Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komentarze do Przygód Miszcza Mariana


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
822 odpowiedzi w tym temacie

budo_athropina
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana

bardziej stara szkapa

a nie wyglądasz... :lol:
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
wiesz co jako zauroczona moim wdziekiem niebywałem nie zauważasz widomych oznak starzenia sie... hehehe
po rozmowie z muchem kolega i lekturze wypocin uznać musze ze jednak motyw ze szkoleniem i szkołą dla przybłęd do bani jest i nie pasuje :( a niało być tak pięknie....
  • 0

budo_athropina
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
hahahahaha... (swoja drogą coś niska samoocena na wiosne, i te krwawe klimaty)
Pomysł ze szkoleniem małolatów trochę Sapkowskiego przypomina.
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
mnie bardziej Bractwo Róży -przypomniałe mnie sie ostatnio czytałem to jako szczaw
  • 0

budo_remik_
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana

mnie bardziej Bractwo Róży -przypomniałe mnie sie ostatnio czytałem to jako szczaw

Bractwo Róży ? W żadnym razie ! Niegdzie nie zauważyłem batonika :)

A wracając do Mariana : Zrobił się STRRRASZLIWIE odległy, tajemniczy,ponury, krwawy etc. Może dla przeciwwagi jakis Marian w starym stylu ? Zaczynający się na przykład od:
"Miszcz marian walczył z cieniem ...." albo "Miszcz marian postanowiłzabić czas" ? :-)

Weź Pan Panie Autor pod uwagę pakt, że wiosna idzie ! Światła więcej, ludzie poradować by się radzi :)

Remik_ - tęskniący za milusim i nie zmuszającym do myślenia stylem staromariańskim.
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana

mnie bardziej Bractwo Róży -przypomniałe mnie sie ostatnio czytałem to jako szczaw

Bractwo Róży ? W żadnym razie ! Niegdzie nie zauważyłem batonika :)

A wracając do Mariana : Zrobił się STRRRASZLIWIE odległy, tajemniczy,ponury, krwawy etc. Może dla przeciwwagi jakis Marian w starym stylu ? Zaczynający się na przykład od:
"Miszcz marian walczył z cieniem ...." albo "Miszcz marian postanowiłzabić czas" ? :-)

Weź Pan Panie Autor pod uwagę pakt, że wiosna idzie ! Światła więcej, ludzie poradować by się radzi :)

Remik_ - tęskniący za milusim i nie zmuszającym do myślenia stylem staromariańskim.



Miszcz Marian postanowiłzabić czas. W tym celu bawił sie filuternie potęznym ładunkiem wewnętrznej mocy kosmicznej. skumulował ją w mocarnych trzewiach i przemieszczał wzdłuż jelita długiego obserwujac z mrukliwym zadowoleniem jak wzrasta lawinowo jak nieprzymierzajac populacja wiewiórczana.
moc osiągnęła ładunek progowy i zamanifestowała swoją obecność przeciągłym bąkiem. miszcz skupił uwagę na zwieraczu z powodzeniem odpierając atak mocy na tym froncie.
moc jednak wzrastała. trzewia miszcza zacząła rozpierać moc potworna. narządy wewnętrzne jęły puchnąć z igrzytać jak opona ukraińskiego rowera na poniemieckiej kostce. Marian wiedziałze czas mocy upuścić ale tego dnia uparty był okrutnie i nie ustąpił.
wtedy się stało.
ciśnienie nacisło tak ,ze miszczowi wyszczeliła z zęba plomba. efekt wręcz filmowy spotęgował fakt, że plomba o wadze poł kila wznacniana była drutem zbrojonym i zapuszczona na ćwierć metra w dziąsło podmurówką betonową uzupełnianą masa tłuczkową ze szkła budowlanego. ciśnienie wyrwało sinie zakotwiczoną plombe z ust marianowych i wyszczeliło na odległość koło trzech wiosk, bryła uderzyła ze wstyrząsającą siła w pień starej sosny zabijając na miejscu parę dorosłych chilijskich wiewiórek i 45 młodych.
  • 0

budo_remik_
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana

ciśnienie wyrwało sinie zakotwiczoną plombe z ust marianowych i wyszczeliło na odległość koło trzech wiosk, bryła uderzyła ze wstyrząsającą siła w pień starej sosny zabijając na miejscu parę dorosłych chilijskich wiewiórek i 45 młodych.


poklon poklon poklon poklon Tegom chciał ! poklon poklon poklon poklon

Jesteś WIEEEEEELKI :)
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
i tak to jest :cry: publika chce MCmarianizmów - nikogo nie ciągie do wzniosłych popierdeczek :evil: :) :)
  • 0

budo_miziel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Podkowa Leśna

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
Ej no... Protestuję w imieniu tych żałosnych kilku promili publiki, dla których Przygody MM są źródłem głębokich przemyśleń nad osnową bytu i jaźni, inspiracją do rozbudowywania osobistego treningu i rozwijania wewnętrznej siły, która choć nigdy Marianowej nie dorówna, to podobnym postrachem dla wiewiórów wszelakich jest. Rzekłem... :evil:
  • 0

budo_remik_
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana

Ej no... Protestuję w imieniu tych żałosnych kilku promili publiki, dla których Przygody MM są źródłem głębokich przemyśleń nad osnową bytu i jaźni, inspiracją do rozbudowywania osobistego treningu i rozwijania wewnętrznej siły, która choć nigdy Marianowej nie dorówna, to podobnym postrachem dla wiewiórów wszelakich jest. Rzekłem... :evil:


Moi Drodzy spokojnie - bez skrajności !!!!

Pisałem przecie że tęsknię za starym MM, a nie że nowszy ( ten głęboki jak nieprzemierzając Kuba Wojewódzki) jest
do bani !!!! Oba są pięknę i oba są potrzebne :) .
  • 0

budo_orchis
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław N51°04'26" E16°58'14"

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
Noooo... To wreszcie pojawił się dłuższy tekst, który czyta się z wypiekami tu i tam :)
Prawdziwe X-archiwum...nie ma to tamto !

Mam tylko nadzieję, ze Miszcz Marian nie zacznie szukać swojej w młodości uprowadzonej przez Tamtych siostry... :twisted:

:-)

W.
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
szydza sobie... a tak szczerze to ostatnio wpisów w komentarzach jest mniej a za to oglądalność wątku wzrosła kilkukrotnie - przykładowo dziś - około 150 . ciekawi mnie kto to czyta i co skoro niczego nowego nie dodaje...
  • 0

budo_orchis
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław N51°04'26" E16°58'14"

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
A tam zaraz "szydzą sobie..."
Szyderstwem się brzydzę... tfuj !

Jeno delikatnie zachęcają do dalszej działalności wskazując jedynie słuszny kierunek :)

W.
  • 0

budo_athropina
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana

oglądalność wątku wzrosła kilkukrotnie... ciekawi mnie kto to czyta i co skoro niczego nowego nie dodaje...


...bo niektórzy pewnie kilkukrotnie czytają to samo, coby dobrze przyswoić i błysnąć cytatem w towarzystwie :-) Też mam parę ulubionych wątków :D
  • 0

budo_blutopia
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolny Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana

Wszechobecny brak logiki przeraża jednakowoż jedynie tych, którzy go zauważą.


poklon mistrzostwo świata poklon

Hehe, ale błysnęłam :)

b.
  • 0

budo_orchis
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław N51°04'26" E16°58'14"

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
Blutopia,

Wszechobecny brak logiki przeraża jednakowoż jedynie tych, którzy go zauważą.


To jest wypisz-wymaluj powszechnie znana (choć niekoniecznie powszechnie akceptowana) zasada "Byt określa świadomość" - tylko na odwrót... :lol:

Parafrazując; "Błogosławieni idioci, albowiem ich nie dotyka ból istnienia" :)

W.
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
boże- jakbym słyszał pania od polskiego - przykro mi berdzo ale nic tak głebokiego nie miałme na mysli.... własciwie nie pamietam co miałem na mysli. :?
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
przebudowa mostu we wrocławiu mnie poruszyła do głębi. powstał tekścik naiwny i nie na temat bo na cześwo. wyjeżdzam na tydzien sie bic bokkenem to przynajmniej sobie to poczytajcie
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
lepsze, jeszcze lepsze niż marianki
poklon poklon poklon
  • 0

budo_miziel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Podkowa Leśna

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
ha! poklon rewelacja! poklon więcej "na cześwo" poproszę :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024