Skocz do zawartości


Zdjęcie

Aikido Walka na śmierć


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

budo_randori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 552 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido Walka na śmierć
Czepiacie się-film (jak i zresztą cały cykl )moim zdaniem dobry.Co do tego "skakania " wokół niej to Szczepan jesteś chyba przewrazliwiony.Wiadomo taki dokument to świetna reklama (i NG to nie tele tydzień,więc warto ich ugościć).Moim zdaniem zrobili ten film dlatego ,że Aikido jest popularne,a babka może po prostu nie lubi tego typu ma.Znów odzzywa się "aikidocka" mentalność :wink:
PS.Gdy mówili ,że jest mistrzem sztuk walki ,to nie chodziło akurat o Aikido,Szczepan obejrzyj raz jeszcze.
  • 0

budo_lordprzemo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Browary Łódzkie

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido Walka na śmierć

O swiecie to moze wiedza, ale o aikido to niewiele.

tez chyba nie :P... pojechali jacys nie przygotowani bez lisu polecajacego nie wiedzac jakie wymagania maja mistrzowie aikido ;d...
  • 0

budo_zirael
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tak gdzieś pośrodku

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido Walka na śmierć
Czy ktoś z osób oglądających ten dokument może mi udzielić odpowiedzi na pytanie czy było tam coś wspomniane o Ki Aikido lub pokazany któryś z mistrzów?
  • 0

budo_kordi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 268 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido Walka na śmierć
Oglądałem wczoraj ten film. Akurat dobrze się złożyło, że nagrał go sobie kolega z naszego dojo.
Powiem tak, że dla mnie jako dla osoby, która nie była w Japonii w żadnym dojo warto było obejrzeć ten dokument. Mogłem sobie przynajmniej zobaczyć jak wyglądają tam dojo i zajęcia. Przynajmniej ich część.
Wg mnie warto potraktować ten materiał jako środek poznawczy, a nie później dyskutować, że narratorka to czy tamto robiła źle itp. Dla mnie to ona mogła sobie wykonywać techniki jak chciała bo to nie był film szkoleniowy.
Przyznam, że fajnie jest w tej Japonii :-) :-)
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido Walka na śmierć

Czy ktoś z osób oglądających ten dokument może mi udzielić odpowiedzi na pytanie czy było tam coś wspomniane o Ki Aikido lub pokazany któryś z mistrzów?


Niestety nie, nic nie bylo wspomniane o Ki aikido. Reportaz pokazal glownie ludzi zwiazanych z rodzina Dziadka, zaprezentowany zostal Doshu(Wnuk), Yamada sensei, Saito sensei(junior) --- wlasciwie to on sie ostatnio oddzielil od aikikai, oraz Hikitsuchi Sensei z Osaki. mimo ze Yamada sensei uwielbial w mlodosci K.Tohei sensei, to po odejsciu K.Tohei z Hombu dojo i z Aikikai, Yamada sensei zostal z rodzina Dziadka. Nota bene, jak popatrzyc na stare filmy, gdzie widac jak Tohei sensei robi techniki, to widac jego ogromny wplyw na styl Yamady sensei.
  • 0

budo_zirael
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tak gdzieś pośrodku

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido Walka na śmierć

Niestety nie, nic nie bylo wspomniane o Ki aikido.


Dziękuję bardzo za odpowiedź :D Wprawdzie trochę mnie ona zasmuca :( ale już taki nasz Ki Aikidoków los, że mało co o nas wiadomo :D i okryci jesteśmy mgłą tajemnicy :wink: :lol:
A nagrać program i tak pewnie sobie nagram - wiedzy o konkurencji nigdy za dużo :wink: :) :lol:
  • 0

budo_solitaire
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido Walka na śmierć

Niestety nie, nic nie bylo wspomniane o Ki aikido.

Za to troche za dużo, jak na mój gust, mistyki i opowiadania o energii Ki... :roll:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024