Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trenbolone?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Trenbolone?
Witam, mam pytanko czy TRENBOLONE HEXAHYDROBENZYL-CARBONATE USP XXIV 10ml 100mg/ml - INTERNATIONAL PHARMACEUTICALS z I-P.PL -jest REAL czy FAKE? Czy ktos moze uzywal tego Trenu? Mam wielka prosbe o nie wypowiadanie sie ludzi ,ktorzy nie maja pojecie na ten temat lub tylko "slyszeli ze to jest kur.... jeb... wyje..." lub pisanie byle czegos dla zwiekszenia ilosci swoich postów. Z gory dzieki za pomoc. Pozdrawiam.

xLukaSx
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sin City

Napisano Ponad rok temu

Re: Trenbolone?
Firam IP nie jest zła, TRENBOLONE HEXAHYDROBENZYL CARBONATE USP XXIV jest dosyć dobry. Ma wysokie stężenie 10ml/1000mg, nie jest aż tak drogi 140 zł :P , jak na razie nie ma w obrocie podróbek.

Kolega bierze THCUXXIV. Mówił, że siła poszła nieźle:D A dawke trena brał 75mg co 3 dni. Później (po tyg.) zwiększył do 1ml/100mg co 2 dni. Po koledze widać że jednak coś mu to dało, ale też zależy od organizmu i przyjmowania przez niego dopingu. Tren zaczął na nim działać po jakiś 2 tyg. Widać było po sile no i przytył jakieś 3 kg. Był to jego pierwszy steryd z tej firmy IP więc to go trochę podbudowało:D

Sam zamiezam sobie to kupić, ale zastanawiam się jeszcze nad Testabolem Propionate, tylko że nie wiemy do końca co to jest, dlatego założyłem wątek o tym. Jeżeli coś wiesz to napisz:D
pozdro
  • 0
Doping to potęga!!!

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Trenbolone?
MaC 406 poki nie weźmiesz to sie nie przekonasz ciezko z wygladu ocenic czy fake czy real towar IP to under wiec prawdopodobnie moze miec zanizone stezenie

xLukaSx kto ci powiedział ze nie ma wyjebek IP? jest od h.. i jeszcze troche tak jak i innych firm

xLukaSx
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sin City

Napisano Ponad rok temu

Re: Trenbolone?
Spotkałem się z wieloma podróbkami, ale firmy IP jeczcze nie. Może i są ale osobiście nie miałem z nimi styczności. A ty widziałeś jakieś, że piszesz??
  • 0
Doping to potęga!!!

koksik25
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od poczatku
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:125
  • Pas [cm]:96
  • Udo [cm]:70
  • Przysiad [kg]:nie robie
  • Wyciskanie [kg]:120 serie kiedys wiecej choroba itp
  • Martwy ciąg [kg]:nie robie
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Trenbolone?
tak jak mowi junior poki niewkujesz to sie niedowiesz czy dobry czy fake,pozatym podrobek jest bardzo duzo i wielu nawet niewie czym sie kuje,odpowiedz prosta,wkuj i czekaj na efekty {SMILIES_PATH}/icon_twisted.gif
  • 0

xLukaSx
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sin City

Napisano Ponad rok temu

Re: Trenbolone?
Nie wiem czy "wkuj i czekaj na efekty" bo on nie jest aż tak tani żeby testować :P Akurat kumpel nie miał podróbki, bo to dość mocny steryd, a ponim było widac że działa:D
  • 0
Doping to potęga!!!

koksik25
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od poczatku
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:125
  • Pas [cm]:96
  • Udo [cm]:70
  • Przysiad [kg]:nie robie
  • Wyciskanie [kg]:120 serie kiedys wiecej choroba itp
  • Martwy ciąg [kg]:nie robie
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Trenbolone?
jezeli kolega sie kul i twierdzi ze dobry to zauwaj koledze,i po problemie
  • 0

xLukaSx
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sin City

Napisano Ponad rok temu

Re: Trenbolone?
Jak kto woli, ja nie namawiam wiem tylko z doświadczenia innych:D
  • 0
Doping to potęga!!!

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trenbolone?
[quote name='"xLukaSx":saie294e]Spotkałem się z wieloma podróbkami' date=' ale firmy IP jeczcze nie. Może i są ale osobiście nie miałem z nimi styczności. A ty widziałeś jakieś, że piszesz??[/quote']

Witam, bylem troche zajety przez ostatni tydzien ale juz odpowiadam na pytanie - Czy widzialem podrobki IP - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Moj Trenbolone jest z IP.PL, kolor ma ciemny (w stosunku np do Omnadrenu), zapach - zerowy a smakuje jak oliwa bez zadnej zawartosci alkocholu lub innej substancji jak np testosteron prolongatum, omnadren czy 10 lat temu parabolan - rowniez zapach byl intensywny). pozdrawiam

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trenbolone?

MaC 406 poki nie weźmiesz to sie nie przekonasz ciezko z wygladu ocenic czy fake czy real towar IP to under wiec prawdopodobnie moze miec zanizone stezenie

xLukaSx kto ci powiedział ze nie ma wyjebek IP? jest od h.. i jeszcze troche tak jak i innych firm

Witam, trenbolone bralbym z innym sterydem ( pewnie z anapolonem i testosteronem ) i tu juz sie sprawa komplikuje... pozdro

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trenbolone?
Na koniec, gdzie sie podziala stronka [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ?? cos nie tak z produkcja ? Brak odbiorcow ? Zla opinia IP.PL na stronie producenta IP? [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ... x2_ban.php

Fałszerstwo



Zasadniczo wszystko to, czego nie ma na naszej stronie domowej, to fałszywka. pozdro

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Trenbolone?
jesli byc brał z antkiem to napewno daleko zajdziesz powodzenia

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trenbolone?

jesli byc brał z antkiem to napewno daleko zajdziesz powodzenia



Witam, brales kiedys Anapolon? Wiesz jak dziala? Czy tylko czytales ciagle powtarzajace sie opisy sciagane z tych samych stron internetowych?! ( od 10 lat takie same !! ). Nudza mnie ludzie ktorzy nawet nie widzieli Anpolonu na wlasne oczy a tym samym wypowiadajacy sie na jego temat, cytuje "Nierzadko przyrosty siegaja 5-7 kg w dwa tygodnie..." i wiecej popierdulek na jego temat. Jezeli sie myle to powiedz mi z czym bierze sie Antka? Tylko nie osmieszaj sie opinia ze Oxymetholon bierzemy bez dodatkowego/dodatkowych sterydow anabolicznych....! Pozdrowienia

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Trenbolone?
dzieciaku jak ja bralem anapolon to ty jeszcze piżamą w zębach pod szafe wchodziłeś... bralem anapolon i dokładnie wiem jak działa.. i to nie sa bzdury ze daje w kilka tygodni po 7-10kg bo daje ja sam zrobiłem na nim ładnych pare kg... a z czym sie bierze anapolon? to w zaleznosci od tego jaki masz staz i wiedze... praktycznie antek nie ma zadnych przeciwskazan aby go mieszac z jakimis innymi SAA.... i nie unos sie bo nie od dzisiaj siedze w tym temacie i nie pisze pierdol nie wiadomo z kąd wypowiadam sie na temat koksu o którym mam pojecie który testowałem lub moi znajomi testowali fsio

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trenbolone?
I tu wlansie pokazales swoja wiedze... "jesli byc brał z antkiem to napewno daleko zajdziesz powodzenia" oraz "a z czym sie bierze anapolon? to w zaleznosci od tego jaki masz staz i wiedze". {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Trenbolone?
sory stary ale cie nie czaje :/ co takiego złego jest w mojej wypowiedzi ? heh

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trenbolone?

sory stary ale cie nie czaje :/ co takiego złego jest w mojej wypowiedzi ? heh



Kolego drogi, nie znasz mojego stazu ani mojej przeszlosci z anabolikami. Na kazda odpowiedz Twoich poprzednikow odpowiedzialem twierdzaca podpierajac sie moja wiedze i stronami internetowymi! Chcialem tylko dowiedziec sie o autentycznosci Trenbolonu z I-P.pl a nie dyskutowac co z czym sie bierze bo jak sam to napisales "...w zaleznosci od tego jaki masz staz i wiedze...". Na zakonczenie tematu, sam widzisz nikt nie zdolal mi pomoc w sprawie Trenu rowniez na zadnym innym forum (glupie dopiski, jedno zamkniecie tematu - pewnie na prosbe dystrybutora tego Trenu na Polske itd). Pozdrawiam i mysle ze kiedys jeszcze bedziemy mogli podyskutowac na jakis wspolny temat. W sumie dzieki za zainteresowanie tematem.

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Trenbolone?
spoko {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif a co do trena z IP.. To under a jak wiadomo under to produkt wytwarzany gdzies w piwnicy czy nielegalnych fabrykach.. z tej choć by racji należało by sie zastanowic czy warto ryzykowac i go kupowac.. w underze mozesz miec zanizone stezenie lub tez zawyzone... jesli trafisz na dobrą serie to na pewno dobrze cie sklepie.. co do tego jak działa mi osobiescie jest ciezko powiedziec bo ja go nie stosowałem {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif

pozdro

Yanoov
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trenbolone?
Siema.Czy może ktoś wie jaki ma smak Tren.Mój ma mocny,szczypie w język.Mam Fake?Proszę o pomoc.Z góry dz.
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trenbolone?

Siema.Czy może ktoś wie jaki ma smak Tren.Mój ma mocny,szczypie w język.Mam Fake?Proszę o pomoc.Z góry dz.


Heheheh, odswiezony mój pierwszy post na tym forum...

Moze chociaz napisz jakiego masz tego trena : firma / stężenie, bo cięzko jest cos ocenić z niczego,


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024