Skocz do zawartości


Zdjęcie

'dieta'


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Mareno
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Ruda Śląska

Napisano Ponad rok temu

'dieta'
siema, pisze ten temat 3 raz wiec prosze o wyrozumialosc! :)

wiec postanowilem zrobic cos w stylu diety z tym, ze bede wpychal swoje dzienne zapotrzebowanie (2500kcal) i do tego 150g bialka (50g nadwyzki).
po za dieta bede jadl tez inne posilki, chodzi mi o to, zeby nie stracic na wadze, a przy dodatkowych posilkach przytyc.

- 200g ryz
- 200g kurczak
- 200g pieczywo
- 100g serek do sm.
- 400g kefir owoc.
- 150g gainer (30% białka)
- 150g serek wiej.

i to jest wlasnie ta niby dieta ktora spozywam codziennie ale do tego czesto jem tez inne rzeczy za dnia (ale tego juz nie licze) ktore maja nadbic kalorie (zeby przytyc) i ew. weglowodany.

te produkty to czesto ryby, jogurty, slodycze, soki itp. i tak jak pisalem tego nie licze, a tak jak pisze teraz nie schudne, a przytyje.
co o tym sadzicie? :)

PS. nie mam czasu na jedzenie itp. jestem czasem zabiegany taki, to chociaz poratowalem sie tym.
  • 1

Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Re: 'dieta'

siema, pisze ten temat 3 raz wiec prosze o wyrozumialosc! :)

wiec postanowilem zrobic cos w stylu diety z tym, ze bede wpychal swoje dzienne zapotrzebowanie (2500kcal) i do tego 150g bialka (50g nadwyzki).
po za dieta bede jadl tez inne posilki, chodzi mi o to, zeby nie stracic na wadze, a przy dodatkowych posilkach przytyc.

- 200g ryz
- 200g kurczak
- 200g pieczywo
- 100g serek do sm.
- 400g kefir owoc.
- 150g gainer (30% białka)
- 150g serek wiej.

i to jest wlasnie ta niby dieta ktora spozywam codziennie ale do tego czesto jem tez inne rzeczy za dnia (ale tego juz nie licze) ktore maja nadbic kalorie (zeby przytyc) i ew. weglowodany.

te produkty to czesto ryby, jogurty, slodycze, soki itp. i tak jak pisalem tego nie licze, a tak jak pisze teraz nie schudne, a przytyje.
co o tym sadzicie? :)

PS. nie mam czasu na jedzenie itp. jestem czasem zabiegany taki, to chociaz poratowalem sie tym.


Bardzo dobrze ze znowu piszesz :D po to jest forum. Jesli chodzi o nadwyzszke kalorii to musisz ja umiejetnie dobrac. Zazwyczaj wystarczy 300-500kal na dzien. Wieksza nadwyzka moze spowodowac ze zamiast masy bedzie tluszcz, a tego nie chcesz co nie :D Wrzuc orzechy np wloskie (100gr ma 700kcal i 15gr bialka) zamiast pieczywa (jesli to jest biale pieczywo). Kazdy jest zabiegany, wiadomo szkola praca etc. Jednego dnia zjesz mniej a drugiego wiecej. Nie przesadzaj z slodyczami i napojami gazowanymi. Nie mowie ze masz ich nie jesc, ale ograniczyc. Sprobuj rozlozyc posilki w ciagu dnia. Nie probuj jesc 1500kcal "na raz", mniejsze posilki i czesciej
  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: 'dieta'
A możesz to jakoś rozpisać a nie tylko same produkty?

'po za dieta bede jadl tez inne posilki, chodzi mi o to, zeby nie stracic na wadze, a przy dodatkowych posilkach przytyc.'


Dieta pod trening masowy?Bo trochę tego nie skumałem :)
  • 0

Mareno
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Ruda Śląska

Napisano Ponad rok temu

Re: 'dieta'
Patrz bede jadl te produkty codziennie (te rozpisane np. ryz kurczak itd.) ale to jest obowiazkowe, chodzi o to ze jem je codziennie.

ale po za tym bede sobie jadl co bede chcial, oprocz tych produktow rozpisanych bede sobie jadl cos dodatkowo (np. sok, ryby, jogurty itp.)

mam nadzieje ze mnie zrozumiales
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: 'dieta'
No niby tak tylko mam nadzieje ze wiesz co kiedy spożywać :) Codziennie raczej tego samego jeść bym nie polecał bo po pewnym czasie Ci zbrzydnie.
Poza tym te dodatkowe jedzenie nie jedz pomiędzy posiłkami bo zmniejszy Ci się apetyt.
  • 0

Mareno
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Ruda Śląska

Napisano Ponad rok temu

Re: 'dieta'

No niby tak tylko mam nadzieje ze wiesz co kiedy spożywać :) Codziennie raczej tego samego jeść bym nie polecał bo po pewnym czasie Ci zbrzydnie.
Poza tym te dodatkowe jedzenie nie jedz pomiędzy posiłkami bo zmniejszy Ci się apetyt.


tzn ja ogolnie staram sie jesc duzo, ale jak jem duzo to zwracam uwage na produkty ktore maja duzo bialka.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024