Skocz do zawartości


Zdjęcie

Triangle ultra fine


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Triangle ultra fine
jedno nie wyklucza drugiego nie ? :)
  • 0

budo_argasiu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świnoujście

Napisano Ponad rok temu

Re: Triangle ultra fine
-wój- napisal

Z moją panią mamy niepisany układ:
ona nie pyta ostentacyjnie "ile to kosztowało" (podejrzewam, że wie...)
ja nie pytam - "po co Ci kolejna (tu wstawić DOWOLNĄ LICZBĘ) para butów, ...

:) :)

z kad ja to znam ? czy one wszystkie maja taki sam soft zaimplementowany? :wink:
  • 0

budo_kkamill
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Praszka

Napisano Ponad rok temu

Re: Triangle ultra fine
kazdy soft da sie poprawic, ew jak trzeba to update'owac do nowszej odpowiadajacej Ci wersji :-)

KKamiLL
  • 0

budo_argasiu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świnoujście

Napisano Ponad rok temu

Re: Triangle ultra fine
khe khe wlasnie otrzymalem grozbe od mojej polowy "bo cie pogonie moze polozysz sie spac a nie znowu te noze ogladasz" a po chwili "i zebys mi nie kombinowal z kupowaniem jakiegos znowu(w domysle noza)" a ja sobie teraz latarke zamowilem :lol:

ah te babki
  • 0

budo_kkamill
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Praszka

Napisano Ponad rok temu

Re: Triangle ultra fine

khe khe wlasnie otrzymalem grozbe od mojej polowy "bo cie pogonie moze polozysz sie spac a nie znowu te noze ogladasz" a po chwili "i zebys mi nie kombinowal z kupowaniem jakiegos znowu(w domysle noza)" a ja sobie teraz latarke zamowilem :lol:

ah te babki


jaka??

KKamiLL
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: Triangle ultra fine
ja nigdy nie myslalem ze do tego dojdzie ale moja mi juz wykrzykuje

"moze ty bys wreszcie jakies gołe dupy poogladal na internecie jak normalny facet a nie tylko noże i noże"

normalnie zeby mnie kobieta kazala gole dupy ogladac podważając przy tym moją meskośći to juz przegiecie a jak bratu cos powiem o nozach to tez rzuca - Ty sie dupami jakimis zajmij a nie nożami - cóż ludzie mnie nie rozumiaja, nawet w pracy mi zarzucili ze na tapecie w kompie to powinna byc jakas laska a nie nóż. :?
ech proza życia
  • 0

budo_argasiu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świnoujście

Napisano Ponad rok temu

Re: Triangle ultra fine
KKamiLL napisal

argasiu napisał:
khe khe wlasnie otrzymalem grozbe od mojej polowy "bo cie pogonie moze polozysz sie spac a nie znowu te noze ogladasz" a po chwili "i zebys mi nie kombinowal z kupowaniem jakiegos znowu(w domysle noza)" a ja sobie teraz latarke zamowilem

ah te babki


jaka??

chodzi ci o babke czy o latarke :) bo jak o latarke to prosze bardzo ale od mojej kobitki to z daleka moja ona i nie oddam :twisted:
nadal nie wiem jak wkleic foto na forum wiec zapodam linka [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_navarre
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielkopolska

Napisano Ponad rok temu

Re: Triangle ultra fine

normalnie zeby mnie kobieta kazala gole dupy ogladac podważając przy tym moją meskośći to juz przegiecie


:) ty się ciesz że nie trafiłeś na psycho-lożkę :wink:
bo zrobiłaby ci szybką analizę opartą na twierdzieniach Freuda o zainteresowaniu takimi fajnymi przedmiotami o charakterystycznym kształcie i funkcji

wtedy to byś dopiero miał minę :oops:

-pozdrawiam
navarre
  • 0

budo_kkamill
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Praszka

Napisano Ponad rok temu

Re: Triangle ultra fine

chodzi ci o babke czy o latarke :) bo jak o latarke to prosze bardzo ale od mojej kobitki to z daleka moja ona i nie oddam :twisted:
nadal nie wiem jak wkleic foto na forum wiec zapodam linka [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Jak to swieci??
Masz gdzies w necie jakies porownanie tej latarki za innymi??

KKamiLL
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Triangle ultra fine
ludzie ale trzymajmy sie jednego tematu :?

o kobitkach i latarkach prosze w oddzielnych watkach ;)
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: Triangle ultra fine
jakbym na psycholozke to musialaby byc lepsza odemnie - kiesys sie z jedna spotykalem i jak jej powiedzialem ze ktos jej wciska kit to odpowiedziala "nie po to studiowalem psychologie tyle lat zeby mi ktos mogł tak łatwo nakłamać" - smiech mnie ogarnął bo ja wciskalem jej kity jakie tylko i łykała wszystko jak młody pelikan - naiwniara :)
ale psycholożki w łóżku sa ciekawe - polecam - czasem tylko za duzo gadaja :?
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Triangle ultra fine
jak zrozumial :?

Czlowieku postawilem ten temat, zeby sie dowiedziec o tri angle, jesli nie masz nic do powiedzenia na ten temat, to zaloz nowy o kobitkach w knajpie...
  • 0

budo_mithrandir
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 880 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Triangle ultra fine
Spoko, Vince, sam nie jesteś święty... :)
A w temacie to ja za cholere nie rozumiem po co ultra fine, ja moich białych fine właściwie niemal nie używam, na ciemnych spokojnie doprowadzam noże do golenia z odskokiem, a więcej NAPRAWDE nie trzeba i szkodzi...
A jak bedziesz chcial to zareczam, ze po zabawie bialymi nie znajdziesz microserrations niemal... Tylko po co? pukniesz o stół i z głowy...

Pozdrawiam
Mithr
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Triangle ultra fine
luzik mithr :)

Po prostu niefajnie, jak z jasno sprecyzowanego tematu robi sie balagan, ale moze sie czepiam ;)
W kazdym razie dzieki za rade, cos ciezko znalezc te UF wiec chyba na razie zostane przy tradycyjnej 3ngle :)
  • 0

budo_nurek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Triangle ultra fine

W kazdym razie dzieki za rade, cos ciezko znalezc te UF wiec chyba na razie zostane przy tradycyjnej 3ngle :)


I bedzie dobrze. Ewentualnie kup sobie jakis niewielki, plaskaty water stone, albo inny arkanzas, i przyczep go do jednego z ramion V dwoma gumkami. bedziesz mial takie lepsiejsze UF.
Ja tak przypinam DMT X Coarse, i reprofilowanie, albo ostrzenie super zniszczonych nozy kolegow idzie mi migiem.

O Ultra fine nie myslalem, bo i tak wiekszosc ostrzen po przeleceniu na zwyklych bialych, i polerowaniu wykonczam delikatnie na szarych coby agresywniejsze byly....
tzn. wiecej mikroserejszyns :)
n.
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: Triangle ultra fine
dobra Vince sorry - nie bede zbaczał z tematu - jakos tak poszlo co zreszta nie tylko mi sie zdarza czasem jak czytam to forum - ale luzik Twoj post a ja sie wpierdolilem - last time i sorry
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Triangle ultra fine
Nie ma sprawy, chcialem odpowiedzi i juz dostalem, teraz mozemy gadac o kobitkach ile wlezie :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024