Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy dobrze postąpiłem? (wycięte z zadymy)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpiłem? (wycięte z zadymy)
A jeszcze cos, strach jest zły?
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpiłem? (wycięte z zadymy)
mialeś chyba na myśli FREUDA :) to pierwsze..
po drugie nie mam zamiaru się z Tobą sprzeczac wypowiedizalem tylko swoje zdanie..
po trzecie strach jest w pewnym sensie dobry-gdyby nie on wszyscy chodziliby po ulicy i kozaczyli a to nie ejst dobre..
po czwarte czego ode mnie chcesz?!nie podoba ci się moje zdanie?!OK..ale zauważ że nie tylko ja zapewne mogłem sobie tak pomyśleć?!dlaczego?o co zapytaleś w ostatnim zdaniu postu otwierającego ten topic?!he?!
jeśli jeest jak mówisz..czyli postąpiłes tak z roozwagi(tak to nazwijmy umownie) jest OK,,nawet super...wiesz jesli bedziesz się tak unosił to wyjdzie na to z eten topic powstal po to by wszyscy cię teraz klepali po ramieniu i mowili dobrze ż egościa nie ztlokłeś i nie oskalpowałeś..nie stary nie o to chodzi..spytaleś o opinie i ja ją wyraziłem..
reasumując nie uważam się ani za jakiegoś psychoanalityka nawet amatora,,po prostu tak pomyślałem jak napisalem...zreszta ty sam wiesz jak bylo i co tobą kierowalo..prawda?!wiec bylbym rad gdybyś nie szarpał się ze mną słownie...
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpiłem? (wycięte z zadymy)
8O 8O 8O
Wodniczku :)
A, kórat moja poprzednia wypowiedź miała charakter poztywny, zeby niepowiedzić pojednawczy. Naprawde zaimponowało mi to jak mnie oceniłes, bezbłenie... .
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpiłem? (wycięte z zadymy)
ech wodnik ostatnio zamotany bywa...nawet bardzo...ech...\słuchaj wos głowa do góry... :)
a moim zdaniem walkę należy unikać zwłaszcza jesli człek jest troszkę szkolony a adepci MA są..nie muszisz się spowiadać ze swoich decyzji nikomu..pamiętaj ty podejmujesz decyzję...nikt inny..i nikt inny nie będzie jej motywował po fakcie..
pozdrawiam..
sorki za nieporozumienie...
rei all :wink:
  • 0

budo_qwert_il
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 295 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk/Iława
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpiłem? (wycięte z zadymy)
wiecie co... ja osobiście nie lubie sie bić i zaciekle unikam walki. ostatnio zaczepił mnie jakiś gostek i zaczął sie burzyć. podszedł blizej, wiec zalozyłem gardę i... zaczełem sie bronić. gość był raczej pijany i nie mógł mnie trafić. wiedziałem ze jednym uderzeniem moge go załatwić. ale bałem sie ze połamnę mu nos, żuchwe, albo coś gorszego. a potem jakieś ciąganie po polskich sądach... potem nie wiedziałem co mam czuć, czy to dobrze ze uniknąłem bujki, czy moze jestem tchurzem i dałem sie poniżyć.

nie chce się rózniez bić poniewaz boje sie ze koleś potem wyjmie nóż, albo mafie zbierze i bedzie jeszcze gorzej (ostanio było u nas morderstwo - gościu 17 lat zadźgał innego nożem w serce ;/) a jak to jest u was??
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpiłem? (wycięte z zadymy)

potem nie wiedziałem co mam czuć, czy to dobrze ze uniknąłem bujki, czy moze jestem tchurzem i dałem sie poniżyć.

Dokładnie! I co teraz myslisz?

nie chce się rózniez bić poniewaz boje sie ze koleś potem wyjmie nóż, albo mafie zbierze i bedzie jeszcze gorzej (ostanio było u nas morderstwo - gościu 17 lat zadźgał innego nożem w serce ;/) a jak to jest u was??


Jestem z Nowej Huty.

Wszystko jasne?
  • 0

budo_qwert_il
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 295 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk/Iława
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpiłem? (wycięte z zadymy)

potem nie wiedziałem co mam czuć, czy to dobrze ze uniknąłem bujki, czy moze jestem tchurzem i dałem sie poniżyć.

Dokładnie! I co teraz myslisz?


w sumie to niedługo po tym wydarzeniu byłem z siebie dumny, ze nie dałem sie sprowokować, ale teraz znowu nie wiem :/
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024