Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ciekawa bojka po dysce


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
33 odpowiedzi w tym temacie

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Ciekawa bojka po dysce
Wiec wszytsko sie zaczelo od ogloszenia dyskoteki w szkole. Oczywscie wszyscy zjawili sie tlumnie zaprawieni w promile. Przed dyskoteka grupka pana X pyskowala do pana Y a potem mu zaprawila twarz. Dyskotek sie zaczela a pan Y polecial po kolegow ,ktorzy zjawili sie po okolo 1,5 h tlumnie bardzo silnej grupie prowadzonej przez pana Z, grupka pana x wyszla przed dyskoteke i zostala zmasakrowana przez za wczesniejszy czyn, zatem pan X poprosil panow Q i W zeby poszli po koelgow. Dyrektor przerwal dyskoteke i wezwal policje. Ledwo wszyscy wyszli a poszkodowany juz pan X rozpoczal solowke z panem R, ktory po krotkiej walce sprowadzil go do parteru i odziwo nagle zamiast grupka pana X mu pomoc to grupka pana R ktory wygrywal rzucila sie na X i tak go zaczela trepowac ze jedne z nich co przybiegl ostani szukal jakiejs dziury w calym zeby tam wsdzic noge . Ledwo co koledzy x odciagneli napastnikow ale ich koelga wyladowal z tak napuchietymi oczami ze ledwo bylo widac czarne dziurki. Nagle przybiegla grupka panow Q i W i robia taki motyw. Pan Q biegnie normalnie na wrogow nagle podciaga bluze wyjmuje krotkiego bejsbola i zaprawia koelge pana R kijem w nos. pozostali ida za jego przykladem rozbijajac wszystkich a resztki trzymajacych sie koelgow pana X butuja na ziemi niedobitkow. a policja ktora przyjechlala stoi sobie i sie patrzy jak sie skoncza bic nastepnie, zabieraja kila osob i odjezdzaja. a dyrektor zapowiada ze wiecej przez astepne 2 lata nie zrobi zadnej dyskoteki.

nie bylo mnie na tej dyskotece ale slyszalem od kilku osob relacje wiec sprawozdanie ejst w miare dokladne. Podobno nic ludzie nie stracili ,bawili sie tylko 2 h ale podobno bylo gorzej w wewnatrz niz na zewnatrz.

Pozdro
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawa bojka po dysce
Nie no.....to u mnie raczej normalnie.....pobawią się troche i do domu.......
raczej nie wpadają panowie rqwxyz z kolegami.....:?
  • 0

budo_wnuk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 537 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawa bojka po dysce
Ta to przypomina trochę konflikt nuklearny, jak y miał coś do x czy odwrotnie to powinna być ich sprawa, a nie zbiorowa zadyma no ale cóż na głupotę nie ma lekarstwa. Zresztą sama idea bicia za odpyskowanie to głupota świdcząca tylko o braku panowania nad sobą i emocjami, jakby co jestem za tym aby "oko za oko, ząb za ząb", a nie za ząb urywać głowę.
  • 0

budo_kamil
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3-miasto zawsze i wszedzi

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawa bojka po dysce
Musiałem dwa razy przeczytać 8O zeby squmać jak było i kto kogo . Mam dwa pytania :1. czemu na dyskotece :?: pewnie bendę śmieszny ale... może ktoś z obecnych chciał potańczyć? a tu zgraja psycholi z pałami ..2. dlaczego nie zrobili ustawki ?myślę że byłaby lepsza, tyle że mniej ludzi mogłoby podziwać szarżę pana Q , nacierajacego z bejsbolem na wroga .
  • 0

budo_hose
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawa bojka po dysce
to wygląda jak jakies zadanie z matmy, albo fizy. Q X R Z W , hehe dobre :)


jedno jest prawo:
ciało uderzone łomem nie powinno się ruszać
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawa bojka po dysce

Musiałem dwa razy przeczytać 8O zeby squmać jak było i kto kogo . Mam dwa pytania :1. czemu na dyskotece :?: pewnie bendę śmieszny ale... może ktoś z obecnych chciał potańczyć? a tu zgraja psycholi z pałami ..2. dlaczego nie zrobili ustawki ?myślę że byłaby lepsza, tyle że mniej ludzi mogłoby podziwać szarżę pana Q , nacierajacego z bejsbolem na wroga .

ty,a ja sie dalej nie lapie :wink:
a "xywy" to prawie jak u tarantino. :)
  • 0

budo_hose
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawa bojka po dysce
a props szkolnych dyskotek, to były czasy :D :D hehe
mozna było komuś zawsze w ryj dać i ogolnie bylo git. :)
  • 0

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawa bojka po dysce
z reguły tak jest że x i y zaczynają a potem przez parę nastepnych lat biją się "ich" ekipy często niewiedząc w ogole za co i po co 8)
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawa bojka po dysce
a ja bym tych panow w ramach walki z nadmiarem energi zeslal na miesiac na jakies ciezkie roboty albo dojebal im kary indywidualne po np. 5 tys. PLN i wtedy by im pewnie ochota na powtorki przeszla. Szczyt kure... jest moim zdaniem napieprzanie jednego goscia w kilku. No ale coz prawa brak i takie sytuacje beda sie powtarzac. Chociaz nie jest wyjscie. Pozamykac wszystkie stadiony, knajpy, dyskoteki, itp. Bedzie spokoj :)
  • 0

budo_szpieg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawa bojka po dysce
Rany, z x-ów i ygreków to ja zawsze byłem słaby :P Za drugim razem pokapowałem o co biega. No, ale z tej relacji wynika, że nikt nie był święty, ci co zaczęli - chcieli się bić. Ci co przybiegli - przybiegli się bić. O ile nikt postronny nie został poszkodowany, rozejdzie się po kościach, najwyżej znowu jakaś ustawka się odbędzie.
  • 0

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawa bojka po dysce
Postroni poszkodowani byli no bo trudno zeby przy takiej zadymi z kijami widzieli kogo bija. ale niekotrzy przyslzi sie zabawic na dysce a tu "Jozek jest sprawa naszych leja" :)
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawa bojka po dysce
izolowac takich typow albo pietnowac na czole wtedy by sie przynajmniej nigdzie nie pokazywali
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawa bojka po dysce
A tak wogóle to o co im poszło?

Ewewntualna kara? Obwiazac barwami Cracovi i wrzucić na emczu miedzu chuliganów Wisły :D

To by było dobre....
  • 0

budo_agrawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ciemna str. księzyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawa bojka po dysce
bojka...nie pamiętam,zeby u mnie ostatnio jakieś takie zbiorowe akcje się odbywały.......no nic zwykła napier.....bez ładu i składu....są ludzie i taborety.......
  • 0

budo_lordprzemo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Browary Łódzkie

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawa bojka po dysce

A tak wogóle to o co im poszło?

Ewewntualna kara? Obwiazac barwami Cracovi i wrzucić na emczu miedzu chuliganów Wisły :D

To by było dobre....



raczej odwrotnie :P - kibice cracovi by ich stratowali :P...
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawa bojka po dysce

A tak wogóle to o co im poszło?

Ewewntualna kara? Obwiazac barwami Cracovi i wrzucić na emczu miedzu chuliganów Wisły :D

To by było dobre....



raczej odwrotnie :P - kibice cracovi by ich stratowali :P...

:rofl: :rofl: :rofl: :) :) :)
Oj chłopie, chłopie jestes dla mnie Bogiem!

Pozdr.
  • 0

budo_distephano
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 447 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawa bojka po dysce

Wiec wszytsko sie zaczelo od ogloszenia dyskoteki w szkole. Oczywscie wszyscy zjawili sie tlumnie zaprawieni w promile. Przed dyskoteka grupka pana X pyskowala do pana Y a potem mu zaprawila twarz. Dyskotek sie zaczela a pan Y polecial po kolegow ,ktorzy zjawili sie po okolo 1,5 h tlumnie bardzo silnej grupie prowadzonej przez pana Z, grupka pana x wyszla przed dyskoteke i zostala zmasakrowana przez za wczesniejszy czyn, zatem pan X poprosil panow Q i W zeby poszli po koelgow. Dyrektor przerwal dyskoteke i wezwal policje. Ledwo wszyscy wyszli a poszkodowany juz pan X rozpoczal solowke z panem R, ktory po krotkiej walce sprowadzil go do parteru i odziwo nagle zamiast grupka pana X mu pomoc to grupka pana R ktory wygrywal rzucila sie na X i tak go zaczela trepowac ze jedne z nich co przybiegl ostani szukal jakiejs dziury w calym zeby tam wsdzic noge . Ledwo co koledzy x odciagneli napastnikow ale ich koelga wyladowal z tak napuchietymi oczami ze ledwo bylo widac czarne dziurki. Nagle przybiegla grupka panow Q i W i robia taki motyw. Pan Q biegnie normalnie na wrogow nagle podciaga bluze wyjmuje krotkiego bejsbola i zaprawia koelge pana R kijem w nos. pozostali ida za jego przykladem rozbijajac wszystkich a resztki trzymajacych sie koelgow pana X butuja na ziemi niedobitkow. a policja ktora przyjechlala stoi sobie i sie patrzy jak sie skoncza bic nastepnie, zabieraja kila osob i odjezdzaja. a dyrektor zapowiada ze wiecej przez astepne 2 lata nie zrobi zadnej dyskoteki.

nie bylo mnie na tej dyskotece ale slyszalem od kilku osob relacje wiec sprawozdanie ejst w miare dokladne. Podobno nic ludzie nie stracili ,bawili sie tylko 2 h ale podobno bylo gorzej w wewnatrz niz na zewnatrz.

Pozdro


Gdzież się podział Jan Walczak,czyli As?
Już on by wiedział jak ich pogodzić(ma doświadczenie-zapobiegł masakrze w remizie :) ).
  • 0

budo_lordprzemo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Browary Łódzkie

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawa bojka po dysce

A tak wogóle to o co im poszło?

Ewewntualna kara? Obwiazac barwami Cracovi i wrzucić na emczu miedzu chuliganów Wisły :D

To by było dobre....



raczej odwrotnie :P - kibice cracovi by ich stratowali :P...

:rofl: :rofl: :rofl: :) :) :)
Oj chłopie, chłopie jestes dla mnie Bogiem!

Pozdr.


sorry ale taka prawda :P... kbice cracovii prawie rowalaja destroyers lodziego widzewa prporcj 1:1 a to juz cos znaczy :D..
  • 0

budo_czuczumaj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stalinogród

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawa bojka po dysce
nic nie rozumiem z tej opowiesci, ale na zywo wygladala na pewno ekscytujaco :P
  • 0

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawa bojka po dysce
wiedzialem ze to zbyt skomplikwoane do przedstawienia tego w tak krotki zapisie. Panowie gdybyscie to widzieli to racja "napierdalanak bez ladu i skladu". Najlepsze byly dziewczyny jak opowiadaly "szkoda mi tego w szarym wszyscy go bili" ( u mnie pan X) " o boze przeciez oni go kopali na ziemi" .... :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024