Skocz do zawartości


Zdjęcie

dawkowanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

KoVaL
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

dawkowanie
jak dawkować mete bulgarska (bianabol) w jednej tabletce jest 5mg kiedy ile i jak
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: dawkowanie
jesli jeszcze tego nie otworzyłes albo masz na to kupca pozbącdź sie tego jak najszybciej schit jakis mało co druga paka to wyjebka lub jeszcze czesciej nie spotkałem sie chyba jeszcze z osopbą która by chwlaila ta metke

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: dawkowanie
Metka bułgarska jest chujowa ja miałem raz do czynienia z tym gównem i po jednej tabletce bolało mnie trochę serce, pozbądź się tego w pizdu.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


koksik25
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od poczatku
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:125
  • Pas [cm]:96
  • Udo [cm]:70
  • Przysiad [kg]:nie robie
  • Wyciskanie [kg]:120 serie kiedys wiecej choroba itp
  • Martwy ciąg [kg]:nie robie
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: dawkowanie
popieram mialem tez ten bionabol i wlaki mi wykrecalo,wyjeb to {SMILIES_PATH}/icon_lol.gif
  • 0

Kamil
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dawkowanie
[quote name='"EXPERTO":ug005m3t]Metka bułgarska jest chujowa ja miałem raz do czynienia z tym gównem i po jednej tabletce bolało mnie trochę serce' date=' pozbądź się tego w pizdu.[/quote']


hmm po 1 tab bolalo Cie serce ciekawe bo jedna tab organizm wchlonienatychmiastowo i nic nie odczujesz ,wiec pewnie sobie wkreciles bo to co powiedziales jest nie moziwe

ale z jedym sie zgodze bionabol to syf jakies 10 lat temu metka ta byla bardzo dobra ladne ciagnela ale z czaasem strasznie sie zeszmacila wiec nie radze jest tyle innych met , w sumie meta to meta , jednak nie dotyczy to bulgara ktory jest totalnym dnem na chwile obecna pozdro
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: dawkowanie
[quote name='"Kamil":3jybpdu3]hmm po 1 tab bolalo Cie serce ciekawe bo jedna tab organizm wchlonienatychmiastowo i nic nie odczujesz ' date='wiec pewnie sobie wkreciles bo to co powiedziales jest nie moziwe[/quote']
Ja sobie nic nie wkręcałem, byłem wtedy najebany i sobie pomyślałem zajebię sobie jedną tabletkę metki i tak też zrobiłem i na drugi dzień na dużym kacu zaczęło mnie lekko serce napierdalać. Najpierw zaczęło szybciej bić a potem lekko boleć (nie mówię tu o chuj wie jakim bólu - tylko o lekkim, ale jednak bólu serca). Kurwa nie wiem czemu tak było ale ja tak miałem i nic nie wkręcam {SMILIES_PATH}/icon_exclaim.gif

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


Kamil
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dawkowanie
[quote name='"EXPERTO":350hsgxb][quote="Kamil":350hsgxb]hmm po 1 tab bolalo Cie serce ciekawe bo jedna tab organizm wchlonienatychmiastowo i nic nie odczujesz ' date='wiec pewnie sobie wkreciles bo to co powiedziales jest nie moziwe[/quote']
Ja sobie nic nie wkręcałem, byłem wtedy najebany i sobie pomyślałem zajebię sobie jedną tabletkę metki i tak też zrobiłem i na drugi dzień na dużym kacu zaczęło mnie lekko serce napierdalać. Najpierw zaczęło szybciej bić a potem lekko boleć (nie mówię tu o chuj wie jakim bólu - tylko o lekkim, ale jednak bólu serca). Kurwa nie wiem czemu tak było ale ja tak miałem i nic nie wkręcam {SMILIES_PATH}/icon_exclaim.gif[/quote]


na 100% nie od mety bo to nie mozliwe nie realne na bank od czegos innego moze wlsanie od tej wódy ?? {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif)
  • 0

Raiden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dawkowanie
Alkochol rozrzedza krew i wtedy wszystko jest szybciej przyjmowane, ale wątpie ,że od mety.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024