sprawny fizycznie potrafi zmimikowac jakies ruchy i sekwencje. uczenie sie capoeriy jest pewnym procesem i zeby dobrze zrozumiec na czym polega gra trzeba grac dlugo. 2 czy 3 lata to moim zdaniem kategorycznie za krotko, bo niezaleznie od predyspozycji taki czas nie wystarcza do uformowania capoeiristy w takim stopniu zeby mogl uczyc.

nie mam zamiaru ani ochoty was sprawdzac, ale chetnie z wami pogram jesli kiedys bede w glogowie.
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira w Głogowie
Ragy, weź mi powiedz, SKĄD TY WIESZ CO SIE W CAPOEIRA LICZY?
  • 0

budo_$ero$lav
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:od 2000 nosiciel wirusa capo

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira w Głogowie
Jak na tak małą grupę (ile osób u Was trenuje?) to mają całkiem rozwiniętą stronkę, dużo działów. 8)
  • 0

budo_largo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielkie Księstwo Warszawskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira w Głogowie
TU jest link do topicu o "mistrzu Zenonie" :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024