Skocz do zawartości


Zdjęcie

Miller ma czarny pas :D


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

budo_lukszs
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Miller ma czarny pas :D

Czarny pas to symbol wytrwałości jakis umiejętności wielu lat mozlonych treningów.
Jak ktos chce kogos wyróżnic to może mu kupić miły prezent i to psprawie ale czarny pas to rzecz święta zwłaćza dla tych co go zdobyli z trudem w kk to trwa przeważnie ponad 10 lat.

Dokładnie zgadzam sie z tym.
Popularyzować karate ok ale w ramach tego niech taki miller przyjdzie na zajecia ruszy swoj czerwony tylek i zrobi iles seiken dostanie iles tsuki i w nagrode dostanie ... bialy pas co by znaczylo, ze jest na dobrej drodze.
Jak taki pas dosalby nie wiem ktos pokroju pilsudskiego zrozumialbym ale on???
  • 0

budo_maniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Miller ma czarny pas :D

Jak taki pas dosalby nie wiem ktos pokroju pilsudskiego zrozumialbym ale on???



Ktos taki jak Piłsudski, tzn jaki? Ktos kto dokonał zamachu stanu w panstwie?Ktos kto odrzucił reguły bedace podstawa funkcjonowania rzadow parlamentarbych?ktos kto wprowadził rzady aurtorytarne?dałbys czarny pas komus kto wprowadził rzady sanacyjne od 1926r? komus kto był odpowidzialny za proces brzeski?komus kto walczac z opozycja polityczna , zastraszał ja, areztwał członkow,wykorzystywał policje i aparat administracyjny do kształowania wynikow wborow?komus kto ograniczał prawa obywatelskie , społeczne ?ja bym takiejosobie napewno nie dał .



Jakie to ma zanczenie ,ze Miller czy inna osoba dostała honorowy czarny pas ?Zadnego!Wpłynie to jakos na losy swiata ?Nie wpłynie! Wiec po co tyle krzyku ?Władze okreslonej ogranizacji miały wole i interes w tym zeby przyznac komus taki pas, to go przynzały.Poza tym temat ten juz kiedys był przerabiany...
Na forum , w wypowiedziach wielu osob , pojawiaja sie twierdzenia, ze pasek to tylko "szmata", ze licza sie umiejetnosci itd, a tu wyraznie wiac , ze wiekszosc ma syndrom czarnego pasa , z zawiscia patrzy nawet na te honorowe dany.Magia czarnego pasa??czy zazdrosc??Nie rozumiem tego podjscia, przeciez to cwiczacy i tak maja przewage nad tymi "honorowymi", to oni zdobywaja wiedze, umiejetnosci, doskonala sie itd, to w koncu ci co cwicza zdobeda kiedys ten prawdziwy shodan, nidan, sandan itd a nie ci co dostali honorowy black belt.
Jestem ciekaw ilu z Was, mowiacych , ze czarny pas to szmata, sznurek do przewiazywania kimona ,zdało ten egzamin na shodan, posiada ten czarny pas,zeby mogli tak mowic???
  • 0

budo_lukszs
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Miller ma czarny pas :D


Jak taki pas dosalby nie wiem ktos pokroju pilsudskiego zrozumialbym ale on???



Ktos taki jak Piłsudski, tzn jaki? Ktos kto dokonał zamachu


widzisz pilsudski tez dokonal wielu pozytywnych rzeczy ale pewnie krytykujac go stwierdzasz ze wcale nie wg mnie zrobil porzadek taki jak nalezalo, dzis bylbym prezciwny takiemu postepowaniu ale patrzac na tamte realia to bylo uzasadnione dzis dzieki temu masz stabilniejsze panstwo to tyle, a co do nazwy "honorowy" to miller dla mnie nie miesci sie jako prezslanka definicji honorowy biorac pod uwage jego przesszlosc i obecne poczynania, honorowy pas ok za to ze w tym co robisz jestes wyjkatkowy, uczciwy.jak ktos kogos obdarza tytulami a nie sa tego warci powinno zwracac sie uwage, jak bym napisal wczesniej "papieza" tez bys sie oburzyl? kawalek szmaty? to po co zdajemy te egzaminy ? jak nie okazujesz szacunku dla samego siebie bo mowisz ze to szmata to po co na nia pracujesz caly rok? ten kawalek szmaty mi pomaga zrozumiec ze cos ze soba zrobilem i wcale nie jest mi potrzebny bym sie wywzszal nad innych. Jak nie jest potrzebny to egzaminy tez nie ... bledne kolo... a poza tym na czym by gi sie trzymalo:)
  • 0

budo_maniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Miller ma czarny pas :D


Jak taki pas dosalby nie wiem ktos pokroju pilsudskiego zrozumialbym ale on???



Ktos taki jak Piłsudski, tzn jaki? Ktos kto dokonał zamachu


widzisz pilsudski tez dokonal wielu pozytywnych rzeczy ale pewnie krytykujac go stwierdzasz ze wcale nie wg mnie zrobil porzadek taki jak nalezalo, dzis bylbym prezciwny takiemu postepowaniu ale patrzac na tamte realia to bylo uzasadnione


A podasz jakis przykład tych pozytywnych rzecy , ktorych dokonał?Niezgadzam sie z Tob w tej kwestii , ale kazdy ma prawo do swojego zdania.



dzis dzieki temu masz stabilniejsze panstwo to tyle



Bardzo w to watpie, ze działania Piłsudskiego ponad 80 lat temu ,miały jakis wpływ na dzisiejsza sytuacje w Polsce.Naprawde uwazasz ze Polska dzisiaj jest stabilnym panstwem? Ja mam zgoła odmienne zdanie, jest wrecz przeciwnie - ciagłe afery,niestabilnosc rzadu, zmiany we władzy , cyrk w Sejmie , dojscie do głosu demagogow,niezadowolnie społeczenstwa ...mozna by wymieniac wiecej ....




honorowy pas ok za to ze w tym co robisz jestes wyjkatkowy, uczciwy.


Za to ,ze jestes dobry w tym co robisz , wyjatkowy i uczciwy NIE DOSTAJESZ HONOROWYCH PASOW , tylko normalne stopnie - mylisz pojecia .Honorowy jest własnie dla osob niezwiazanych , w tym przypadku ,ze sztukami walki.



jak ktos kogos obdarza tytulami a nie sa tego warci powinno zwracac sie uwage, jak bym napisal wczesniej "papieza" tez bys sie oburzyl?


Tylko ,ze my nie mamy zadnego wpływu na to komu władze danej organizacji przyzjana honorowe stopnie.Wszelkie nadania honorowych stopni maja cele polityczne .
A poza tym to naprawde ma jakies znaczeniedla Was komu sie te honorowe pasy daje? I tak nie maja zadnej wartosci...Nelson Mandela ma 8 dana w Kyokushin - dostał go od Oyamy- ale to niepowoduje , ze jest wybitnym expertem w Karate.
Papiez nie ma na sumieniu smierci ludzi , tak jak to jest w przypadku Piłsudskiego.



kawalek szmaty? to po co zdajemy te egzaminy ? jak nie okazujesz szacunku dla samego siebie bo mowisz ze to szmata to po co na nia pracujesz caly rok?


Nigdzie nie napisałem ,ze to szmata , tylko stwierdziłem ,ze na Budo wielu forumowiczow własnie w ten sposob okresla pas, zdawanie na kolejne stopnie itd (poczytaj archiwum).Ja mam akurat odwrotne zdanie na temat paskow, dla mnie to nie jest tylko i wyłacznie "szmata "...
Czytaj uwanie i ze zrozumieniem.



Jak nie jest potrzebny to egzaminy tez nie ... bledne kolo... a poza tym na czym by gi sie trzymalo:)



A to stwierdzenie skieruj do osob ,ktore twierdza , ze pasek i egzamin sa niepotrzebne ...nie do mnie .
  • 0

budo_zlotyelf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 624 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Feniks-Arete Rybnik

Napisano Ponad rok temu

Re: Miller ma czarny pas :D
Kwaśniewski ma też ma black belt w Taekwon-do chyba w WTF dostał ktoregos tam dana od kogos za co tez niepamietam ; P
  • 0

budo_lukszs
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Miller ma czarny pas :D
[quote name="MANIAK"][quote name="nayky"][quote name="MANIAK"][quote name="budo_nayky"]


A to stwierdzenie skieruj do osob ,ktore twierdza , ze pasek i egzamin sa niepotrzebne ...nie do mnie .[/quote][/quote][/quote]

widzisz z tym pasem to rzeczywiscie moja moja wina a wiec za to sory myslalem ze tez tak stwierdzasz. a co do pilsudskiego pomysl czy obecne afery nie maja podobnego wydzwieku jak te ktore byly przed zamachem? widzisz ludzie walczyli o demokracje i ja wywalczyli tylko czem u pozwolono zostac przy stolkach tym samym ludziom co byli za komuny???
jesli chodzi o dzisiejsza rzeczywistosc masz racje nie wyglada za ciekawie ale przyznaj sam czy to ten pilsudski nie dolozyl sie w jakis sposob do tego ze masz w ogole jakas rzeczywistosc??? gdyby nie on to pol rodziny by mi wymordowali bolszewicy w 1921 , i tak zdazyli zamordowac dziadkow mojego ojca. wiesz i chyba moze zakonczmy ten watek o historii tutaj kazdy z nas ma swoje zdanie o pilsudskim i chyba tego nie zmienimy, pogadac zawsze mozemy, ale tutaj juz chyba musimy uszanowac innych forumowiczow bo nie wszyscy przepadaja za historia. wiec jak cos to na maila. pozdrawiam
  • 0

budo_zlotyelf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 624 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Feniks-Arete Rybnik

Napisano Ponad rok temu

Re: Miller ma czarny pas :D
zamist wypisywac bzdury i Piłku to odsyłam NIE do archiwum ale do porzadnej ksiazki historyczej [ nie z podstawówki ; ) ] a nastepnie prosze sie wypowiadać ; )
  • 0

budo_nosferatuu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z piekła :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Miller ma czarny pas :D
niech tylko wyjdzie z tym czarnym paskiem to kazdy trenujacy chodzby z najnizszym pasem mu wpier.... :twisted: chociaz głupi ma szczescie :lol:
  • 0

budo_borisfnfal
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Miller ma czarny pas :D
ogólnie nie lubię polityki (polityków)... mogę być pierwszy? :) ale w sumie każdy może iść do sklepu i kupić sobie pas mistrzowski, ponaszywać sobie pagonów (128 dan)... tylko co mu z tego?
  • 0

budo_maniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Miller ma czarny pas :D
a co do pilsudskiego pomysl czy obecne afery nie maja podobnego wydzwieku jak te ktore byly przed zamachem?





Oczywiscie ze maja , tylko czy przewort był uzasadnionym wyjsciem, czy wprowadzenie takich metod rzadzenia(autorutarnych)był rowniez uzasadnione?Dzisiejsi demagodzy ,biorac przykład z Marszałka , tez mogli by siegnac po zamach stanu , jako "srodek uzdrowienia" sytuacji w kraju...




widzisz ludzie walczyli o demokracje i ja wywalczyli tylko czem u pozwolono zostac przy stolkach tym samym ludziom co byli za komuny???




bo na tym własnie polega demokracja, ze kazdy ma prawo do zrodeł władzy, do zrodeł dystrybucji władzy.Własnie w II RP , za sanacji , komunisci byli pietnowani, zakazano ich działalnosci ...z tym zastrzezeniem , ze to niebyła wtedy demokracja , tylko rzady totalitarne.





ale przyznaj sam czy to ten pilsudski nie dolozyl sie w jakis sposob do tego ze masz w ogole jakas rzeczywistosc???




Nie , poniewaz była jescze druga wokjna swiatow, ktora komletnie zmieniła sytuacje geopolityczna w Europie.Zupełnie inni ludzie tworzyli porzadek na kontynencie , i bynajmniej nie był to Piłsudski.





wiesz i chyba moze zakonczmy ten watek o historii tutaj kazdy z nas ma swoje zdanie o pilsudskim i chyba tego nie zmienimy, pogadac zawsze mozemy, ale tutaj juz chyba musimy uszanowac innych forumowiczow bo nie wszyscy przepadaja za historia. wiec jak cos to na maila. pozdrawiam





Zgadzam sie, z mojej strony to juz koniec temetu .Pzdr.
  • 0

budo_slawnur
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Miller ma czarny pas :D
Trochę przykro że my musimy ciężko tyrać na kolejny pasek a oficjel dostaje dan za "zasługi dla krzewienia sportu"
Pocieszające jest to że na dojo go nie zobaczymy!
  • 0

budo_luna
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PolskaPolska

Napisano Ponad rok temu

Re: Miller ma czarny pas :D
eeehh czarny pas dla Millera??mnie sie to wcale nie podoba ...bo niby z jakiej paki?a czy on wogole ma pojecie chocby najmniejsze o karate?mi sie zdaje ze nie bardzo(chyba ze mu powiedzieli).To jest jakies takie glupie pozerstwo... :2gunfire:
  • 0

budo_ninja_fighter
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Miller ma czarny pas :D
A może Miller w klatce?

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
  • 0

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Miller ma czarny pas :D
I czym w sie tak podniecacie. Zazdrosciecie mu, to zapraszam do sklepu, czarny pas kosztuje 2 pare zlotych i kazdy moze sobie na niego pozwolic, no lepszy satynowy dostaniecie za 50zl - ale czy to ma jakis sens??
Jestescie smieszni, naprawde macie chyba kompleks czarnegoi pasa :lol:

I co z tego ze Miller dostal czarny pas, czarny pas sie zdobywa a nie dostaje, przemyslcie to..... :)
  • 0

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Miller ma czarny pas :D
o prosze

Pasy karate/judo:

dlugosci 220,240,260,280,300,320 cm i inne

Kolory ....czarny 22zl

czarny satynowyn 40zl


checie telefon do tego sklepu?????? sprzedaja nawet wysylkowo :) :) :) :) :lol: :lol:

polecam, sam kupowalem u nich, ale brazowy, ktory zdobylem a nie dostalem :) :)
  • 0

budo_ninja_fighter
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Miller ma czarny pas :D
Kubadzki w wywiadzie na temat walk w klatkach powiedział: "Historia zatoczyła koło.Zaczynaliśmy od białego pasa i teraz znowu kończymi na białym pasie."
  • 0

budo_luna
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PolskaPolska

Napisano Ponad rok temu

Re: Miller ma czarny pas :D

o prosze

Pasy karate/judo:

dlugosci 220,240,260,280,300,320 cm i inne

Kolory ....czarny 22zl

czarny satynowyn 40zl


checie telefon do tego sklepu?????? sprzedaja nawet wysylkowo :) :) :) :) :lol: :lol:

polecam, sam kupowalem u nich, ale brazowy, ktory zdobylem a nie dostalem :) :)


:) :) ehh dobre,dobre,ale wiesz ze to nie o to chodzi(nom przynajmniej mi).przeciez chodzi o fakt,to co ma symbolizowac dajac go czlowiekowi ktory tego nie trenuje,Sam napisales,ze pas sie zdobywa a nie kupuje,no i sie zgadzam, wiec sam sobie przeczysz 8)
  • 0

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Miller ma czarny pas :D
nie przecze sobie tylko ,mowie ze jak wy checie to sobie kupcie :) :)
  • 0

budo_vego
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: Miller ma czarny pas :D

pas to pas
dan to dan
umiejętności to umiejętności
Miller to ... :?: :?: :?:


to .... killer wiec ma czarny pas :D :D:D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024