Skocz do zawartości


Zdjęcie

Aikido - Szczecin


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido - Szczecin

Gdzie ich znaleźć ?


W Szczecinie :lol:
Przemek
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Sala Gimnastyczna
Szkoła Podstawowa nr 8
ul. Piaskowa 99
POLICE

Bogdan Strachowski
SOMA -Szczecin
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_soma
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 596 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido - Szczecin
Soma
Pon, środa 19.45 - 21.15 , piątek 18.00-19.30
Miejsce: Gimnazjum nr.8 , ul. Dubois 38-41
W ten piątek bedzie drobna zmiana , gdyż wyjeżdżam ze swoimi uczniami na weekend do Lubczyny , nad J. Dąbskim. Oj , dostaniemy w kość !!!
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido - Szczecin

Jesli DB robi aikido malo dynamiczne to znaczy ze mamy rozne pojecie na temat dynamiki. Japonczykow tez widzialem i sadze ze DB jest bardziej dynamiczny niz wielu z nich.


mamy rózne pojecie na ten temat
  • 0

budo_zirael
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tak gdzieś pośrodku

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido - Szczecin
A ja może zaproponowałabym coś z "własnego podwórka" :) : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Tak jak inni powiem też, że dobrze by było gdybyś najpierw pochodził po sekcjach, popatrzył, porozmawiał z ludźmi a dopiero potem podjął decyzję. Pozdrawiam :D
  • 0

budo_jon snow
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z połączenia chromosomów

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido - Szczecin

...Bienkowski ucza od razu bardzo krotkich ruchow. Dlugie ruchy latwo w przyszlosci skrocic, ale krotkie ruchy nie jest latwo wydluzyc.
Ucza oni tez minimalnych przemieszczen oraz innych bardzo zaawansowanych idei,

Oj Szczepciu! Uczestniczę w prawie wszystkich treningach senseia Bieńkowskiego, ale zawsze mogę się dowiedzieć nowych rzeczy od kolegów z zagranicy :) Widocznie słabo obserwuję :wink: Np. o minimalnych przemieszczeniach....czy zaawansowanych idei: pewnie Szczepan ma na myśli osławione meguri :idea:
To Marcin954: Marcina też nie widziałem od wielu lat na treningach Benka :( Znaczy od kiedy sięgam pamięcią, ale pamięć bywa zawodna :roll:
A co do całego topiku, to od tego ma się nogi i mózg, aby ich używać....
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido - Szczecin

To Marcin954: Marcina też nie widziałem od wielu lat na treningach Benka :( Znaczy od kiedy sięgam pamięcią, ale pamięć bywa zawodna :roll:


byłem na kilku treningach jakies 5 lat temu, po za tym to widzialem iles tam pokazów i treningów siedząc sobie na ławce przed swoim treningiem, stare czasy które już nie wrócą. Ja ciebie też nie widziałem na tych treningach u sensei Bienkowskiego.
  • 0

budo_jon snow
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z połączenia chromosomów

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido - Szczecin

Ja ciebie też nie widziałem na tych treningach u sensei Bienkowskiego.

No i wydało się, że jestem tylko internetowym praktykiem aikido :? Pozostaje rzucić się z mostu do rzeki:) Byleby była rwąca i głęboka... :)

J_S (rwący sobie siwe włosy z głowy, że nie jest uczniem Benka) :wink: :lol: 8)

PS. Jak na nastepny raz Benek będzie chciał, abym zbierał składki za jakiś staż czy obóz, to odmówię, w końcu go przecie nie znam...
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido - Szczecin
może jesteś może nie mało mnie to obchodzi, nie wiem jak wygladasz wiec dlatego tak napisałem ty też pewnie nie wiesz jak ja wygladam, bo i skad. niewazne
  • 0

budo_jon snow
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z połączenia chromosomów

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido - Szczecin
Cóż Marcinie! Rzeczywiście nieważne, podobnie nieważne jak Szczepanowe 'minimalne przemieszczenia'. Proponuję nie zbaczać z tematu.

PS. Pamięć do imion mam słabą, ale do twarzy to już lepiej. A Was na iaido w Szczecinie jest naprawdę bez liku...podobnie jak ludzi w sekcji Benka :wink: Trudno spamiętać...
PS2. Więcej luzu proszę, po świętach wszystkim się to przyda... :lol:
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido - Szczecin
aha, to sie mijamy na iaido, to pewnie jakbys mi powiedział ktoś ty to bym zaczaił, bo na pewno się znamy tylko że ja wiem z kim mam do czynienia, myslałem, że pamiętasz mnie z treningów u kocota, (dawno i nieprawda). Na iaido trochę nas jest, reóżnie raz 4 osoby, raz 11, no wiecej niż was :) :) jak ćwiczycie taiso.
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido - Szczecin

Jak na nastepny raz Benek będzie chciał, abym zbierał składki za jakiś staż czy obóz, to odmówię, w końcu go przecie nie znam...


Jon Snow - jakby co to te składeczki to ja chetnie zbiorę - mam troche wydatków w planie :) 8) :)
Ale pewnie nawet jakbym zebrał to Benek swym "mało dynamicznym" :P spojrzeniem bez problemu skłonie mnie do ich przekazania we wlasciwe ręce :roll: :P Ciekawe czemu :?: :idea: 8) Już wiem - ja mam dobre serce :wink: :lol:
  • 0

budo_jon snow
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z połączenia chromosomów

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido - Szczecin
Apage satanas :!: :2gunfire:
Nie oddam ani złotówki, bo z czego mam defraudować pieniążki na hulanki i swawole :?: :wink: (a ostatnio się rozhulałem na dobre :) ) Chociaż przy takiej skali wpływów i defraudować nie ma czego, co innego jak bym został politykiem :idea:

(Marzący o wielkiej pełnej skarbonce) J_S...
  • 0

budo_thaala
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido - Szczecin
Co do Benka najgenialniejsza pod słońcem była jego postawa w klubie studenckim Trans. Jak ktoś podskakiwał Benek tylko szedł i walił gościa w dziób z płaskiej ręki. W efekcie podskakujący lądował 2 metry dalej - to właśnie jest ten brak dynamiki?
Benek może sobie na to pozwolić przy jego gabarytach... Gdyby przyszło mu do głowy zrobić technikę bardziej dynamicznie - naprawdę nie chciałabym być jego uke :wink:
  • 0

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido - Szczecin

(...)Jak ktoś podskakiwał Benek tylko szedł i walił gościa w dziób z płaskiej ręki. W efekcie podskakujący lądował 2 metry dalej(...)


Policzkował podskakującego, czy sprzedawał mu shomen ate ?
  • 0

budo_pancer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 699 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100-lica

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido - Szczecin
hara-kiri
Uwierz mi, Darek nie musi wykonywać żadnego shomen-ate. Jego zwykły strzał z liścia dużo może....oj dużo..... :wink:
Dlatego bardzo szanuje go za to, że przy takich warunkach fizycznych jego aikido jest jakie jest.

Pancer (wspominający pare starych występów :wink: )
  • 0

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido - Szczecin

hara-kiri
Uwierz mi, Darek nie musi wykonywać żadnego shomen-ate. Jego zwykły strzał z liścia dużo może....oj dużo..... :wink:


Wierzę.
Wyobrażam sobie takiego liścia wypłaconego niedźwiedzią łapą ;) :)
W moim pytaniu nie było ironii. Szczerze mówiąc przestraszyłem się o zdrowie tego podskakującego ;)
W klubie studenckim, który ja pamiętam stał na bramce kolega karateka. Był dosyć niskiego wzrostu, ale jak jakiś uparty dansjor chciał wejść bez biletu, do tego podskakując, kolega potrafił z bardzo bliskiego dystansu wypłacić takiemu liścia w ucho... nogą :)

Pozdrawiam!

H-K (do dziś wspominający kilka shomen ate, które przyjął był na klatę, khe... khe...)
  • 0

budo_wingman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Marchia Północna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido - Szczecin

aha, to sie mijamy na iaido, to pewnie jakbys mi powiedział ktoś ty to bym zaczaił, bo na pewno się znamy tylko że ja wiem z kim mam do czynienia, myslałem, że pamiętasz mnie z treningów u kocota, (dawno i nieprawda). Na iaido trochę nas jest, reóżnie raz 4 osoby, raz 11, no wiecej niż was :) :) jak ćwiczycie taiso.

A skąd wiesz, ze to taiso?? Bo ja wiem ale nie powiem że ......
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido - Szczecin

hara-kiri
Uwierz mi, Darek nie musi wykonywać żadnego shomen-ate. Jego zwykły strzał z liścia dużo może....oj dużo..... :wink:


Wierzę.
Wyobrażam sobie takiego liścia wypłaconego niedźwiedzią łapą ;) :)
W moim pytaniu nie było ironii. Szczerze mówiąc przestraszyłem się o zdrowie tego podskakującego ;)
W klubie studenckim, który ja pamiętam stał na bramce kolega karateka. Był dosyć niskiego wzrostu, ale jak jakiś uparty dansjor chciał wejść bez biletu, do tego podskakując, kolega potrafił z bardzo bliskiego dystansu wypłacić takiemu liścia w ucho... nogą :)

Pozdrawiam!

H-K (do dziś wspominający kilka shomen ate, które przyjął był na klatę, khe... khe...)



Faktycznie łapkę ma dużą :wink:
  • 0

budo_thaala
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido - Szczecin
A najlepsze jest to, że Benek jest zawsze taki spokojny i opanowany, aż tu nagle... :)
  • 0

budo_pinek21
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 86 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido - Szczecin
Jesli sie jest duzej postury to wystarczy byc siatkazem i mozna z liscia zabic :) wic poco cwiczyc Aikido?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024